גל וענת מכירים מגיל 13 – אבל לקח להם כמעט שלושים שנה לגלות שמה שחיפשו היה כל הזמן מתחת לאף שלהם. בחודש שעבר הם נישאו בחתונה מצומצמת על החוף באשדוד, במקום הכי טבעי לשניהם: מועדון הגלישה של גל, ליגל, בו הצטלבו דרכיהם.

גל, 41, הוא גולש מקצועי שזכה באליפויות ומדריך גלישה, וענת, 42, היא מדריכת כושר. "היינו חברי ילדות באשדוד, אותם חבר'ה, אותם בילויים, נפגשים בעיר, אבל אף פעם לא היה משהו רומנטי-אינטימי", ענת מספרת, "לפני שלוש שנים התחלתי ללמוד גלישת גלים ומדי פעם הייתי קופצת לליגל לשיעורי גלישה או להשכיר גלשן, וגל גם העביר לי בעצמו שיעור או שניים".

חתונה ענת וגל (צילום: שלומי דדון)
הקורונה הכריעה: משפחה גרעינית בלבד | צילום: שלומי דדון

הייתה זו אחותו של גל שהרימה את הכפפה: "יום אחד אחותו אמרה לי, 'מה את אומרת על אחי?'. אמרתי לה, 'מה אחיך, אני ואחיך אחים', ואז גל בא ואמר 'אז מה ענת, חברים-חברים, אבל אולי ננסה להחליף ערוץ, אולי איזה כוס יין, קפה, משהו?'. אמרתי 'בכיף, למה לא'. ומשם זה זרם. יצאנו תשעה חודשים, גילינו אהבה מאוד-מאוד גדולה וחיבור מאוד-מאוד גדול, ועכשיו הגענו לחתונה".

בניגוד לזוגות אחרים, שהקורונה גזלה מהם את חתונת חלומותיהם, התכנית המקורית של גל וענת לא הייתה מאוד רחוקה מהחתונה שהתקיימה בסוף. במקום להתחתן בבית הכנסת כפי שרצו במקור, החתונה נערכה במסעדת הדגים המשפחתית של גל, בה מגישים דגים טריים שהדייגים בני המשפחה תופסים באותו הבוקר. "אני בשנת אבל על אבא שלי, אז גם ככה התכוונו לעשות את זה מצומצם", ענת מספרת, "שנינו מאוד לא אוהבים את כל השואו וכל הרעש, אז התאים לנו שהחתונה תהיה קטנה מול הים. בגלל הקורונה זה הצטמצם מחמישים איש לעשרים איש על פי חוק, אבל בסופו של דבר יצא בדיוק כמו שרצינו: חתונה על הים, ייחודית, פשוטה ויפה. כמו שאנחנו אוהבים".

חתונה ענת וגל (צילום: שלומי דדון)
פשוט ויפה | צילום: שלומי דדון
חתונה ענת וגל (צילום: שלומי דדון)
שמלת הכלה: ענבל דרור | צילום: שלומי דדון
חתונה ענת וגל (צילום: שלומי דדון)
לא אוהבים שואו | צילום: שלומי דדון
חתונה ענת וגל (צילום: שלומי דדון)
האורח הכי חשוב: הים | צילום: שלומי דדון
חתונה ענת וגל (צילום: שלומי דדון)
קטן, ייחודי, כמו שאנחנו אוהבים | צילום: שלומי דדון