חלק מהעדויות כוללות תיאורים גרפיים קשים

1. הכרנו דרך פייסבוק, היו לנו הרבה חברים משותפים, פגשתי אותו בכמה מסיבות והיינו מיודדים ברמת ההיי-היי. כשהוא וחברה שלו נפרדו הוא הזמין אותי לדייט, היה מאוד ביישן ולא היה שום מגע. אחרי שבועיים של התכתבויות הוא הזמין אותי אליו לדירה לארוחה וסרט. היה מאוד נעים, התנשקנו והיו נגיעות, אבל גם מאוד מאופק. בפעם השלישית, אחרי עוד שלושה שבועות בלי שדיברנו, כבר הבנתי שזה הולך לכיוון של יזיזות. היינו אצלו בדירה והתחרמנו, כשהרגשתי שאני מוכנה ביקשתי שישים קונדום והוא אמר שאין מצב, הוא לא רוצה לא להרגיש, וחוץ מזה הוא עשה לא מזמן בדיקות והכל בסדר. לא זרמתי, הפסקנו והתבאסנו אחד על השנייה. המפגש האחרון היה חודש אחרי. הוא שוב הזמין אותי לארוחה אצלו. היה טעים, ראינו סדרה והרגשתי מאוד בטוחה. הלכנו לחדר השינה, התחלנו להתמזמז, התפשטנו, עשינו נעים אחד לשני ואז שוב הגיע עניין הקונדום, ושוב אמרתי לו שאני לא מסכימה בלי, והוא אמר שהוא לא רוצה עם. סיפרתי לו שאני מאוד חוששת ממחלות, והסכמנו שאפשר פשוט לעשות נעים אחד לשני בלי חדירה. הוא ירד לי, אני ירדתי לו, חשבתי שבזה נסיים. פתאום הוא ירד טיפה מתחת לשמיכה וליתר בטחון אמרתי "אל תיכנס בלי קונדום". זאת היה הפעם המי יודע כמה שהזכרתי את זה, ומה שהוא עשה היה להיכנס אליי בבת אחת בלי קונדום. קפאתי לכמה שניות והדפתי אותו, אבל עם כל המשקל שלו לא הצלחתי, ונכנסתי ללחץ כי פחדתי להפעיל כוח ולהכניס את עצמי לסיטואציה שמרגישה כמו אונס. אז הסתכלתי עליו והתחננתי שישים קונדום. שכבנו עם קונדום איזה חמש דקות ולקראת הסוף הוא ביקש שוב להיכנס לכמה שניות בלי קונדום, ופשוט הסכמתי. חשבתי שזה כבר לא משנה, שהוא יגמור ואני אלך. וזה מה שהיה.

ׁ(מעין, 32) 

2. יצאתי עם בחור שהייתה לי היכרות קודמת איתו בכמה מעגלים חברתיים. הוא הגיע לירושלים פעמיים לדייט איתי ומאוד כיבד את הקצב שלי. בפעם השלישית שנפגשנו נסעתי אליו לקיבוץ בצפון. ישבנו אצלו, פגשתי חברים שלו, היה כיף. בלילה הלכנו לישון מחובקים. הוא ניסה לגעת בי, אמרתי לא. הוא ניסה שוב. ושוב. ושוב. ושוב. אמרתי "לא" מאוד ברור, שאני צריכה זמן כדי להגיע לסקס ושאני עוד לא מוכנה. לפני הלילה הזה הוא היה הכי מקסים, והבטיח שנלך בקצב שלי. אבל אז במשך שעה וחצי הוא ניסה שוב ושוב להפשיט אותי, לדחוף לי אצבעות, ובכל פעם ביקשתי שיפסיק. בסוף הוא התייאש והלך לישון, ואני סוף סוף נשמתי. בבוקר התעוררתי כשהוא מוריד לי את התחתונים ודוחף את הזין שלו לתוכי. כבר לא היו לי כוחות להתנגד. רק רציתי שיגמור ולצאת משם. אבל לא היה לי איך לברוח. הייתי צריכה לחכות עוד שעתיים עם חיוך מזויף כדי שיסיע אותי בחזרה לתחנת הרכבת בבנימינה, שם בכיתי בשירותים.

(נעמה, 28)

3. למדתי פסנתר כשהייתי ילדה ואחרי כמה שנים מוזיקאי שהייתי מיודדת איתו והערכתי מאוד הזמין אותי אליו לשיעורים. הייתי בת 18, לא היה לי כסף והוא הציע הנחה משמעותית. היה לי חשוב להרשים אותו, סיפרתי לו אילו אלבומים אני שומעת, רציתי שיראה כמה אני חכמה ומבינה במוזיקה. מהשיעור השלישי נושאי השיחה גלשו והוא התחיל להחמיא על המראה שלי, "יש לך פנים של בובת פורצלן", "את בטח משגעת גברים" ועוד הערות. יכולתי להפסיק וללכת, אבל היה לי קשה לוותר על השיעורים, יכול להיות שגם נהניתי מתשומת הלב וניסיתי לתרץ לעצמי שהוא רק מנסה להיות נחמד. כשהגעתי לשיעור החמישי היה נדמה לי שהוא מריח מאלכוהול. הצעתי ללכת הביתה ולחזור בפעם אחרת. "לא, מה פתאום". התחלתי לנגן. הוא לא היה מרוכז. הוא הציע לי לשתות וסירבתי. "זה רק בירה, תשתחררי. את כבר לא ילדה'". אמרתי שאבא שלי באיזור וישמח לבוא לאסוף אותי, אבל הוא לא הבין את הרמז. "אולי תשבי איתי קצת? לא חייבים לנגן היום". ישבתי רחוק ממנו על הספה. אמרתי שאני מעדיפה ללכת. הוא התקרב אלי, אמר שיש לי ריח טוב ושהוא חושב עלי מדי פעם. ניסיתי לזוז ולהדוף אותו. והוא התחיל להתחכך בירך שלי, ומשך לי את היד לשם. "מה אכפת לך?" ושוב "אל תהיי ילדה'", אמר שאני עושה לו כאב ביצים, שאני חייבת לעזור, ושזה לא פייר. לא הצלחתי לזוז. פחדתי. הייתי חסרת ביטחון וחשבתי שאולי באמת עשיתי משהו ועכשיו אני חייבת לעזור לו. הרי לא הפסקתי את השיעורים גם כשזה נהיה מוזר, הרי נהניתי מהמחמאות, הרי ישבתי לידו על הספה גם כשידעתי שאני צריכה ללכת הביתה. זאת אשמתי המלאה. אבל כשהוא הפעיל עלי כוח והכאיב לי ביד, אמרתי בשקט "די, תפסיק". הוא לא הפסיק. כשהוא גמר הוא אמר "בסך הכל קצת עבודת יד" וצחק. הוא נרדם על הספה ולא הסתכל עליי יותר. רצתי החוצה, יצאתי וטרקתי את הדלת. מאז לא ניגנתי בפסנתר.

(מור, 30)

"A lovely night" #lovely #night #lalaland #instagood #like4like #instacool #girl #boy #perfect #cool #middleofthenight #soirée #flash #photooftheday #photo #girls #lifestyle #orléans #orlins

A post shared by @juliaimie.d on


4. הוא היה חבר של חברים ששכבתי איתו בעבר. היה באוויר פלירטוט, כשבכל פעם צד אחד רצה ולשני זה פחות התאים. ואז נפגשנו שוב. הייתי עצובה ובמחזור ורציתי להתאוורר, אבל היה לי ברור שלא נשכב כי מחזור. יצאנו לדייט, הייתי עייפה מאוד וגם שתינו. הצעתי לבקש חשבון אבל הוא הזמין עוד סיבוב ושתיתי עוד. הייתי מאוד שיכורה. הגענו אלי והתחלנו להתמזמז, כשאנחנו נרדמים שוב ושוב מרוב שאנחנו שיכורים. באיזשהו שלב הוא הוריד לי את התחתונים, עדיין הייתי עם טמפון, ורדומה לגמרי. לא הייתי שם בכלל. בסוף אמרתי לו שוב שאני עייפה וגירשתי אותו. כשקמתי בבוקר לא הייתי פגועה, רק לא הבנתי: באיזה קטע אתה מנסה לשכב עם אשה ישנה ושיכורה? לא רצית שגם אהיה שם איתך?

(מירב, 28)

5. הייתי בת 21 ופיקאפ היה דבר שבשגרה. התחלתי עם מישהו בבר והלכתי איתו הביתה כדי לשכב איתו. כשהגענו אליו זה התחיל להיראות קצת מוזר. הרגשתי שהוא מנסה להלביש עלי פנטזיה של סקס עם זונה, רק בלי לשתף אותי. הוא היה אלים, סירב לנשק אותי על הפה או לשכב עם הפנים שלי אליו, רק בדוגי כוחני, שבמהלכו הוא גם ניסה לחדור לי לתחת בכוח, בלי להגיד כלום או חומר סיכה. כשהוא גמר הוא יצא מהחדר והלך לשבת עם השותף שלו בסלון בזמן שאני התלבשתי וליוויתי את עצמי לדלת.

(שירה, 33)

6. עמדתי בתור בסופר, מאחוריי גבר מבוגר. כמו תמיד בישראל, נצמדים אחד לשני כאילו שאם נצמצם את המרחק לקופה הזמן יעבור מהר יותר, אבל זה מין לא נעים רגיל כזה. כשהגיע תורי להעמיס את המוצרים, גיליתי שהמפשעה של הגבר מאחוריי הרבה יותר מדי קרובה. לא יכולתי להתכופף בלי לגעת בו. בהתחלה הסתכלתי עליו, על המפשעה והפנים כמה פעמים, כדי שיבין. ואז במלים: "סליחה, אתה יכול לזוז קצת אחורה? לא נעים להתכופף ככה". הוא אמר "כן, כן", ולא זז. ולבסוף בתנועות, שיזוז. לא זז. התכופפתי שוב, מנסה להתרחק ממנו כמה שאפשר ואני רואה שהוא מסתכל ומודע למה שקורה. הזדקפתי, העברתי את העגלה לצד השני, איפה שאורזים אחרי הקופות, ומשם נתתי את המוצרים לקופאית. היא כמובן לא הבינה מה הסיפור.

(אנה, 21)

7. מוזיקאי שניגן בלהקה שאהבתי שלח לי הודעה. התחלנו לדבר, התכתבנו במשך משבוע, והחלטנו להיפגש. הוא הזמין אותי לבירה, אבל אז שינה את ההזמנה לדירה שלו. הייתי בת 21, והמחשבה שהוא בכלל רוצה לפגוש אותי מאוד ריגשה אותי. בפגישה הראשונה דיברנו הרבה, הסקס היה טוב ונעים, נשארתי לישון וכל הלילה היינו מחובקים. הוא שלח הודעה למחרת והכל היה בסדר. בפעם השנייה הדברים הסתבכו. זה היה ספונטני, ומיד כשהגעתי הוא התחיל לגעת. בקושי דיברנו וכבר היינו במיטה. באיזשהו שלב הוא הפך אותי על הבטן ואמר לי "ניסית פעם אנאלי?", אמרתי שלא והבהרתי שאני לא רוצה לנסות, והוא התחיל להסביר: "את ממש תאהבי את זה, אני רואה שתאהבי את זה, זה בול בשבילך". לא הסכמתי. בזמן שאני מסרבת אני מרגישה שהוא מנסה להיכנס ואני עוצרת אותו, והודפת אותו בעדינות. כל השיחה התנהלה בחיוך. הוא מנסה, ואני הודפת. ביקשתי ממנו לשים קונדום, והוא חזר עם בקבוק. שוב הפך אותי על הבטן והתחיל למרוח אותי בנוזל סיכה. אמרתי, "שכח מזה, זה לא הולך לקרות היום", והוא סיים למרוח אותי. הוא ניסה שוב, ואז ויתר. גם קונדום לא הסכים לשים. אחרי כמה דקות סיימנו, כשהתיישבתי על הספה הוא אמר לי שלמחרת הוא צריך לקום מוקדם לחזרות בירושלים, וארזתי את עצמי החוצה.

(ליטל, 27)

Just a stranger staring in close proximity at another stranger, also staring in close proximity at another stranger, waiting for their kebabs #kebab #kebabe #strangers #peoplewatchingisfun #nopersonalspace #datpose #staringinception #peopleareweird

A post shared by Ellie (@ellie.mc.intosh) on


8. הוא היה חבר של חבר, הכרנו במסיבה, והוא מצא חן בעיני, מהסוג שאולי יהיה בויפרנד. הוא היה בתפקיד חשוב בחיל האוויר, מהסוג שנקרא בני טובים. הוא אמר "אני רוצה לקחת אותך לאנשהו", והייתי רומנטיקנית אז חשבתי שנעלה על האופנוע שלו למקום שרק הוא מכיר. המקום המיוחד היה החדר שלו בדירה שלו. ישבנו על המיטה ודיברנו, נגענו אחד בשני והיה נעים, אבל לא רציתי לשכב. לאט לאט הבגדים התחילו לרדת אבל הבהרתי שאני עוד לא רוצה, והוא ביקש "נו, רק קצת, אני חייב, זה ממש קשה כשעומד בלי לחדור". הוא הסביר נורא יפה, ואני נכנעתי. הוא נכנס וחיכיתי כבר שייגמר כי כאב לי, בגלל שבכלל לא הייתי רטובה. הוא לא חשב על לדאוג לי. הוא גמר ונגמר.

(ליאת, 27)

9. בגיל 16 חזרתי לבדי בטיסה מארצות הברית לארץ. באיזשהו שלב נרדמתי והתעוררתי כשהיד של גבר שיושב לצדי נחה לי על הירך. הייתי חצי ישנה, וחשבתי שגם הוא נרדם ועשה את זה בטעות. אחרי שהזזתי את היד, ניסיתי לחזור לישון ואני רואה שהיד חזרה למקום על הירך שלי. הייתי קטנה, והוא מבוגר, ולא היה לי נעים להעיר, אז קמתי ונעמדתי במקום אחר במטוס. עמדתי כמעט כל הטיסה, כמה שעות טובות, ולא התיישבתי עד הנחיתה. אני עדיין זוכרת את חוסר הנעימות ממנו.

(נעמה, 24)

10. הוא התחיל איתי במסיבת סילבסטר, נישק אותי יחסית מהר ובפתאומיות וגם גרר לעוד דברים, אבל זו הייתה הרפתקה והיתה כימיה אז זרמתי ואפילו התרגשתי. בסוף הערב הוא דחף לזה שנלך אליו ואני סירבתי, אבל נתתי לו את הטלפון כי הרגשתי שמתחיל משהו. קבענו דייט ליומיים אחרי. אני גרה בתל אביב והוא ברחובות, וביקשתי שיהיה בתל אביב. ברגע האחרון הוא החליט על רחובות. הגעתי עם אוטו וידעתי שזה יהיה מסובך: אם אני שותה לא אנהג ואצטרך לישון אצלו, או שלא אשתה ויהיה פחות זורם. הוא הבטיח שהוא יישן על הספה ויהיה ג׳נטלמן. בסוף יצאנו לבר, שתיתי כוס או שתיים, ודי מהר הוא הציע ללכת אליו. מכיוון שאם אני שותה אפילו מעט אני לא נוהגת, באתי אליו. הייתי במחזור, והרגשתי שזה משחק לטובתי, כי ידעתי שאני לא רוצה לשכב איתו ויהיה לי תירוץ שעמיד בפני שכנועים. אמרתי לו שאני במחזור והוא ניסה פעמיים-שלוש לכוון למין, במגע וגם בדיבורים, ואמרתי שלא, עדיין בטונים מפלרטטים של משהו שרק מתחיל. ואז הוא התחיל להתנהג כמו בן שנתיים כועס. פרצוף עצוב, הפסיק לדבר והסתכל הצידה. הסברתי שאני לא מרגישה בנוח לשכב כשאני במחזור ובעיקר שאני לא מרגישה בנוח לשכב עם מישהו שאני לא מכירה. היה עוד ניסיון מצידו וכששוב לא הסכמתי, הוא שוב נורא כעס. מצאתי את עצמי בעיר אחרת, באמצע הלילה, אחרי ששתיתי, במיטה של מישהו שאני לא באמת מכירה, שצועק עליי כעס בשפת הגוף שלו אבל לא מדבר איתי. האפשרויות שלי כפי שהבנתי אותן באותו הרגע היו או לשבור את כל העקרונות שלי ולנהוג למרות ששתיתי או לוותר, להישאר, שישכב איתי, מה זה באמת משנה. ידעתי שזה דפוק שיותר קל לי לתת את הגוף שלי. אז הסכמתי לשכב וככה שברתי את המועקה, והוא פתאום התעורר לחיים. הביא מגבת שאשכב עליה (בגלל המחזור) וגרם לי להרגיש עוד יותר רע. אבל שכבתי איתו. כשיצאתי בבוקר התקשרתי לחבר הכי טוב שלי וניסיתי להסביר את התחושה. ידעתי שהסכמתי. ידעתי שאין לי את מי להאשים כי זו הייתה בחירה שלי, אבל גם הרגשתי שמשהו רע מאוד קרה.

(יערה, 29)

Experimenting #darkroom #creativephotography #analogphotography #blackandwhitephotography #portraitphotography #layers #mask @marimanger

A post shared by Zsuzsanna Palmai (@palmai.zsuzsanna) on


11. ישבתי בבר עם חברה, ומישהו ניגש אלי ואמר "אני רוצה שתהיי המלכה שלי". הייתי בת 20 וקפאתי. סימנתי "לא", והוא המשיך "אני אהיה העבד הכי טוב, אני מבטיח. או שתענישי אותי". ביקשתי שיליך והסתובבתי. אחרי דקה הרגשתי משהו ליד הרגליים והסתכלתי למטה. הוא זחל על ארבע וניסה ללקק לי את הנעליים. בעטתי לו בכתף, והוא הלך עם מבט נעלב. מישהי שישבה לידי התבאסה עליי בשמו ואמרה שאני צריכה ללמוד לקבל מחמאה.

(תמר, 30)

12. זה התחיל מסטוץ שאני ממש דחפתי אליו, בקטע טיפה אגרסיבי. הייתי בת 18 ובגלל שאני יזמתי, לא הייתה לי הרבה זכות, לתחושתי, גם לבקש בקשות או להציב גבולות. הרגשתי שאני משדלת אותו לכל זה והוא עושה לי טובה שהוא זורם. לא היה לו יותר מדי כוח לדבר, הוא בעיקר רצה לשכב. לקחתי אותו לבית של ההורים שלי שהיו בחו"ל וכששכבנו הרגשתי שהוא עושה לי טובה ובקושי דיבר. הרשיתי לעצמי לדבר, לשאול, לבקש דברים, כמו שהייתי עושה עם כל פרטנר. הוא אמר "תקשיבי, את יכולה לא לדבר? זה מוריד לי", נעלבתי, אבל שתקתי. כמה ימים אחרי נפגשנו שוב ושוב לא היה לו חשק לדבר. שוב שכבנו, ושוב השתדלתי לסתום את הפה. ואז הוא התחיל לנסות להיכנס לי לתחת. קשה לי לכתוב את זה ככה במלוא הבוטות, אבל זה מה שהיה. לא הייתי בטוחה שזה מה שקורה, אז זזתי קצת והמשכנו. והוא שוב ניסה. ואמרתי "לא" ממש בשקט. המשכנו לשכב, ולא הדפתי אותו. הוא ניסה בפעם השלישית ושוב אמרתי "לא", אבל כל כך בשקט שאני לא בטוחה שהוא שמע. בפעם הרביעית דחפתי אותו. ואז הוא אמר לי "חשבתי שרצית".

(נעמי, 23)

13. התפוצץ לי צינור במקלחת וקראתי לאינסטלטור. גרתי אז עם האקס, ואחרי שיחה קצרה האינסטלטור הבין שאנחנו גייז והתחיל להתנהג מוזר: שאל כל מיני שאלות, ואמר "אנחנו המרוקאים לוקח לנו מלא זמן לגמור". ואז הוא הסתובב בבית, חיטט לי בדיוידי ושאל "יש פה סרטים של בנים?". בשלב מסוים הצטרף אליו איזה קולגה שהביא לו ציוד. הייתי עם האינסטלטור בחדר המקלחת, ואז הוא סיפר לי על בעיה שיש לו בבטן והתחיל להוציא את החולצה מהמכנסיים כדי להראות לי את הבטן. יצאתי מהר החוצה, ואני מסתכל על הקולגה שלו במבט של "מה הוא רוצה ממני?", והוא סתם החזיר לי מבט אטום. כלומר, היו שני אנשים זרים בבית שלי ואחד ניסה להתפשט מולי וזה לא נראה מוזר לשני. לקח לי זמן להבין מה היה פה, כי הוא לא אמר לי שום דבר מעליב, לא נגע בי ולא פגע בי פיזית, ועושים לי דברים הרבה יותר בוטים על בסיס שבועי במסיבות. למה היה לי כל כך קשה עם זה? כי זה היה בבית שלי, וכי שני גברים מבוגרים ממני בעשרים שנה חשבו שזה הגיוני לדבר עם בחור בן 22 על גמירות ולחפש אצלו פורנו.

(ברק, 34)

14. היינו ידידים טובים בטירונות ודי חיבבתי אותו. באחד הלילות, אחרי שכבר התחברנו ופעם בסיור אפילו נרדמתי עליו, ישנתי בחדר שהיה מיועד לכוננים. פתאום אני מרגישה שמישהו נכנס למיטה, זה היה הוא. אמרתי, "מה אתה עושה? לך מכאן". והוא ענה "בואי נתכרבל". דחפתי אותו עם היד והוא חיבק אותי, אמרתי "לא, לך" והוא חיבק אותי שוב עד שאמרתי שאם הוא לא הולך אני מתלוננת עליו. אז הוא הלך, נשארנו ידידים אבל לא דיברנו על זה אף פעם.

(אודיה, 21)

15. התחלנו לדבר בטינדר. כבר ידעתי מי הוא כי יש לנו חברים משותפים שאפילו אמרו לי להתרחק, אבל מהשיחה איתו חשבתי שימי הדושיות מאחוריו. הוא היה נחמד, אינטליגנטי, לא הראה שום סימן של אגרסיביות וגם יש לו שתי בנות קטנות, עובדה שמשום מה הרגיעה אותי. נפגשנו לדרינק והיה כיף, הוא אפילו קרא לעצמו "פמיניסטית" בשלב מסוים. התנשקנו די הרבה בבר, וכשהלכנו משם הוא הציע לבוא אלי. הסכמתי כי היינו ממש מתחת לבית שלי ורציתי להמשיך את הדייט, אבל אמרתי לו "אני לא רוצה לשכב". עלינו הביתה, ישבנו על הספה, המשכנו לשתות ולהתמזמז, ואז הוא פתח את החגורה. עצרתי אותו ואמרתי לו שנעים לי ושאני רוצה להתמזמז, אבל לא יותר מזה. ואז התחילה סדרה ארוכה מאוד של ניסיונות, לאורך שעה פלוס, כשבכל פעם הוא פותח את המכנסיים, שולף את הזין ולוקח את היד שלי כדי לשים עליו, ואני מושכת אותה בחזרה. כל שלושה-ארבעה ניסיונות עצרתי אותו שוב והסברתי שכיף לי, שאני בעניין, שאני רוצה להמשיך להתמזמז אבל לא יותר מזה, והוא ענה "הכל בסדר, אני פה בשביל הכיף" והמשיך. צירוף המילים "אני לא רוצה" חזר על עצמו לפחות עשר פעמים באותו הלילה. אחרי הרבה מאוד ניסיונות כאלה והרבה מאוד אלכוהול, כשכבר הייתי עייפה ושיכורה, הסכמתי. הוא עלה עלי, פתח את הכפתורים של החולצה שלי, ירדתי לו ואז הוא אונן עד שהוא גמר על החזה שלי, קם והלך הביתה.

(מיכל, 34)

#essai #tryingsomethingdifferent #trying #bw #bwstyleoftheday #behind #behindme #black #dark #longueexposition

A post shared by Glz (@0ldglatz) on


16. בגיל 21 עדיין הייתי בארון וגרתי עם ההורים. להכיר גברים יכולתי רק באתרי היכרויות, כי בתור ארוניסט קשה לצאת לברים. כשהם היו בחו"ל הזמנתי מישהו הביתה, הוא הגיע, וכשהתחלנו הבנתי שהציפיות שלנו מהמפגש ומהסקס שונות. היה לו מאוד חשוב לחדור אלי, ואני לא רציתי. מצאתי את עצמי בסיטואציה מקפיאה: הוא קיפל אותי והיה מעלי, ולא ידעתי איך להפסיק את זה. פחדתי שזה יתגלגל לתקיפה, וחשבתי איך אהדוף אותו ממני אם יעבור את הגבול, אבל לא היה לי נעים להפסיק אותו. הוא ידע איפה אני גר, ופחדתי שהוא יחזור לספר להורים שלי כנקמה. אחרי שהוא ניסה להיכנס כמה פעמים ולא הצליח, הוא עצר והלך הביתה.

(עמית, 34)