ראיונות, כתבות וקטעים בלעדיים מתוך העונה השניה של התכנית | משתגידי

נשים
כתבות

משתגידי

נשים
נשים

מ'שתגידי חוזרת ואני כולי מאושרת מזה

בקרוב תעלה עונה שניה של מ'שתגידי - והפעם לא בביפ אלא בערוץ 2! אני מתה על הבנות וממש מתרגשת לחזור להצטלם איתן. אבל פתאום היו לי חששות - אני רק בת 20, הזוגיות עם אלישי הייתה הראשונה והיחידה בחיים שלי. אולי בעצם אין לי מושג על מה אני מדברת?

אלין לוי | mako | פורסם 25/05/11 14:16:10 

מ'שתגידי עולה לעונה שניה! לא גדול? זו הבשורה הכי כיפית שקיבלתי לאחרונה. אני הכי מאושרת. אוקיי, זו עבודה, אבל מעבר לזה, הזכרונות שלי מהדבר הזה מדהימים. זה גם ביפ, שזה בית מדהים, וגם צוות ההפקה, שלא לדבר על הבנות - אם זו נלי שכל פעם שאני פוגשת אותה היא עושה לי חשק להיכנס לבית ספר למשחק שלוש שנים, או דניאלה, שהיא לדעתי ההגדרה ליופי, או מיכל גבריאלוב, שאני גם מתאמנת איתה. הפעם יצטרפו גם שתי בנות חדשות, והולך להיות כיף.

אבל עכשיו זה ערוץ 2, זה צריך להתפתח לרעיונות חדשים. אנחנו באמת חברות וזו באמת שיחת בנות. כולנו מאוד גדלנו בחודשים האלה, יש גישה קצת שונה לזוגיות וליחסים שבינו לבינה. אני הכי קטנטנה שם, אני בת 20. בפגישה האחרונה ישבנו כדי לפתח דברים, ופתאום הרגשתי שאני בת 20, והזוגיות היחידה שהתנסיתי בה הייתה עם אלישי, זו הזוגיות הראשונה והיחידה שלי. היי, אולי אין לי באמת מושג? הבנות הרגיעו אותי ואמרו לי שזה הצד שלי בתכנית ושגם אותו צריך להביא.

תודה שנכנסתם לבלוג שלי. אני עדיין נרגשת לראות את כל הצפיות והתגובות. כיף כיף כיף!

>> הפוסט הקודם שלי: המחלה של אור הכניסה אותי לפרופורציות
>> "למה הדוגמניות של גאפ נראות אנורקסיות?"
ותקבלו את כל הסיפורים ישירות לפייסבוק שלכם
תגיות: אלין לוי   בלוגים   מ'שתגידי  
תגובות

הוסף תגובה

 
שם
נושא
תוכן
 
ביטול  |  
מקרא: = תגובה ללא תוכן   = תגובה עם תוכן