חתן כלה ומחשב (צילום: אימג'בנק / Thinkstock)
רשימת מוזמנים און-ליין | צילום: אימג'בנק / Thinkstock

עונת החתונות כבר כאן, ואיתה הטרנד התורן שמאיים להפוך להרגל של ממש: אתרי החתונות האישיים. הרשת מלאה בלא מעט אתרים ישראלים שמציעים לכם להפיק ולהציג את החתונה שלכם בצורה דיגיטלית ובשלל עיצובים משתנים.

חיסכון - וגם מזכרת

הקונספט ברוב האתרים זהה: אחרי שבחרתם את העיצוב הרצוי לאתר, אתם מועברים ליצירת עמודי התוכן, שבהם תוכלו לכתוב מה שתרצו על הקשר שלכם, קצת על הכלה, קצת על החתן וכל דבר אחר שיתחשק לכם. לאחר מכן תוכלו ליצור עמוד שיכול למעשה להחליף את הזמנת החתונה המסורתית, ויכיל מידע על המקום והשעה בהם יתקיים האירוע, ואפילו לצרף מפת הגעה.
בנוסף, ואולי הכי חשוב, אתם מקבלים אפשרות ליצור עמוד לאישור ההגעה של האורחים שלכם, בו הם יוכלו לאשר הגעה במקום לסמס או להתקשר ולהטריד אתכם בתקופה הלחוצה שלפני החתונה.

רוב האתרים מציעים את השירות בתשלום, אולם ייתכן מאוד שהשקעה באתר חתונה תחסוך לכם לא מעט כסף בתחומים אחרים. כך, למשל, יצירת ההזמנה הדיגיטלית ושליחת לינק אליה באמצעות המייל חוסכת את עלות הדפסת ההזמנות המסורתיות, שליחתן בדואר ואולי אף שכר למעצב שיעצב עבורכם את ההזמנות. על הדרך, מדובר אפילו בחיסכון אקולוגי – לפחות הצלתם כמה עצים.

סיבה פרקטית לא פחות היא הדינאמיות של האירוע: במידה שחלו שינויים בלתי צפויים, תוכלו ליצור קשר במהרה עם המוזמנים שלכם באמצעות רשימת התפוצה שאתם יכולים להעלות לאתר, וכך להודיע לכולם על השינויים, בלי הצורך להפעיל חמ"ל משפחתי.

אבל אולי הסיבה הטובה ביותר להשקיע באתר חתונה היא המזכרת. נכון, בכל מקרה יהיה לכם אלבום תמונות מעוצב וגם סרט וידאו מושקע, וכן, אתם יכולים להעלות בעצמכם כל תמונה ותמונה לאלבום ייעודי בפייסבוק. אבל אתר משלכם עם כתובת משלו משלים לכם את חוויית החתונה - מפרטי הארגון הראשוניים ועד העלאת התמונה האחרונה. חוץ מזה, יש גבול לכמה מגנטים המקרר שלכם יכול להחזיק, נכון?

אתרי חתונה אישיים בישראל

האתר הישראלי הבולט לעיצוב אתר חתונות, שגם לדעתנו מציע את העיצובים הכי יפים בשילוב ממשק משתמש נוח וקל להפעלה, הוא 2wed. האתר מציע מגוון עיצובי פלאש בשני מסלולים לבחירה ובעלות של בין 149 ל-199 שקלים. תוקף האתר הוא לחודשיים, ועלות הארכתו כרוכה בתשלום של 8 שקלים לכל חודש נוסף, כך שעלות לשנה של המסלול היקר יותר תעלה 279 שקלים.

אין תמונה
2wed. עיצובים יפים וממשק משתמש נוח

אתר wedd מציע שירות דומה אך במחיר גבוה הרבה יותר - 599 שקלים לשנה.

אין תמונה
אתר wedd. דומה אך יקר

אתר מזל טוב מציע אתר אישי במחיר של 349 שקלים לשנה.

אין תמונה
אתר מזל טוב. אתר אישי במחיר של 349 שקלים לשנה

מי מכם שמעוניין באתר פשוט יותר וחינמי, יוכל לנסות את אתר WeddingBook, שמציע הקמת אתר חתונה ללא תשלום.

אין תמונה
אתר WeddingBook. אפשר לתת מתנות באשראי

הכתבה התפרסמה לראשונה באתר ifeel. לקבלת גיליון במתנה לחצי כאן

>> שמעת על סטייליסט לכלות? לכולן יש כזה