שנה מאתגרת עברה על מעיין ונועם, זוג נשואים טריים המתגוררים באשקלון. עד לפני הקורונה הם היו נוודים דיגיטלים - חיו וטיילו בעולם, וניהלו משם את סוכנות הדיגיטל המשותפת שלהם ואת ערוץ היוטיוב שהם מתפעלים. אחרי שהתארסו בשנה שעברה בפורטוגל חזרו השניים לישראל כדי לתכנן את החתונה שלהם, ומכורח הנסיבות נשארו כאן.

החתונה, שהייתה אמורה להתקיים כאירוע עם 250 מוזמנים ליד ירושלים, קיבלה תפנית ברגע האחרון, כששבועיים לפני התאריך שנקבע הבינו נועם ומעיין שלא יוכלו לקיימה כמתוכנן. במקום זה החליטו בני הזוג לתכנן חתונת בית אינטימית בחצר הוריה של מעיין, עם 35 מוזמנים בלבד.

אחרי תקופה מורטת עצבים במיוחד החליטה מעיין שהחתונה היא הזדמנות מצוינת להפיג מתחים עם קצת הומור. היא חשבה איך תוכל למתוח את נועם, ולבסוף החליטה לנצל את העובדה שיש לה אח תאום ולשלוח אותו בבוקר החתונה במקומה לרגע המפגש עם החתן. 

"התארגנו ביחד בבית של ההורים שלי. ממש לפני המפגש הלכתי לחדר ללבוש את השמלה ונועם היה בחדר אחר. מה שהוא לא ידע זה שעשיתי לו הפתעה יחד עם אחי התאום גיא. תכננו שברגע המפגש גיא יחכה לו עם שמלת כלה, פאה והינומה. שמנו שיר רומנטי, גיא נגע לנועם בגב, אמא שלי צעקה ברקע ׳איזו כלה יפה׳, נועם הסתובב וכולם נקרעו מצחוק. אני שמעתי את הכול מהחדר וזה היה ממש כיף להתחיל את הבוקר בצחוקים וקצת להשתחרר. אחר כך שמנו שיר אחר ואני נכנסתי, הפעם בשמלת הכלה האמיתית. עוד לפני שהגעתי אליו התחלתי לבכות מהתרגשות. זה היה רגע מדהים ומרגש". 

 

חתונה מעיין ונועם (צילום: שגיא הורוביץ)
"גיא נגע לנועם בגב, אמא שלי צעקה ברקע ׳איזו כלה יפה׳" | צילום: שגיא הורוביץ
חתונה מעיין ונועם (צילום: שגיא הורוביץ)
חתן אחד ותאומים | צילום: שגיא הורוביץ

>> לעוד תמונות מהחתונה של מעיין ונועם

>> להשראה נוספת לחתונה כנסו לאינסטגרם של MY DAY

רגע המתיחה בהחלט עזר להקליל את האווירה עבור השניים, ואפשר להם לגשת אל כל יום החתונה שלהם בהוקרת תודה על האירוע שבכל זאת הצליחו לקיים למרות האילוצים. על אף שלא זכו לחתונה גדולה ויכלו להתחתן באירוע מצומצם מאוד, ההתגייסות של המשפחה והחברים הקרובים לעשות את יום החתונה שלהם למיוחד הייתה מאוד משמעותית.

"אחרי החופה המשפחה והחברים הקריאו לנו ברכות. זה היה כל כך מרגש, לא הצלחנו לעצור את הדמעות", מספרת מעיין. "אחרי תקופה כל כך מטלטלת סוף סוף עשינו את זה, לא ויתרנו והיה פשוט מושלם", היא מסכמת.

חתונה מעיין ונועם (צילום: שגיא הורוביץ)
עוד לפני שהגעתי "אליו התחלתי לבכות מהתרגשות" | צילום: שגיא הורוביץ
חתונה מעיין ונועם (צילום: שגיא הורוביץ)
צילום: שגיא הורוביץ
חתונה מעיין ונועם (צילום: שגיא הורוביץ)
צילום: שגיא הורוביץ
חתונה מעיין ונועם (צילום: שגיא הורוביץ)
צילום: שגיא הורוביץ
_OBJ_OBJ