אילנוש נובמבר 2020 (צילום: מתוך אינסטגרם)
"למה חנות לבעלי חיים מגיבה לי חרא כזה?" | צילום: מתוך אינסטגרם

כוכבת הרשת אילנוש פנתה לעוקביה באינסטגרם ושאלה מהו היעד האידיאלי לטוס אליו כשהעולם ישוב לשגרה. בין עשרות התגובות לפוסט, לו הייתה מצורפת גם תמונה, כתב לה פרופיל עסקי של חנות חיות בתל אביב: "כנראה שאת לא עושה מספיק סקס".

ההערה המטרידה לא חסרת ההקשר עברה בלי התייחסות של אילנוש. "למה חנות לבעלי חיים מגיבה לי חרא כזה?", כתבה, ובהמשך העלתה סטורי עם צילום מסך של התגובה, והכיתוב: "תארו לעצמכם עולם שבו עסק מרשה לעצמו להגיב דברים כאלה לתמונות של נשים באינטרנט". "התגובה שלך לא לעניין בדיוק כמו הסרטונים שלך בלי בגדים", הגיבה חנות החיות, ואילנוש פרסמה שוב: "יש מלא חנויות לחיות, לא ממליצה ללכת לזו ספציפית מאחר ובמקום להתעסק במה שהם אמורים לעשות - בחיות, הם מתעסקים במתי עשיתם סקס וכמה ואיך אתם מצטלמים ובלרדת על נשים באינטרנט. לא עסק שהייתי רוצה לתמוך בו".

העסק לא הסתפק בדברים האלה, והמשיך להגיב: "ממש לא מחפשים קליינטים שמה שיש להם לעשות זה להצטלם בעירום ולעשות כושר בלי בגדים. אנחנו מעדיפים להתעסק באנשים שאוהבים בעלי חיים יותר מלהתעסק בפורנו". אילנוש צילמה מסך והגיבה: "מבחינת החנות הזו, אם אני אישה שמראה את הגוף שלי אין לי ערך מספיק בשביל שהיא תרצה לתת לי שירות".

בין הגולשים היו גם כאלה שיצאו נגד התגובה של העסק, והדיון התגלגל לריב וירטואלי מכוער. "שתיסגר לך החנות אינשאללה", כתב אחד הגולשים, ומטעם חנות החיות מיהרו להשיב: "אני לא מישהו שכדאי להתעסק איתו". 

אלינוש (צילום: אינסטגרם)
אילנוש,חנות חיות | צילום: אינסטגרם

אלינוש (צילום: אינסטגרם)
צילום: אינסטגרם
אלינוש (צילום: אינסטגרם)
צילום: אינסטגרם

"אני מקבלת הרבה תגובות כאלה ביום-יום, אבל זה קצת מוזר שבעל עסק, שעמוד רשמי של חנות חיות באינסטגרם מרשה לעצמה להגיב ככה לנשים", אמרה אילנוש בשיחה עם mako. "הוא גם כתב שם שהוא לא צריך בנות שמצטלמות פרובוקטיבי כלקוחות. זאת הזייה, באמת, גם אם אתה לא מסכים איתי למה להגיד משהו כזה ועוד מהעמוד של העסק? לדעתי אין מקום לזה שגברים יעירו בצורה כזו על מיניות של נשים, זה גובל בהטרדה. זה די מלחיץ להיכנס לחנות כזאת כשאת יודעת שבעל החנות מדבר על חיי המין שלך ולא רואה אותך כאדם כי יש לך תמונות שהוא פחות אוהב", הוסיפה.

תגובת "אתר החי של ישראל":
"לא היו לנו איתה חוץ ממשפט אחד חילוקי דברים. אחד העובדים הגיב בצורה פרטית לפוסט והוא הגיע לאן שהגיע. לאחר שראינו שזה מוביל למקום לא נכון הורדנו עוקב ממנה".