דייטים יכולים להיות יופי של דבר, אבל בואו נודה בזה: עד שמוצאים נסיך צריך לצאת עם לא מעט צפרדעים, מהסוג שלא אוסף אותך מהבית, לא משלם עלייך בקפה ובאופן כללי מריח לא משהו בכלל. כדי להתמודד עם המציאות המרה הזו יוצאים לאור עוד ועוד ספרי ייעוץ, שמתיימרים לעזור לך לצלוח את התקופה הזו כמה שיותר טוב, ולצאת עם בחור שווה ביד אחרי כמה שפחות זמן. הבעיה היא שלצד כל הספרים הסבירים, ישנם גם לא מעט שנותנים בלי בושה את העצות הכי גרועות ומכשילות שיש. מ"אין דבר כזה גברים נחמדים" ועד "תשגלי כמו כוכבת פורנו". רוצה עוד? תחזיקי חזק, הנה זה בא:

דייט (צילום: CREATISTA, Istock)
דייט יכול להיות נפלא, אבל גם מזעזע. לפחות תחסכו מאיתנו עצות נוראיות | צילום: CREATISTA, Istock

"אל תתפשר על פחות מסקס"

"החוקים", מאת: אלן פיין ושרי שניידר
אם ניסית פעם מערכת יחסים בשלט רחוק, אולי כדאי שלא תפנימי את הטיפ של הספר הזה בנושא. אלא אם כן ממש בא לך להשאיר את החבר שלך, שהגיע במיוחד מאילת, מחוץ לדלת. "אם את נמצאת במערכת יחסים שבה אתם גרים רחוק האחד מהשני, הבחור חייב לבקר אותך לפחות שלוש פעמים לפני שאת מבקרת אותו. תחשבי על זה, שלושה ביקורים הם כמו שלושה דייטים, וככאלה, אסור לך לשכב איתו בהם או לתת לו להישאר לישון".

"הקוד: מה שאתה יכול להשיג מאישה מבלי להתחתן איתה", מאת: ניית פן ולורנס לרוז
אם חשבת ששם הספר מכעיס ומעליב, חכי שתראי את שמות הפרקים. פרק 22, למשל, הוא "אף פעם אל תתפשר על פחות מסקס, אלא אם כן זה סקס אוראלי". פרק 18 הוא מחוכם עוד יותר: "איך לפגוש את המשפחה שלה. התשובה היא: פשוט אל תפגוש אותם".

אין תמונה
"אין לך מחשוף? דאגי לקנות חזייה שתיצור לך אחד כזה"
"החוקים לפי ג'יווו", מאת: ג'ני פרלי
בראיון ל-inside סיפרה המחברת כי אחד החוקים לדייט ראשון הוא מחשוף, וכמה שיותר עמוק. "אני לגמרי בעניין של מחשופים, וכל מי שמכיר אותי יודע את זה. אם אין לך מחשוף לחלוק, אני יודעת שלויקטוריה'ס סיקרט יש חזיות שיוכלו לעזור לך לפתור את הבעיה". חמודה.

"אין דבר כזה בחורים טובים. זה שם נרדף לחלשים ופחדנים"

"המשחק", מאת: ניל שטראוס
ניל שטראוס מאוד אוהב שקרים (הוא כמובן לא מכנה אותם כך). בספרו, שעוסק באמנות הפיתוי, הוא טוען למשל שאם גבר נשוי אומר לאישה שהוא רווק, הוא לא צריך לחשוב שהוא משקר לה, כי "זה לא שקר, זה פלירטוט". כמו כן, הוא מסביר שאין דבר כזה "נייס גאי". "רוב הגברים שמגדירים את עצמם כנחמדים מתנהגים בנחמדות יתר כי הם לא רוצים שאנשים יחשבו עליהם דברים רעים. אל תתבלבלו בין אנשים פחדנים וחלשים לאנשים נחמדים".

"להתחבר עם טילה טקילה", מאת: טילה טקילה
הדוגמנית האמריקאית והביסקסואלית טילה טקילה היא מאוד מדויקת וקצרה במילים. אפשר לראות את זה בטיפ הסקס הקצר והקולע שלה: "תעשי את זה כמו כוכבת פורנו". אלגנטית.

אין תמונה
סקס עושים כמו בפורנו, או לא עושים בכלל. משנתה של טילה טקילה

"תתנהג כמו ליידי, תחשבי כמו גבר", מאת: סטיב הרווי
לדברי הכותב, "גברים לא מגיעים לאישה על מנת לדבר איתה. הם מגיעים עם תכנית פשוטה. אנחנו בוהים בך מרחוק ולא ממש אכפת לנו מה החלומות או השאיפות שלך. לא חשוב לנו מה טומן העתיד עבורך. פשוט ראינו משהו שאהבנו". וזו, חברות, הגרסה ההרבה יותר חצופה ל"הוא פשוט לא בעניין שלך".

>> במשקל כבד: השמנמנים הכי לוהטים