חוצפה כזו לא ראינו הרבה זמן: גנבת חדרי כושר סדרתית עוברת בין מכונים, נרשמת וגונבת אלפי שקלים ממתאמנים ומתאמנות. הבוקר אירח ניב רסקין את ליאת שור, בעלת סטודיו לכושר בפתח תקווה, שנפגעה מהשודדת המקצועית.

"נכנסה אלינו מתאמנת לשיעור הכרות", סיפרה ליאת, "היא הגיעה כמישהי שרוצה שיעור ניסיון. נכנסת, יושבת, מקבלת הצהרת בריאות שהיא צריכה למלא וממלאת פרטים פיקטיביים לגמרי, כולל מייל וטלפון. היא מומחית, היא יודעת את העבודה".

מצלמות חדר הכושר קלטו את השודדת מציצה מתחת לרגליים של המזכירה ומבחינה בתיק שלה המונח שם. לאחר שהמזכירה עזבה לרגע קצר את החדר, נכנסה האישה מאחורי הדלפק וגנבה את הארנק של המזכירה. "לרוב היא נכנסת למלתחות, שם היא יכולה לעשות כרצונה, אין שם מצלמות", הסבירה ליאת, שסיפרה שפנתה למשטרה – שלא מטפלת במקרה בגלל חוסר עניין לציבור.

בשנה האחרונה תועדו במצלמות 17-18 מקרים בהם שדדה האישה תיקים וארנקים בחדרי כושר שונים, וסביר להניח שישנם מקרים נוספים שלא צולמו. 

ממשטרת ישראל נמסר: "עם קבלת התלונות, פתחה משטרת ישראל בחקירות שמתנהלות גם בימים אלו. מטבע הדברים, איננו מפרטים אודות חקירות מתנהלות, יחד עם זאת נציין כי נבצע את כל פעולות החקירה הנדרשות במטרה להגיע לחקר האמת ולמצות עמה את הדין".

צפו בראיון המלא עם ניב רסקין מחדשות הבוקר