לא ברור לנו איך בדיוק בחור בריטי הצליח לכבוש את רשימת 50 הגברים הכי סקסיים ביקום של מגזין גלאמור. רוב האנגלים הם צנוניות לבנבנות עם כרס בירה, לא? אבל זה מה שקרה. מי שגורם להרבה מאוד נשים לאבד את דעתן הוא כוכב "דמדומים" החיוור, רוברט פטינסון בעל המבט העמוק, וזאת השנה השנייה ברציפות שהוא עושה את זה. אז נכון שבסרטים הוא משוויץ במבטא אמריקאי שאי אפשר לטעות בו לרגע, אבל למעשה מדובר ביליד לונדון מובהק. היי, לפחות הוא הרבה יותר שווה מיו גרנט.

דמדומים -אדוארד (צילום: האתר הרשמי)
במקום הראשון: בריטי שעושה יופי של מבטא אמריקאי: רוברט פטינסון | צילום: האתר הרשמי

זאת השנה של מוצצי הדם

50 אלף גולשות נלהבות שהשתתפו בסקר הוכיחו ש-2010 היא ללא ספק השנה של מוצצי הדם. את השלשה הראשונה, תפסו שלושה ערפדים: במקום השני ניצב הקולגה לסדרת "דמדומים" טיילור לאוטנר, שעשה יופי של עבודה על הקוביות מאז הסרט הראשון, ומי שנושך בעורפו הוא איאן סומרהולדר (דיימון מ"יומני הערפד") היפיוף שיכול להמית אותנו עם זוג עיניים כחולות עמוקות. הקולגה שלו, אגב, פול ווסלי (סלבטור) נמצא במקום 48.

ג'וני דפ שכבש את המקום השני בשנה שעברה ספג צניחה של 4 מקומות בדירוג מדד הסקס אפיל שלו, והגיע למקום השישי. לפחות הוא הצליח להקדים את ג'סטין ביבר, הקטין המפונפן שמשגע את כל בנות ה-10 באמריקה. אנחנו מקוות שהן לא באמת מבינות מה זה סקסי ומה עושים איתו על מכונת הכביסה.

ג'וני דפ 2005 (צילום: Kevin Winter, GettyImages IL)
ירד מהמקום השני לשישי אבל עדיין עושה כבוד לגברים עם ניסיון. ג'וני דפ | צילום: Kevin Winter, GettyImages IL

עוד בעשירייה הפותחת: ג'רארד בטלר, היידן כריסטיאנסן ("מלחמת הכוכבים") וצ'נינג טייטום ("סטפ אפ"), שאנחנו מאוד מקוות שהוא זז במיטה כמו שהוא על הרחבה. בגזרת ההפתעות, קיבלנו את דייויד בקהאם במקום ה-21 בלבד. נתנחם בזה שהוא גבר על האחים ג'ונאס. בראד פיט נחת למקום ה-33 והוא יכול להאשים אך ורק את הזקן שאיתו הוא הסתובב במהלך השנה האחרונה (ואולי גם קצת את אנג'לינה ג'ולי. תמיד נחמד שיש בחורה רזה להאשים). מה שכן, הוא עדיין עומד בגאון לפני ג'ורג' קלוני (35). את המקום האחרון והמכובד בהחלט תפס יואן מקרגור - בריטי אמיתי שלא מסתיר את המבטא הצנוני שלו, ואנחנו מוכנות לסלוח לו על זה בכל רגע נתון.

בראד פיט בספרד (צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images)
אפילו עם הזקן אתה עדיין שווה יותר מכל בן 20. פיט שעיר, לעזאזל | צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images
אין תמונה
יואן מקרגור. דבר אלינו
דיימון מ"יומני הערפד" (צילום: האתר הרשמי)
איאן סומרהולדר, בתור הערפד השלישי הכי סקסי של 2010 | צילום: האתר הרשמי
אין תמונה
אם תתעלמי לרגע מג'ניפר אניסטון, תוכלי לראות כמה ג'ראלד באטלר חתיך
>> למה אנחנו חייבות לשדרג ולשפר את הגברים שלנו?