ראיונות, כתבות וקטעים בלעדיים מתוך העונה השניה של התכנית | משתגידי

נשים
כתבות

משתגידי

נשים
נשים

עצור בטרם תעבור

כשנמצאים בזוגיות ארוכה, לפעמים המוח חושב מחשבות אחרות על אנשים אחרים. האם צריך לספר את זה לבן הזוג או לשמור בלב. שי גולדן מנסה לענות על השאלה ומנפץ מיתוס על גברים. צפו בהצצה לתוכנית הבאה של משתגידי

שרון גליל | משתגידי | פורסם 02/09/11 00:13 

 כמדי שבוע בנות משתגידי מעלות לדיון נושאים שמטרידים את כולנו ואולי אף פעם לא העזנו לשאול. השבוע, שי גולדן מגיע להתארח בתוכנית והבנות מעלות שאלה: האם מותר לחשוב על אנשים אחרים בזמן זוגיות?

לליאל דניר יש חברה שנמצאת בזוגיות כבר שלוש שנים ולפני חודש בערך היא מצאה את עצמה פתאום קצת מפלרטטת עם איזה בחור מהעבודה, לא מפלרטטת בקטע קשה, אבל היא דמיינה לרגע מה היה קורה אם היא לא הייתה תפוסה והמחשבה הזאת גרמה לה להרגיש נורא רע עם עצמה.

העניין הוא שכשאתה בזוגיות הרבה זמן, הראש לפעמים חושב לכיוונים אחרים. וזה לא אומר שיש איזושהי בעיה עם הקשר אבל פתאום אתה מדבר עם מישהו והוא בא לך טוב ואי אפשר להסביר למה. השאלה היא האם היא צריכה לספר את זה לחבר שלה?

מצד אחד זו כולה מחשבה קטנה וסוררת שנדחפה לה רגע למוח שבדרך כלל מתפוגגת כמו שבאה, אך מצד שני תמיד יש את הסכנה שזה יתפתח למשהו מעבר לזה.

שי גולדן טען שבסופו של דבר, אנשים עושים שיקולים רציונליים. כלומר רגע לפני אופציה לבגידה או לפלרטוט אתה אומר לעצמך "מה אני עלול לאבד אם זה יקרה". גולדן אפילו שובר מיתוס וטען שגברים, בניגוד למראה שלהם, לא כולם מטומטמים ויש גברים שמסוגלים להגיד לג'וני הקטן של במכנסיים: עצור. צפו בהצצה לתוכנית הבאה של משתגידי

משתגידי. ימי שישי, לילה ביפ, 23:15

קנאה תורמת או הורסת יחסים?

>> על מה עוד דיברו הבנות? הפרקים המלאים לצפייה ישירה 

ותקבלו את כל הסיפורים ישירות לפייסבוק שלכם
תגיות: משתגידי   שי גולדן  
תגובות

הוסף תגובה

 
שם
נושא
תוכן
 
ביטול  |  
מקרא: = תגובה ללא תוכן   = תגובה עם תוכן