טלי שרון (צילום: ראובן שניידר)
יותר דגש על המשמעות, פחות על החומר | צילום: ראובן שניידר

רגע לפני שאת ניגשת לויטרינה ומתחילה לבחון טבעות נישואין, הציצי לאלה שבחרו המפורסמות שנישאו לאחרונה. "כל אחת מהסלבס בחרה טבעת שונה מאוד מבחינת הסגנון, העיצוב, הגודל וצבע הזהב", אומרת מעצבת התכשיטים שירי אודיז. "זה מובן מאליו, מאחר וטעם סובייקטיבי שונה מהאחד למשנהו". עם איזה טעם את הכי מזדהה, ואיזו טבעת הכי אהבת? ביקשנו מאודיז וממעצבת התכשיטים אסנת הר-נוי להתייחס לטבעות, וגם את מוזמנת להחוות דעה בתגובות בתחתית הכתבה.

טלי שרון: אופי ולא יופי

טבעת חותם עדינה עשויה זהב 14 קארט, עם טביעת האצבע של החתן על חלקה העליון | 2,900 שקלים אצל Meyrav Shavit

"זו טבעת שבהחלט מתאימה לטלי שרון, שהראתה לנו רבדים וגוונים לא מעטים כשחקנית וכאושיה מצולמת", קובעת הר-נוי. "זו טבעת בהשראת טבעות חותם עתיקות, והיא דומיננטית יותר מטבעות נישואין בפרופיל עגול. זו לא טבעת שתזוהה כטבעת נישואין קלאסית, אלא יותר כטבעת וינטאג' שנלקחה מקופסת התכשיטים של סבתא. השילוב של טביעת האצבע מסכמת, לטעמי, בצורה אסטתית את החותם שיצרו בני הזוג האחד על השני".
גם אודיז מוצאת את הבחירה של שרון כאישית ומרגשת: "בבחירת הטבעת הזו, הדגש היה יותר על המשמעות ופחות על היופי החומרי והגלאם. טלי היא אדם "טבעי" יותר, היא בעלת יופי פנימי ששמה-לב לרגש ולמשמעות שמאחורי. נראה שהחומר פחות מעניין אותה, ולעומת זאת ערכים כמו יצירתיות ושיתופיות חשובים לה יותר".

טלי שרון וטבעת הנישואין (צילום: ראובן שניידר וקית גלסמן,  יחסי ציבור )
לא טבעת נישואין קלאסית. טלי שרון והבחירה מלאת האופי שלה | צילום: ראובן שניידר וקית גלסמן, יחסי ציבור

יובל שרף: קלאסית או ילדותית?

טבעת זהב 14 קראט עם חריטת לב עדינה | 850 שקלים אצל קרן וולף

"הטבעת של יובל קיטצ'ית מאוד", מתאכזבת אודיז. "אמנם טבעת הנישואין עצמה פשוטה וסטנדרטית, אבל הלב שחרוט במרכז שלה מוסיף לה מתיקות ילדותית. הייתי מצפה מיובל שתבחר דווקא בטבעת עם יותר נוכחות עיצובית וסטיילינג, שכן היא ידועה בחוש האופנתי שלה". אודיז מוצאת נחמה בהיות הלב בודד במערכה: "לפחות יש רק לב חרוט אחד, כך שניתן לסובב את הטבעת על האצבע, להסתיר אותו ולקבל מראה בוגר יותר".
הר-נוי, לעומתה, מבסוטית מהבחירה של שרף. "הטבעת הזו מתאימה לכלה הזו כמו כפפה: עדינה, בעלת מימד קלאסי ומתארת בנגיעה מקסימה את מה שמאפיין את יובל שרף".

יובל שרף וטבעת הנישואין (צילום: ראובן שניידר ויח"צ,  יחסי ציבור )
איך נפלת, יובל. שרף והבחירה התמוהה | צילום: ראובן שניידר ויח"צ, יחסי ציבור

ליהיא גרינר: שוויצרית ומפתיעה

טבעת בשילוב זהב לבן וצהוב 18 קראט. חלקה החיצוני, בעל טקסטורה של ריקוע בזהב לבן, מולחם על טבעת פנימית בזהב צהוב, עליו חריטת לייזר המציינת את השמות של ליהיא ויוסי ואת תאריך החתונה | 2,500 שקלים ברשת יעקובוב דייאמונד קוטור

"זו טבעת מאוד מאסיבית, שוויצרית ובעלת נוכחות, והיא מתאימה לבחורה שרוצה להראות ולהיראות, בדיוק כמו ליהיא", אומרת אודיז.
"שילוב שתי המתכות והניגוד בצבעים מסמל את הגיוון בחייה ובאופייה של ליהיא", מוסיפה הר-נוי, "וכשמסתכלים על הטבעת כאשר היא אינה ענודה על האצבע - מגלים פן נוסף ומפתיע".

lihi_griner (צילום: ראובן שניידר ודניאל יעקובוב,  יחסי ציבור )
כלה מפתיעה ומגוונת עם טבעת עשירה ומלאת ניגודים | צילום: ראובן שניידר ודניאל יעקובוב, יחסי ציבור

שירי מימון: מסמלת קשר ומחויבות

טבעת "עלים" מזהב צהוב 14 קראט | 1,975 שקלים אצל שירי אודיז

הר-נוי: "לטעמי, הטבעת הזו מאוד מתאימה לאישיות הזוגית של שירי. היא מסמלת קשר, גישה לחיי הנישואין ומחויבות, קצת כמו חבל או צמה קלועה ואסתטית המוקפאת על ידי נדרי החתונה. זהו עיצוב קלאסי, שמאפשר ענידה של טבעת נוספת צמודה על אותה האצבע".

shiri_mimon (צילום: ראובן שניידר ואלכס קוצרנקו,  יחסי ציבור )
כמה רומנטי, שירי. הטבעת המתוקה של מימון | צילום: ראובן שניידר ואלכס קוצרנקו, יחסי ציבור
>> שוד ושבר: גלריית תמונות מדליקה של חתנים שוברים כוסות