מי אתה, חתן?
יוסי בושארי בן 25, משפט מייצג: "הזרימה היא חיינו".

מי את, כלה?
אלינור בוארון, בת 23, מזכירה בחברת אביאם מערכות.

אין תמונה
הכירו באילת לפני שלוש שנים. מאז הם ביחד. יוסי ואלינור

איך הכרתם?
"זה קרה באילת, כששנינו עבדנו בעבודה מועדפת בבית מלון. אלינור בדיוק התחילה לעבוד שם ואני הייתי בחופשה. נפגשנו בפאב שבו כל עובדי המלון היו מתראים", משחזר יוסי. "אלינור ישבה על הבר עם משקה ולידה היה כיסא פנוי. שאלתי אם אפשר לשבת לידה, והיא הסכימה. היא שאלה אותי אם אני חבר של מישהי מהעבודה ועניתי שלא, אז היא אמרה לי "שמהיום אני חבר שלה...", וכך זה קרה. עד היום עולה כמובן השאלה מי התחיל עם מי".

כמה זמן אתם ביחד?
"שלוש שנים של של אושר, אהבה, הצלחה ותמיכה הדדית".

ספרו לנו על הצעת נישואים
"אחרי שנתיים של היכרות, הבנתי שהיא האחת ושאין טעם לבזבז זמן כי איתה אני רוצה להיות כל החיים. 23 ימים לפני יום ההולדת ה-23 שלה, הבאתי לה כל יום מתנה חדשה, כדי שיהיו לה מספר מתנות בהתאם לגילה. ביום עצמו הכנתי לה ארוחה רומנטית על חוף הים עם שמפניה וכל הסיפור. אחרי הארוחה ביקשתי ממנה לעצום עיניים, הנחתי עוגה קטנה עם שני נרות, ולצידה טבעת ופתק 'האם תנשאי לי, אלינור?'. כשהיא פתחה את העיניים, היא אמרה 'כן' בהתרגשות גדולה ושנינו דמענו מאושר".

איפה ומתי אתם מתחתנים?
"ב-3 בנובמבר, באולם אירועים "מנגינות", יהיו לנו כ-400 אורחים".

אין תמונה
קחו את הזמן עם ארגון החתונה. הטיפ של יוסי ואלינור

טיפ לארגון חתונה
"החלטנו לארגן את האירוע לאט ובטוח, ויצא שההכנות נמשכו שנה. זה טוב כי יש זמן לראות הרבה אופציות, ועבורנו זה היה עדיף מלעשות הכל בלחץ".

איפה תהיו בעוד חמש שנים?
"בבית משלנו, עם ילד קטנטן או שניים בחצר משחקים ומאושרים".

מה אתם מאחלים לעצמכם?
"שנגשים את משאלות ליבנו, אושר, אהבה, בריאות, הצלחה והמון צחוקים, חיבוקים ונשיקות, ולא פחות חשוב, עושר".

>> רוצים להשתתף במדור? מלאו את השאלון הקצר ושלחו לנו תמונה שלכם למייל המערכת (women@mako.co.il). אל תשכחו לציין במייל גם את השם המלא שלכם.
>> מה זרי הכלה של המפורסמות אומרים עליהן?