עם הלשון בחוץ: התמונה של עדי וארבל

"סוף האירוע, אחרי לילה מטורף של ריקודים ואנרגיות חיוביות וגם אלכוהול, כבר לא ממש שמתי לב למצלמה. כך גיליתי את התמונה הזאת, שאני מוציאה בה לשון ונראית לגמרי לא מאוזנת. אם לתמונה היה קול, היא כנראה הייתה אומרת 'כאילו, דה!'"

אין תמונה
סוף הערב והלשון כבר בחוץ. החתונה של עדי וארבל

געגועיי לשמלה הלבנה: התמונה של לילי ויניב

"אחת בלילה. את מקום העקבים תפסו מהר מאוד כפכפי האצבע האהובים והחומים שלי מהבית (חומים? לא יכולתי להשקיע בזוג לבן וחדש לעזאזל?), המוזיקה עדיין דופקת בראש אבל הרחבה כבר חצי ריקה. התפניתי לריקוד הזוי משהו שאותו אני מכנה: ריקוד השמלה הלבנה והכל כך יפה שלי, שהפכה בשתיים בלילה להיות וילון מרופט ושחור אבל עשתה יופי של עבודה בריקודים".

תמונות מסוף החתונה: לילי ויניב. צילום: פוטוגנים (צילום: פוטוגנים)
איך לא השקעתי בנעלי אצבע לבנות לעזאזל? החתונה של לילי ויניב | צילום: פוטוגנים

קלאסיקה מחבקת: התמונה של כפיר ועדי

"התחתנו בחתונת צהריים ביום שישי. אמנם יש אור ברקע, אבל השעה כבר הייתה 17:00 וכולנו היינו מרוצים אך מאוד עייפים. בסוף נשארו החברים הטובים (על כפכפים, אלה מה?) שהתאגדו למעגל מחבק ומרגש. אחלה דרך לסיים חתונה".

אין תמונה
תמונה קלאסית באמצע היער. החתונה של כפיר ועדי

"לאכול אותך!": התמונה של שירלי ורוני

"אחרי שרוב האורחים כבר הלכו, נשארנו רק אנחנו על הרחבה. בעלי כבר מזמן החליף ל'בגד נוח יותר' וזכינו בהזדמנות להתענג קצת על הביחד האינטימי. אני זוכרת שכל כך שמחתי שהוא שלי, וכל מה שרציתי היה לאכול אותו מרוב שהוא היה מתוק".

תמונות מסוף החתונה: שירלי ורוני
לאכול אותך! החתונה של שירלי ורוני

מנוחת הלוחמים: התמונה של רועי ומלי

"התמונה אולי נראית מבוימת, אבל היא ממש לא. פשוט התיישבנו בתשישות גמורה על הרצפה, נשענו אחד על השני, נתנו לרגליים שלנו מנוחה ונמנמנו לרגע. רק לרגע".

תמונות מסוף החתונה: מלי ורועי (צילום: פוטוגנים)
תן לשים את הראש לרגע. מלי ורועי | צילום: פוטוגנים

נשיקה אחת, המון חברים: התמונה של קרן ובועז

"בכלל לא שמתי לב שכל החברים פשוט בוהים בנו בזמן הנשיקה הזאת. היינו כל כך בתוך הרגע הרומנטי הזה, ורק כשגילינו את התמונה הזאת קלטנו שהיינו מוקפים במעגל חברים".

אין תמונה
רגע אינטימי באמצע ההמון. קרן ובועז

תחרות השמלה הרטובה: התמונה של יעל ואידן

"אחרי כמויות אדירות של אלכוהול וים של אדרנלין החלטנו שצריך להירגע, ובפעם הראשונה מאז תחילת האירוע שתינו מים. רק שמרוב שהיינו שיכורים, המים נשפכו ונרטבנו שנינו. בשלב זה מיותר לציין שכבר שמתי קצוץ על השמלה הלבנה".

אין תמונה
ממי, כבר אחת בלילה. אולי נשפוך קצת מים? יעל ואידן

>> בפעם הקודמת: רגעים מביכים של זוגות בצילומים המקדימים