היא הכירה אותו בפייסבוק. הוא הציג את עצמו כעומר הררי, בנו של העבריין רוני הררי, סיפר שהוא בן 38 ושיש לו חברת ניקיון ואחזקה. חלק מהפרטים היו נכונים, בערך. הרוב היה שקר מוחלט.

כשבועיים התכתבה גלי (שם בדוי) עם הררי עד שהשניים החליטו להיפגש. אחרי הדייט השני הוא ביקש לישון אצלה לילה אחד. בבוקר ביקש שתיתן לו להישאר לילה נוסף, ולמחרת כבר לא היה מוכן לצאת מהדירה. "הוא זרע בי פחד", מתארת השבוע גלי את מערכת היחסים האלימה שהחלה בדצמבר 2019 והסתיימה בחודש מרץ השנה. "הוא גנב ממני, איים שהחיים שלי יהיו מרורים ושחורים אם אעזוב אותו. הוא דאג להזכיר כל הזמן את 'אבא שלו', רוני הררי. השם הזה נהיה עננה שחורה מעל הראש שלי. בכל פעם שרבנו או שביקשתי שניפרד הוא אמר שרוני יגיע ו'יעשה בינינו גישור'".

אחרי שהתנחל אצלה, אחרי האיומים, התחילה גם האלימות. "היה לנו עוד ריב ושוב ביקשתי שייצא לי מהבית. פתאום הפנים שלו התעוותו לגמרי, נהיה לו פרצוף של שטן. הוא הרים אותי, דחף אותי בין המדפסת לטלוויזיה והטיח את הראש שלי בקיר פעמיים. אמרתי לו 'אתה תהרוג אותי', התחננתי שיעזוב אותי. בסוף נפלתי על הרצפה והוא בעט לי בצלעות. איבדתי את ההכרה לכמה דקות, וכשהתעוררתי הוא צעק, 'תראי מה את גורמת לי לעשות לך'. הוא כנראה חשב שמתתי. ואז הוא התחיל לבכות, אמר שמשהו השתלט עליו ושזה לא הוא.

עומר הררי (צילום: באדיבות המרואיינות)
צילום: באדיבות המרואיינות

אורה (שם בדוי): "חשבתי שאני יכולה לשנות אותו, להוציא אותו מהפשע. הוא סיפר לי שהוא התנקש באנשים, אמר שרצח מישהו דרך חלון. הוא היה ישן עם סכין מתחת לכרית ופלאפון על החזה"

"ננעלתי בחדר של הבת שלי, בכיתי בטירוף והזמנתי אמבולנס. כשהחובשים הגיעו הוא הסתכל עליי במבט מאיים ואמר שאם אספר מה קרה, הוא יקרא לאבא שלו. שיקרתי לחובשים, אמרתי שנפלתי באמבטיה, שאני מרגישה בסדר. בלילה נכנסנו ביחד למיטה וחרחרתי בגלל המכה בצלעות. הוא אמר, 'יאללה קומי, אני לא יכול לישון עם הנשימות שלך'. אני לא אשכח את המשפט הזה בחיים.

"בבוקר המצב שלי הידרדר ושוב הזמנתי מד"א. החובשים אמרו שאני חייבת לצאת מהבית ולהגיע דחוף למיון, העלו אותי על כיסא גלגלים וישר לאמבולנס. מאז לא יוצאת לי מהראש התמונה הזו - אני עולה על האמבולנס, ועומר עומד בתוך הבית שלי ומחייך".

היום כבר יודעת גלי שהיא לא היחידה. בחודשים האחרונים הוגשו נגד המתחזה הסדרתי עומר הררי, במקור אומיד פייזולייב, לפחות ארבע תלונות במשטרה על עבירות שונות, ביניהן הפעלת אלימות קשה, סחיטה באיומים והסבת נזק לרכוש (מקורות במשטרה מספרים שהתלונות הוגשו במחוזות שונים בארץ, ורומזים שמספרן גדול מהידוע לנו בעת פרסום הכתבה). מאז שנוצר הקשר שלנו עם גלי פנו אליה או למערכת מגזין mako עוד 14 קורבנות – גברים ונשים - שרובם ככולם תיארו דפוס זהה. הררי פונה לזרים באינטרנט, מציג את עצמו כבנו של רוני הררי, מספר על עברו הפלילי של "אביו" כאיום סמוי או גלוי, נכנס במרמה לבית הקורבנות ומסרב לצאת. ברגע שהוא בפנים, הוא מתחיל לפעול: מכות, גניבות, איומים ברצח - ובמקביל, מנהל קשרים אינטימיים ואלימים עם קורבנות אחרים.

לאחר שהתגברו על הבושה ועל הפחד וסיפרו מה עבר עליהם, כעת מתמודדים הקורבנות גם עם חשש כבד לבריאותם. בהכרעת דין שניתנה כנגד הררי ב-16.9.2020 ציין השופט דניאל בארי כי בחקירה תחת אזהרה בשנת 2017 סיפר הררי שהוא "מטופל ב-HIV" (לשון הכרעת הדין – ל.ש.), נגיף האיידס. מרבית קורבנותיו לא ידעו על כך דבר.

מהר מאוד הבנתי שאני בבעיה

רוני הררי, "הבורר מכנופיית רמת עמידר", נחשב בעבר לאחד מבכירי העבריינים בישראל. הוא ריצה במצטבר 23 שנות מאסר לפני שעזב את עולם הפשע. לא ברור למה בחר אומיד פייזולייב להתחזות  דווקא לבנו, אבל ברור שהייתה לו סיבה טובה להסוות את זהותו המקורית.

עומר הררי (צילום: באדיבות המרואיינות)
צילום: באדיבות המרואיינות
 

אסנת (שם בדוי): "עומר יודע לכשף אליו נשים. לא יודעת אם זו הייתה אהבה, סנוור או בריחה מהמציאות. ידעתי שאני לא רוצה אותו ושהוא לא טוב לי, אבל הוא פשוט גרם לי להישאר"

חמש נשים וגבר אחד התראיינו לכתבה זו כקורבנותיו של עומר הררי, כולם בעילום שם, אבל לפניהם היו הקורבנות של פייזולייב. בשנת 2009 הוא הורשע על פי הודאתו בתשע עבירות של קשירת קשר לביצוע פשע, שש עבירות של התפרצות לדירה, שש עבירות גניבה, שש עבירות איומים, שתי עבירות של הסגת גבול וכן מספר עבירות גניבה. פייזולייב ושותפו דאז, עמוס טייב, נהגו להכיר גברים באתר ההיכרויות "אטרף" מתוך תכנון מוקדם לחדור לבתיהם ולשים יד על רכושם. פייזולייב נדון ל-30 חודשי מאסר בפועל ועשרה חודשי מאסר על תנאי. בעשור הנוכחי, בניסיון להתרחק מהרקורד הבעייתי שלו, אימץ את הזהות של "עומר הררי". כמו שחקן טוב שמחויב לתפקיד, הוא שינה רשמית את שמו בתעודת הזהות וקעקע על גופו את הכתובת "פאקינג עומר הררי". קעקוע אחר שלו הוא איור של סכין.

את אורה (שם בדוי), אישה בשנות השלושים לחייה, אני פוגשת במקום העבודה שלה. עברו שלוש שנים מאז שניתקה את הקשר עם הררי, אבל מסע השיקום שלה לא תם. הוא עצמו כבר לא יכול להתקרב אליה לאחר שהוצא נגדו צו הרחקה מביתה, אבל היא ממשיכה לעבור טיפולים נפשיים, מתקשה להאמין בגברים ומתמודדת עם ההשלכות של מערכת היחסים עם הררי עליה ועל ילדיה.

גם הם הכירו בפייסבוק ומהר מאוד קבעו להיפגש. "הוא ביקש לבוא אליי. זה היה לי מוזר אבל הסכמתי", מספרת אורה. "אני זוכרת שהוא הגיע ממותג עם סט של נייקי, תמיד הוא היה ממותג".

איזה רושם ראשוני קיבלת ממנו?
"נכנס אליי לדירה בחור שקט, מופנם. זה קנה אותי. באותו יום נהיה בינינו קליק".

איך הוא הציג את עצמו?
"הוא אמר שהוא בן 31 ושקוראים לו עומר הררי. הוא אמר שהוא לא הבן הביולוגי של רוני, שאמא שלו התחתנה עם רוני, אבל שהקשר שלהם הוא של אב ובן. עומר אמר שהוא מגדל את הכלבים של רוני, אמר שהוא יעד לחיסול וסיפר שישב שבע שנים על ניסיון לרצח, סחיטה באיומים וגניבות. הוא אמר שבכל פעם שהוא נעצר, רוני דאג לשחרר אותו בערבות".

עומר הררי (צילום: באדיבות המרואיינות)
צילום: באדיבות המרואיינות

גלי (שם בדוי): "החובשים אמרו שאני חייבת להגיע דחוף למיון והעלו אותי על כיסא גלגלים. מאז לא יוצאת לי מהראש התמונה הזו - אני עולה על האמבולנס, ועומר עומד בתוך הבית שלי ומחייך"

למה לא חתכת את זה כששמעת את הדברים האלה?
"חשבתי שאני זו שיכולה לשנות אותו, להוציא אותו מעולם הפשע. הייתי תמימה, וחוץ מזה הבנתי מהר מאוד שאני בבעיה ונפלתי על הבחור הלא נכון. הוא סיפר לי שהוא התנקש באנשים, אמר שהוא רצח מישהו דרך חלון. הוא היה ישן עם סכין מתחת לכרית ופלאפון על החזה. ואז התחיל הפחד, אני מבינה שאין לי איך לצאת מהקשר הזה".

או שאני מתאבדת או שהוא הורג אותי

שבועיים לאחר הדייט הראשון של אורה עם הררי, הוא ביקש לשהות אצלה מספר ימים. "הוא אמר שתופרים לו תיק ורוצים לעצור אותו, והאלטרנטיבה היחידה שלו היא להיות אצלי במעצר בית. הוא התחנן, אמר שזה יכול להציל לו את החיים, ריחמתי עליו והסכמתי".

פחות מחודש לאחר מכן הגיע מקרה האלימות הראשון. "הוא אמר שרוני הררי צריך אותו לכמה ימים ויצא מהבית, אבל שכח לסגור את הפייסבוק שלו במחשב של הבת שלי. הצצתי לו בחשבון והייתי בשוק. פתאום הבנתי שהוא לא ישן עם הפלאפון כי הוא יעד לחיסול, אלא בגלל עשרות הבנות שהוא מנהל איתן קשר במקביל אליי".

דיברת איתו על זה?
"ברגע שהוא חזר הביתה, ופתאום הסתובבה לו הקופסה. הפרצוף שלו השתנה, העיניים שלו גדלו, ראיתי בן אדם אחר. הוא לקח לי את הפלאפון מהיד וניפץ אותו על הרצפה, תפס אותי וזרק אותי לקיר. פתחתי את הראש, אבל הוא לא עצר וסובב לי את היד תוך כדי שהוא קורא לי זונה ושרמוטה. הוא חנק אותי, החזיק סכין ביד ואמר שהוא 'אוהב לראות דם'".

רוני הררי (צילום: חדשות 2)
צילום: חדשות 2

לא ברור למה בחר אומיד פייזולייב להתחזות לבנו של רוני הררי, "הבורר מכנופיית רמת עמידר" (בתמונה), אבל ברור שהייתה לו סיבה טובה להסוות את זהותו המקורית: ב-2009 הוא נדון ל-30 חודשי מאסר 

ואיך זה המשיך?
"אחרי חודשיים שהוא התנחל אצלי בבית, הוא התחיל לקנות לי שמלות צנועות והכריח אותי ללבוש אותן. הוא ביקש ממני תמיד לאסוף את השיער. הוא רצה שאני אהיה מכוערת, לא נתן לי להסתכל על גברים או לדבר עם גברים ברחוב. אחרי בערך חצי שנה כזאת התנתקתי מהחברים שלי. פחדתי ליצור קשר איתם או עם המשפחה כי הוא היה מאיים עליי שהוא יקרא לאבא שלו. בשלב הזה כבר לא הייתי מסוגלת להתמודד עם מה שקורה. מבחינתי היו לי שתי אופציות, או שאני מתאבדת או שהוא הורג אותי".

מה עשית?
"התפללתי. אמרתי 'ריבונו של עולם' כשהוא בעט בי כאילו אני כדורגל וצעק שהכל מגיע לי. השכנים הזמינו לנו משטרה כשזה קרה, ומכאן זה רק הידרדר. בכל פעם שהגיעה ניידת הוא היה מתעצבן, פותח עיניים ומאיים עליי לא להגיד כלום. הייתי אומרת לשוטרים שהכל בסדר והם היו הולכים".

כמה פעמים הגיעה אליכם משטרה?
"אני לא יכולה לספור. מעל עשר".

אורה מספרת שבמהלך הקשר עם הררי נגנבו ממנה אלפי שקלים, תכשיטים וטלפונים ניידים. "הוא תמיד היה מתחמק, פעם אמר שכנראה פרצו הביתה. אחרי זה הוא התקין לי מצלמות בבית ועקב אחרי כל מה שאני עושה. כשראה משהו שהוא לא אהב, הוא היה מכה אותי".

בשלהי שנת 2017, לאחר עוד התפרצות אלימה, אורה הגישה תלונה. "אמא שלי הזמינה משטרה. חיבקתי את השוטר שהגיע ואמרתי לו שאני נשברת, שיעשה משהו". בתחנה סיפרה בבכי על הדברים שעברה בשנה שבה היה עומר הררי חלק מחייה. "שש שעות הייתי בחקירה, היו שם מלא שוטרים ואני לא הפסקתי לבכות. עימתו אותי מול עומר ועורכת הדין שלו צעקה עליי, 'דפקת לעצמך את הראש בקיר'. איך היא יכלה לחשוב ככה?".

לפני כחודש, שלוש שנים לאחר שהתלוננה, ניתנה הכרעת הדין. הררי הורשע בסעיף אחד של אלימות. "אני רוצה שמישהו ייתן את הדין על התיק הזה ויענה לי איך אחרי כל מה שעברתי, הבן אדם הורשע בסעיף אחד", אומרת אורה. "שמישהו יענה לי על השאלה הזו".

עומר הררי, אתה עצור

אסף (שם בדוי) הכיר את הררי באתר ההיכרויות לגברים "אטרף" בחודש מרץ האחרון. "הוא הציע לבוא אליי הביתה וביקש שאשלם לו על מונית", הוא מספר. "היינו אצלי בבית והתמזמזנו, ואז הוא רצה שאבוא איתו לקנות כמה דברים בסופר. הוא קנה המון אוכל, שתייה, מוצרי טיפוח, קניות באלפי שקלים. על הכל אני שילמתי, הוא אמר שיחזיר לי וסמכתי עליו. כשהוא יצא מהבית שלי ראיתי שנגנבו ממני אוזניות האיירפודס החדשות שקניתי".

עומר הררי (צילום: באדיבות המרואיינות)
צילום: באדיבות המרואיינות

אורה: "הפרצוף שלו השתנה, העיניים שלו גדלו. הוא תפס אותי, זרק אותי לקיר, חנק אותי, החזיק סכין ביד ואמר שהוא 'אוהב לראות דם'"

אותן קניות ואותן אוזניות, מתברר, עשו את דרכן מביתו של אסף לביתה של גלי. "עומר הגיע אליי איזה יום עם עשרות שקיות מהסופר ואמר, 'זה בשבילך'", מספרת גלי. "המסר היה שהוא לא ייצא מהבית שלי יותר, אבל לפחות הוא קנה לי דברים. הוא הראה לי גם שיש לו איירפודס שהוא שקיבל מחבר".

את מוריה (שם בדוי) הכיר הררי דרך אתר "מקושרים" בשנת 2012. הם ניהלו קשר של "ארבע שנות  אלימות, בגידות, גניבות וסחיטות", היא אומרת.

איך הוא הציג את עצמו באותה תקופה?
"הוא בדיוק החליף את השם מאומיד לעומר. סיפר לי על התיקים הפליליים שלו ואמר שזו הסיבה, הוא לא רצה שיחפשו אותו ושידעו שיש לו קשר לאומיד".

הוא אמר שהוא הבן של רוני הררי?
"מי? בחיים לא שמעתי את השם הזה. הוא אמר שאבא שלו חי באזרבייג'ן ושאמא שלו גרה לבד בדרום תל אביב. אני מכירה את אמא שלו, היא אישה מקסימה. את אבא שלו לא פגשתי".

ארבע שנים של אלימות ובגידות. למה נשארת איתו?
"כל פעם שהוא היה אלים הוא היה בוכה לי, אומר שהוא מצטער ושהוא אוהב אותי הכי בעולם. חזרתי אליו".

התלוננת?
"בטח, הגשתי המון תלונות בכמה תחנות משטרה על אלימות קשה ועל גניבות. פעם הגענו לעימות, הוא הכחיש את כל מה שאמרתי והתיק נסגר. מישהו שם עליו כסף, ערבות, כדי לשחרר אותו. הלוואי שעכשיו הוא יקבל את מה שמגיע לו".

מהידוע לנו על ההתנהלות של הררי, לא מן הנמנע שאת הערבות שילמה אחת הקורבנות. זה בדיוק מה שעשתה לאסנת (שם בדוי), שהכירה את הררי בתחילת הקיץ דרך פייסבוק וניהלה איתו קשר שנמשך עד החודש שעבר. "היינו בדייט השני שלנו, ישבנו בפארק בחולון. פתאום ניגשו שוטרים, ביקשו תעודות זהות ואמרו 'עומר הררי, אתה עצור'. עומר ביקש שאגיע איתו לתחנה ושוטרת שם אמרה שהוא ביקש שאשלם לעורך דין שלו 2,000 שקלים, ועוד 1,000 שקלים עבור ערבות".

עומר הררי (צילום: באדיבות המרואיינות)
צילום: באדיבות המרואיינות

אסנת: "הוא חשב שאני בוגדת בו. אם הייתי מסתכלת על גבר אחר הוא היה צועק 'בעומר הררי לא בוגדים' ומרביץ לי. הוא תמיד התנצל, אמר שנכנס בו איזה שד, אבל אחר כך זה היה חוזר"

שילמת?
"הרגשתי שאין לי ברירה אלא לשלם. הוא אמר שיחזיר לי את הכסף ברגע שישתחרר, שתופרים לו תיק ושאין לו קשר לכלום. ריחמתי עליו, הוא הוא ידע לשחק אותה מסכן. לא יודעת איך נפלתי ככה".

למחרת בבוקר קיבלה אסנת טלפון. "זה היה השוטר שחקר את עומר. הוא סיפר לי את האמת: הערבות ששילמתי הייתה עבור תיק אלימות של עומר נגד קרן (שם בדוי), צעירה אחרת שניהלה איתו מערכת יחסים. הוא אמר שהיא מפחדת לבוא לעימות, ושהעזרה שלי לעומר יכולה להרוס לה. החוקר אמר, 'הסיפור שלכם עוד יגיע לתקשורת'. לא האמנתי לכלום. הייתי עיוורת".

כל זה אחרי שני דייטים?
"עומר יודע לכשף אליו נשים. הסתנוורתי, הייתי בתוך עולם של נדמה לי. לא יודעת אם זו הייתה אהבה, סנוור או בריחה מהמציאות. איך גואל רצון משך אחריו 30 נשים? את יודעת, זה משהו הזוי. ידעתי שאני לא רוצה אותו ושהוא לא טוב לי, אבל הוא פשוט גרם לי להישאר".

גם במקרה שלך הוא השתמש בשמו של רוני הררי?
"הוא הציג את עצמו כבן של רוני, אבל כשהיינו במשטרה הוא ביקש ממני לשמור לו על תעודת הזהות, הסתכלתי והבנתי הכל. ראיתי שהוא קווקזי, ראיתי את השם של אבא שלו והבנתי שהכל שקר. כששאלתי אותו על זה הוא התנצל ואמר, 'אני מרגיש אלייך דברים שאף פעם לא הרגשתי,  פחדתי להגיד את האמת'. מצד שני, הוא אמר שהוא קשור לעבריין זאב רוזנשטיין. אפילו שלח לי בווטסאפ איזה העתק של מסמך משפטי שכתוב בו 'עומר הררי, אחד האנשים המסוכנים וחייל של רוזנשטיין'. היום אני יודעת שהוא זייף את זה".

גילויי האלימות, מספרת אסנת, החלו כבר בשבועיים הראשונים. "הוא חשב שאני בוגדת בו. אם הייתי מסתכלת על גבר אחר הוא היה צועק 'בעומר הררי לא בוגדים' ומרביץ לי. הוא תמיד התנצל, אמר שנכנס בו איזה שד, אבל אחר כך זה היה חוזר. הוא היה קורא לי מוצצת ושרמוטה, מפעיל עליי כוח פיזי. זה היה קורה בעיקר כשהייתי מגיעה איתו לעבודה בניקיון. הייתי עוזרת לו והוא היה מפוצץ אותי במכות".

בטח שאין לי בן כזה

הררי הוא הבעלים של "עומר הררי קלין", לכאורה חברת ניקיון מסודרת, אבל מבדיקה שערכנו עולה כי הוא מעולם לא פתח תיק במס הכנסה ואינו רשום כעוסק מורשה במרשמי מע"מ. בכלל, כצפוי ממתחזה סדרתי, יש מעט מאוד מידע מהימן על עברו ועל זהותו. ידוע רק שנולד באזרבייג'ן ב-1989 וגדל בכפר שלם בתל אביב, שם חיה כיום אמו. "אפילו מספר טלפון קבוע אין לו", אומרת אסנת. "הוא פחד שיגיעו אליו ורשם בדף הפייסבוק העסקי שלו את הטלפון שלי, כדי שאני אטפל לו בעניינים. לפחות הוא לא ריסק לי שני פלאפונים, כמו שמספרת גלי שהוא עשה לה".

עומר הררי (צילום: מתוך עמוד הפייסבוק של המצולם)
צילום: מתוך עמוד הפייסבוק של המצולם

בימים האחרונים נמחק הדף העסקי של חברת הניקיון של הררי, והפרופיל האישי שלו שינה את שמו מ"הררי עומר" באנגלית ל"עומר קלין" בעברית. בתיאור התמונה נוסף הכיתוב "טינה היא כמו לשתות רעל ולצפות שהאויב שלך ימות"

הסירוב של הררי לעסוק בטלפוניה של חברת הניקיון עלה לו בחשיפת מעלליו. גלי, שהבחינה בשמה ובמספרה של אסנת בדף הפייסבוק, יצרה איתה קשר מתוך מחשבה שגם היא לכודה במערכת יחסים הרסנית עם הררי. "היא הגיעה אליי מלמעלה", אומרת השבוע אסנת.

השתיים נכנסו יחד לקבוצות של ציידי נוכלים בפייסבוק, שם יצרו איתן קשר עוד ועוד קורבנות. אחת מהן היא קרן, הצעירה שאסנת מצאה את עצמה מעורבת שלא מדעת בסיפורה לאחר שהתלוננה במשטרה על אלימות קשה מצדו של הררי. במקרה של קרן כללה התלונה גם גניבה של 4,000 שקלים מחשבון הבנק שלה. "עומר תמיד הסתכל עליי כשהוצאתי כסף, מיד ידעתי שזה הוא", אומרת קרן. "מרגע שאמרתי לו שיחזיר את הכסף הוא הפסיק לענות לטלפונים, חסם אותי ונעלם מהחיים שלי. לקח לי זמן להבין שהוא לא באמת הבן של רוני הררי ואין לו את הגב שהוא טען שיש לו".

קרן, אסנת, אורה, גלי ואסף חולקים יותר מגורל משותף. האחת קיבלה תכשיט שגנב מאחרת, זה מימן בכספו מצרכים לזו, שתיים מהנשים גילו רק לאחרונה כי החליפו ביניהן מכשירי טלפון. עד השבוע עוד חשבו החמישה, וכמוהם עשרת הקורבנות האחרים שנוצר איתם קשר, שאולי הם בכל זאת ניהלו מערכת יחסים עם בנו של מי שהיה הבורר מרמת עמידר; העניין הזה הובהר בשיחת טלפון שערכתי ביום שני עם האיש עצמו. "לא מכיר עומר הררי ובטח שאין לי בן כזה", אמר לי רוני הררי. "הילדים שלי הם ילדים טובים שלא קשורים לעולם הזה. תכתבי בכתבה, 'רוני הררי רואה זאת בחומרה'".

עומר הררי פגע גם בכם? שלחו מייל לכתובת Lior@liorshalev.com. דיסקרטיות מלאה מובטחת

סייע בהכנת הכתבה: שמעון איפרגן 

עומר הררי: "חבל שעוד היום תהיי עצורה"

בשלושת הימים האחרונים נעשו ניסיונות חוזרים ונשנים לפנות אל עומר הררי ולבקש את תגובתו, אלא שכל מספרי הטלפון שהשתמש בהם לאחרונה נותקו. מפייסבוק נמחק הדף העסקי של חברת הניקיון, ואילו הפרופיל האישי שלו שינה את שמו מ"עומר הררי" באנגלית ל"עומר קלין" בעברית. בתיאור התמונה נוסף הכיתוב "טינה היא כמו לשתות רעל ולצפות שהאויב שלך ימות", שנמחק בינתיים. דרך הפרופיל הזה, שהחליף בימים האחרונים עוד מספר שמות, נעלם מהרשת ועלה שוב, פניתי אליו אמש (רביעי) וביקשתי את תגובתו לעיקר הטענות נגדו. "אין לי מושג מי זה עומר הררי ולא מעניין אותי הבנאדם הזה", כתב בתגובה. בסופם של חילופי הדברים ציין שהוא בדרכו להגיש תלונה במשטרה והוסיף, "חבל שעוד היום תהיי עצורה".

ממשטרת ישראל נמסר בתגובה: "מטעמי צנעת הפרט לא נפרט אודות הטיפול המשטרתי בחשוד לאורך השנים, אולם נציין כי בעקבות תלונות שהתקבלו בחודשים האחרונים נגד החשוד, נפתחו במשטרה חקירות המנוהלות במקצועיות וביסודיות. חלק מהתיקים הועברו זה מכבר לתביעה ולפרקליטות לצורך בחינת הגשת כתב אישום נגד החשוד ותיקים אחרים עדיין מצויים בחקירה משטרתית פעילה תוך ביצוע מגוון הפעולות הנדרשות במטרה להגיע לחקר האמת. נמשיך לפעול למיצוי הדין עם כל מי שיפגע בציבור ויהיה מעורב בפשיעה באשר היא".

לאחר פרסום הכתבה, פנתה ל-mako עו"ד שקמה אדרי המייצגת את מר הררי והעבירה את התגובה הבאה: "קשירת שמו של מרשי לרוני הררי הינה ניסיון שפל להטיל עליו מורא, הוא מבהיר כי אין בין השניים כל קשר משפחתי. בדומה לכך, גם יתר הדברים המובאים בכתבה אינם מדויקים ומטרתם להכפיש את שם מרשי. כראיה, בהכרעת הדין המוזכרת בכתבה מצא בית המשפט כי אין מקום להרשיעו בכל האשמות שיוחסו לו. יתר האשמות המועלות בכתבה (על חלקן שמע היום לראשונה) - מקומם להתברר בבית המשפט".