בעוד שאת עסוקה בלהיות מוטרדת בשאלה אם הקייטרינג שלך יצליח להשביע את האורחים, הכלה הזאת ממש לא התעסקה במזון. למעשה, אנחנו מאוד מקוות שהיא לא הכניסה שום דבר לפה לפני שהיא והבן זוג שלה עלו על הזירו ג'י – בואינג 727, לטובת החתונה הראשונה בעולם ללא כוח משיכה. ואת חשבת שהפרחת יונים זה גימיק ייחודי.

ארין פיניגן ונוח פולמור – זוג ניו יורקי צעיר וכנראה עם עודף כסף, החליטו שמה פתאום בית כנסת, כנסייה או סתם משטח בגובה פני הקרקע. הם ייכנסו לכמה שיותר אתרי ניוז. אז הם ישבו וחשבו מה יכניס אותם לכמה שיותר אתרי ניוז, והחליטו שהם יתחתנו באפס כוח כבידה בחתונה הראשונה בעולם שנערכת באופן הביזארי הזה.

השניים, פלוס משפחה, חברים ואנשי מקצוע, עלו על מטוס הבואינג שמדמה את מה שרק ניל ארמסטרונג וחבריו האסטרונאוטים מכירים ואת יכולה רק לדמיין מצפייה בסרטי מד"ב: איך זה להתעופף בלי כוח משיכה. המטוס האמור עושה מנוברים מתוחכמים וצלילות סטייל רכבת הרים, ועקב כך הנוסעים מצליחים לדמות את העדר המשקל והציפה המיוחלת. הם עלו למטוס במרכז החלל על שם קנדי בפלורידה, והפכו לזוג נשוי מעל מפרץ מקסיקו. בטיסה כזאת, שאורכת כשעה וחצי, המטוס מבצע כ-16 צלילות למטה כדי לייצר את העדר המשיכה בתוך הקבינה, וזה מקנה כשמונה דקות של חוסר משקל. כנראה שזאת הייתה הכלה הרזה בעולם.

חתונה באוויר (צילום: רויטרס)
הכלה מנסה להשחיל טבעת לחתן. היית צריכה לחשוב על זה קודם גברת | צילום: רויטרס

הרי את מעופפת לי

בני הזוג, שניהם חובבי מדע בדיוני שחלמו להיות אסטרונאוטים, הגיעו לרעיון אחרי שהם הבינו שחתונה עם רבע עוף זה לא בשבילם. וכאילו שזה לא מספיק גיקי – אז השניים, בני 30 (לפחות מבחינה כרונולוגית), החליפו טבעות שעשויות מחתיכות מתכת יקרה ונדירה שנמצאה על מטאוריט שהתרסק על כדור הארץ, באזור נמיביה, לפני 30 אלף שנה.

"בטח נוכל להרשות לעצמנו לטוס לחלל רק בעוד 20 או 25 שנה", כתבה הכלה באתר האינטרנט של השניים, "אולי בחתונת הכסף. אז כשהזירו ג'י נפתח לקהל הרחב, חשבנו זאת פשרה טובה".

חתונה באוויר (צילום: רויטרס)
החתן והכלה לא מאמינים שזה קורה להם | צילום: רויטרס

 

הכלה לבשה שמלת כלה (די נאה, יש לציין) שעוצבה במיוחד לאפס כוח כבידה על ידי המעצב היפני ארי מטסוי, שמתחתיה מכנסיים על מנת שבכל זאת משהו יישאר חסוד עם כל התעופות הללו, וגם החתן עלה על חליפה מיוחדת לאירוע.

חתונה באוויר (צילום: רויטרס)
איזה כיף! נשיקה בלי משיכה! | צילום: רויטרס

 

השניים שילמו על התענוג כ-5,400 דולר לאדם, עבורם ועבור עשרה אורחים, מה שמעמיד את סכום התענוג על למעלה מ-200 אלף שקל. אם הם עשו קבלת פנים אחרי זה עם קייטרינג ודי.ג'יי, אז כנראה שיצאה להם חתונה די יקרה.

חתונה באוויר (צילום: רויטרס)
ועכשיו בהפוך על הפוך! הבאנו אותה בחתיכת גימיק פה | צילום: רויטרס

 

גם את רוצה לטוס ללא כוח משיכה? כל אחד יכול לעלות על הזירו ג'י.

מחפשת רעיונות קצת יותר מחוברים לקרקע? נסי את ערוץ החתונות שלנו.