כבר ראינו שמלות כלה מוזרות וחתונות שגרמו לנו להרים גבה או שתיים, אבל הכלה הבאה פשוט לא משאירה אף אחד אדיש. הרנאם קאור, בריטית בת 23, היא לא באמת כלה, רק דוגמנית בסשן צילומים - מרהיב, לטעמנו - שכמוה עוד לא ראיתם.

קאור סובלת מתסמונת השחלות הפוליציסטיות - מצב של חוסר איזון הורמונלי בגוף, שגורם ללוקות בו לסבול משיעור יתר, אקנה וקשיי פוריות. "התסמינים הופיעו אצלי בגיל 11", סיפרה לבלוג החתונות Rock N Roll Bride, שהקדיש לה הפקת אופנה חתונתית וחגיגית - כולל פרחים שקישטו את זקנה המפואר. "הייתי עושה שעווה בפנים פעמיים-שלוש בשבוע, ובימים שלא יכולתי לשאת את הכאב של התלישה פשוט הייתי מתגלחת. המשפחה שלי הייתה ועודנה נהדרת ותומכת בי, אבל אפשר לדמיין שלא היה לי קל. רציתי להתאבד הרבה פעמים בגיל ההתבגרות, עד שבגיל 16 הבנתי שאת כל האנרגיה הרעה שאני משקיעה בלשנוא את עצמי אני יכולה לנתב לכיוון חיובי, ולהפוך את החיים שלי לטובים יותר". 

כיום, קאור מספרת שהיא לא רק שלמה עם עצמה - אלא פשוט אוהבת מה שהיא רואה במראה. "כל מה שאנשים אחרים קוראים לו 'פגמים' - בעיניי אלו אלמנטים ייחודיים במראה שלי, ואני מאוהבת בעצמי ובחיים שלי. אני רוצה שאנשים יבינו שכל אחד מאיתנו לא מושלם בצורה ייחודית ומושלמת משלו, ושיאהבו את עצמם בלי תנאים".  

כלה עם זקן (צילום: Louisa Coulthurst, Urban Bridesmaid Photography)
"כל אחד מאיתנו לא מושלם בצורה מיוחדת". הרנאם קאור | צילום: Louisa Coulthurst, Urban Bridesmaid Photography
כלה עם זקן (צילום: Louisa Coulthurst, Urban Bridesmaid Photography)
לנתב את השנאה העצמית - לאהבת חינם | צילום: Louisa Coulthurst, Urban Bridesmaid Photography
כלה עם זקן (צילום: Louisa Coulthurst, Urban Bridesmaid Photography)
תאהבו את עצמכם בלי תנאים | צילום: Louisa Coulthurst, Urban Bridesmaid Photography

I have good news. My bridal photoshoot pictures are going to be up on www.rocknrollbride.com I am sooo excited to see them on there. I would like to thank whole heartedly the team that worked alongside me on the day of the shoot. I have been fortunate enough to work with amazing people �� I love doing different types of photo shoots. I love portraying a diverse image in society.  Never be afraid of being who you truly are supposed to be. You are absolutely amazing just as you are. ������ Never let the words and taunts of other break you or put you down x  Here i am looking for my wondering husband haha xx Model: Harnaam Kaur Make up artist: Kampreet Wedding Dress: Cutting Edge Brides http://www.cuttingedgebrides.com Cakes: Milk Street Kitchen (Ellie) http://milkstreetkitchen.co.uk/ Flowers, Floral Turban Crowns and Bouquet and Flower Beard: @wild_coco_ (Lucy) http://www.wild-coco.com/  Tablescape Design: Blessed Union Events (Jacqueline) https://instagram.com/blessedunionevents/  Photographer: Urban Bridesmaid (Louisa) http://www.urbanbridesmaid.com  2nd photographer(behind the scenes): Cassandra http://www.cwatsonphotography.co.uk/ #harnaamkaur #beardedlady #beardedwoman #effyourbeautystandards #effyourbodystandards #bridalphotoshoot #urbanbridesmaids #queenbeard #queenofhearts #feminist #genderbender #androgynouswoman #diversemodels #androgynyqueen #sorrynotsorry #ladybeard #thebeardeddame #thedame #bride #beardedbrides #rocknrollbride #bodyconfident #bodyconfidenceactivist #bodyconfidence #genderbender #genderqueer

A photo posted by the official harnaam kaur page (@harnaamkaur) on


>> 5 דוגמאות לאיך לא להתחיל עם בנות