לוקיישן
"עדן על המים". היו לנו 450 מוזמנים. עד שבחרנו את המקום הספציפי הזה, יצא לנו לבחון עוד כארבעה מקומות נוספים, הפור נפל בסוף על המקום הזה אחרי שאחות של בעלי נאלצה לבטל שם כי לא הסתדר עם התאריך, אז הלכנו לראות בהמלצתה והתאהבנו מיד.

מוזיקה
נכנסנו לחופה עם "אהבה היא שיר לשניים" של אילנית. את שיר הסלואו הראשון שלנו בן זוגי שר לי "היא לא דומה" של ארקדי דוכין. זו הייתה הפתעה ענקית. האמת שחברות שלי לא האמינו לו שהוא זה ששר. למרות שהוא לא זמר מקצועי, הוא נשמע ממש כזה. מה שבטוח זה היה מאוד רומנטי ומרגש. הדי ג'יי שלנו היה רביד יהושוע.

צלם
מיכל רביבו – סטילס.

שמלה
דוד חצבני תפר אותה מאפס במיוחד בשבילי לפי טעמי האישי. הנעליים שלי היו מנעלי אלינור מיפו, חנות שמייצרת נעליים לפי הזמנה ואת השיער שלי עשה דקל בן ציון.

רגע שלא אשכח
סרט שחברים עשו לנו, והוקרן בחתונה – סרט מהמם שמספר את סיפורנו – מעין קליפ על שנינו, מקסים וצולם בכיכר המדינה בשילוב תמונות שלנו מאירועים שונים. וכמובן, כשבן זוגי שר לי שיר בהפתעה בחתונה. 

הגימיק הכי מגניב שלנו
ערימות של סיגריות שחולקו חופשי על הבר וגפרורים עם התמונה שלנו. הבאנו לבר פאקט והם סידרו את הסיגריות בתוך כוסות, הגפרורים היו בתוך קערה ענקית, זה היה מאוד יפה לעין ומאוד מפנק לאורחים.

חילקנו מלא הפתעות על רחבת הריקודים – שרשראות מאוירות, צמידים וסרטים לראש מחזירי אור (כאלה של יום העצמאות), שרשראות פרחי הוואי וכו'. בחצות היה דוכן של המבורגרים קטנים לכל השיכורים והמורעבים.

אין תמונה
"מזל שלא ויתרתי על השמלה היקרה שלי". נועה בחתונה
מזל שלא ויתרתי
על השמלה היקרה שלי. היא עלתה כמעט 9,000 שקל בגלל התחרה המהממת שהייתה עליה.

מה הייתי עושה אחרת? האמת שתמיד חשבתי שאתחתן בים בקיץ ואדלג יחפה לחופה, אבל בן זוגי הציע לי נישואין וחודשיים אחרי כן כבר היינו צריכים להיות בדרך ללימודים באוסטרליה, כך שלא היתה ברירה והתחתנו בחורף. זה לא הרס לרגע את הפנטזיה.

על מה שמתי הכי הרבה כסף
על השמלה כמובן.

המנה שכולם נפלו ממנה
כדורי בצק יפנים של קייטרינג בראף.

מה כדאי להביא בתיק חתונה?
מראה קטנה, מסטיק מנטה, בגדים לבנים להחלפה.

לטיפים וחתונות נוספות: את מוזמנת להיכנס למדור "החתונה שלי"

ועוד כמה דברים על האירוע הלבן של חייך:
שמלות הכלה של המפורסמות
החתן הקטן - הגרסה הגברית לריצה לחופה
בואי קלה - איך עושים דיאטה בדרך לחתונה?
ערוץ החתונות של mako נשים לשירותך תמיד.