מי אתה, חתן?
נדב גיא, בן 29, איש קבע.

מי את, כלה?
שירלי רוזנטל, בת 26, סטודנטית לפסיכולוגיה.

אין תמונה
כשאיש קבע פוגש בפסיכולוגית לעתיד. מזל טוב, שירלי ונדב

איך הכרתם?
"הכרנו באתר הכרויות שנקרא 'דייטבר'", מספרת שירלי "בהתחלה סיננתי אותו, אבל בפעם השנייה שהוא פנה אליי, דיברנו בטלפון המון ואחרי כמה ימים נפגשנו והאהבה פרחה. אחרי כחצי שנה עברנו לגור ביחד".

כמה זמן אתם ביחד?
"כמעט 4 שנים, במסגרתן דיברנו פה ושם על חתונה, אבל ההצעה הרשמית הגיעה אחרי שלוש שנים".

ספרו לנו על הצעת הנישואים

"זו הייתה הפתעה מוחלטת", משחזרת שירלי. "הוא העיר אותי בחמש וחצי בבוקר, והביא לי 'סימן דרך' שהוא הכין בהשראת 'המירוץ למיליון'. וכך התחיל יום שלם של משימות. ארבע ליתר דיוק. הראשונה הייתה 'משימה מקומית' של קטיף בננות. אחר כך 'משימה אתגרית': רפטינג בנהר הירדן. אחר כך, 'משימת אוכל', שבה אכלנו במסעדה יפנית ולקינוח 'משימת פינוק וכיף' שכללה מסאז' שוודי. שם, רגע לפני שהמעסות נכנסו לחדר, הוא שאל אותי אם היה לי כיף איתו היום ועניתי שכן ושגם אם לא נזכה במיליון (כי מן הסתם זה לא באמת היה משחק), אז זכיתי באהבה שלו. ואז הוא שאל אם בא. רק בסוף הסתבר לי שהעיסוקים שלו היו לתכנן את כל זה בשביל להציע לי נישואים ביום בלתי נשכח".

 מתי ואיפה אתם מתחתנים?
"החתונה תיערך ביום הראשון של הסתיו, ב-21/09/2010, בגני תצפית, בהרצליה. יש לנו כ-270 מוזמנים".

 תנו טיפ לארגון החתונה
"נסו לארגן את החתונה מספיק זמן מראש, זה מוריד מהלחץ וגם עוזר לשלם חלק מהדברים מראש, כך שלא יירדו לכם מחשבון הבנק בבת אחת כל ההוצאות".

אין תמונה
הצעה נוסח "המירוץ למיליון", רק בדרך לחופה
איפה תהיו בעוד חמש שנים?
"מקווים לעבוד בעבודה מהנה ומי יודע - אולי עם ילד או שניים".

מה אתם מאחלים לעצמכם?
"שתמיד נהיה מאושרים, בריאים, אוהבים ומרוצים מהחיים".

>> רוצים להשתתף במדור? מלאו את השאלון הקצר ושלחו לנו תמונה שלכם (והזמנה לחתונה אם מתחשק לכם) למייל המערכת (women@mako.co.il). אל תשכחו לציין במייל גם את השם המלא שלכם.
>> מארגנים חתונה? אל תפספסו את מגזין החתונות