פייטון סטובר, בת 26 מלונג ביץ', ברמנית במועדון גולף יוקרתי בדרום קליפורניה, תובעת פיצויים בסך 15 מיליון דולר בטענה שעברה במקום העבודה כמה וכמה הטרדות ותקיפות מיניות מחברי המועדון ומצד חלק מהעובדים. סטובר עבדה ב-Old Ranch Country Club במשך שנתיים, וכחלק מתפקידה הייתה מגישה משקאות במשחקי הגולף: "לעתים קרובות הגברים היו תופסים ונוגעים בי, ומבקשים ממני שארים את החצאית שלי", היא אמרה בראיון ל-dailymail.

על פי כתב התביעה סטובר התלוננה למפקח במקום, ג'יימס פופר, וכן למנהל המועדון, מיטשל קווין, אבל לטענתה השניים הגנו על זכותם של חברי המועדון להטריד אותה מינית, כי "הגברים שילמו מחיר פרימיום כדי להיות חלק מהמועדון ומותר להם לעשות מה שהם רוצים". לדברי סטובר ככל שההטרדות נמשכו היא התחילה לצרוך אלכוהול כדי להתמודד עם הפגיעות שהיא עוברת.

כמו כן, בתביעה נאמר ששחקני הגולף היו מספקים לה אלכוהול וסמים, ואף שולחים לה הודעות טקסט מיניות – כאשר הדבר נעשה בידיעת ההנהלה ובאישורה. במקרה מסוים, סטובר ציינה כי היא הותקפה: "הוא תפס אותי, דחף אותי לעגלת הגולף, והחזיק אותי מכופפת בצורה מינית ומשפילה, ללא הסכמתי". עוד נטען כי אחד המנהלים אמר לה שהעובדה שמחפיצים אותה "מכניסה לה יותר כסף", וכי חברי המועדון "יכולים להתנהג לעובדים באיזו דרך שהם רוצים".
 


במקרה אחר גם אחד מחברי המועדון תקף אותה, אבל תלונתה בנושא הושתקה. יתרה מזו, פופר עצמו שלח לה הודעות מיניות ושאל אותה "מה צבע התחתונים שלה": "קווין אמר לה שהוא יודע שפופר מטריד מינית את עובדות המקום", אמר עורך דינה, "אפילו בראיון העבודה הוא שאל אותה אם יש לה 'עור עבה' ואם היא יודעת 'לסתום את הפה שלה'". לדבריו היא נאלצה להתעלם מסימני האזהרה כי הייתה זקוקה לעבודה: "הנהלה חייבת להגן על העובדים ויש לה חובה לחקור תלונות". עוד נכתב בכתב התביעה כי בסופו של דבר המתלוננת התפטרה לאחר שנכנסה לדיכאון, והמשיכה לצרוך אלכוהול בניסיון להשכיח את הטראומה ואת ההתעללות. היום עובדת סטובר כמדריכת יוגה.