כולנו הרמנו בלב לאיימי שומר אהובתנו, עת נישאה להפתעתנו (ולהפתעת מדורי הרכילות) לבן זוגה, השף כריס פישר. כן כן, האישה שעשתה קריירה מלצחוק על הואגינה שלה התבררה כאשת סוד בכל הנוגע למערכת היחסים היציבה הזו. באותו השבוע שבו חשפה את כריס באינסטגרם שלה, גם התחתנה איתו. הכי לא עלה לה השתן לראש.

לחתונה הסודית הוזמנה, איך לא, החברה הטובה ג'ניפר לורנס, שהפכה כבר מזמן לחצי השני והלא פחות מצחיק של שומר. אממה, ה-BFFית, שהגיעה למאורע בלוק סולידי שלא מנסה לגנוב את הרעם (וגם קצת קשה לדפוק לוק מושקע כשהאורחים קיבלו הזמנה כיומיים בלבד לפני האירוע), כבר יצרה התעניינות של הצהובונים, ולא בגלל הדמעות שהזילה בחופה. "בכל תמונה מהחתונה, כל הכפתורים שלי פתוחים" אמרה לורנס לתקשורת; "זה נראה כאילו אני אומרת 'אוי, באמת חשבת שהאירוע הזה יהיה לגמרי סביבך?'".

A post shared by @amyschumer on

אז כן, תמונות שפרסמה שומר בחשבון האינסטגרם שלה הוכיחו כי לורנס בהחלט התמסרה לאווירת החוף ולא שמה לב למחשוף, אבל היי, האם באמת אפשר לגנוב את הפוקוס משומר המאוהבת באמצעות כמה כפתורים פתוחים? והאם אנחנו באמת צריכות לבחור לשושבינות שמלות מכוערות להחריד רק כדי שלא ישימו לב אלינו?

התשובה, כמובן, היא לא. אנחנו רוצות את השושבינות שלנו מבסוטות, משוחררות, לבושות בסטייל ועם הומור עצמי משובח. לורנס, את לגמרי מוזמנת גם לחתונה שלנו. רק אל תשכחי ברכה מצולמת מכריס המסוורת'. 

A post shared by @amyschumer on