אחרי הסקס (צילום: istockphoto)
ממי, אולי נתקדם מכאן לבריכת דגים במדבר יהודה? | צילום: istockphoto

אז איפה את הכי אוהבת לעשות סקס, לא כולל המיטה המתכווננת והמפנקת שלך? זו השאלה שהפנה המגזין קוסמופוליטן ל-1,500 גברים ונשים, והתוצאה? מסתבר שבכולנו מסתתרת פרסונה נועזת ופרובוקטיבית, כזאת שלא מפחדת מברחשים בטבע וגרגרי חול באזורים האינטימיים.

במקום העשירי: חדר הכביסה

כן כן, המיתוס על מכונת הכביסה שמרעידה את עולמנו עדיין תופס. הוא אמנם הגיע למקום האחרון, אבל בכל זאת נכנס לעשירייה הפותחת. 29 אחוז מהמשתתפים הציעו שאם אתם כבר מוצאים את עצמכם בין הבגדים היבשים לרטובים, תעדיפו את המכונה על פני המייבש. משהו במערבל שלה עושה הרבה יותר ויברציות. טוב לדעת.

במקום התשיעי: חדר השינה של ההורים

כן, זאת סטייה ללא ספק. כנראה שסקס על המיטה של ההורים שלך נכנס לקטגוריה של "סקס אסור אך מפתה", אם כי אנחנו מתקשות להבין מה 34 אחוז מהנשאלים מוצאים בלדהור ולגהור באותו מקום שאמא שלך עשתה את זה קודם. מה שבטוח, מומלץ מאוד להימנע ממשפטי סקס נוסח "מי אבא שלך?" או באנגלית, שם זה נשמע תמיד פי אלף יותר טוב - who's your daddy?

במקום השמיני: אוהל

מי שראתה את פרק המדבר של "מה זה השטויות האלה?" של עדי אשכנזי יכולה בהחלט להבין את אווירת הזימה שיש במקום מבודד, אבל לא בטוח שתשמח להפנים. 37 אחוז מצאו כי מדובר במקום הכי לוהט שיש. אז נכון, אוהל סגור שמתנועע ברוח לפי קצב האגן תמיד נראה יופי בסרטים, אבל בפועל אין דבר קטן ומסורבל מזה, מלבד מושב אחורי ברכב. מצד שני, כל אחת חייבת לעצמה חוויה כזאת רק כדי להגיד שהיא נערת טבע זורמת.

זוג בים (צילום: istockphoto)
כל מקום עם מים עושה לנו את זה. מצד שני, אין כמו מקלחת ומיטה של הבית | צילום: istockphoto

במקום השביעי: פארק

42 אחוז התלהבו מהירוק של הפארק ולא פירטו באיזה חלקים שלו ובאיזה שעות. לא יודעות מה איתך, אבל הפארקים שאנחנו מכירות הם חשופים, נטולי אינטימיות ומוקפים בהרבה מאוד ילדים סקרנים, שאיננו מעוניינות להתעסק איתם.

במקום השישי: שולחן המטבח

מכירה את השולחן הזה, הרעוע, במטבח? זה שאת מטנפת בכל ארוחה? עכשיו דמייני את עצמך מתעלסת על דיקט. מסתבר ש-48 אחוז מחבבים במיוחד את הרעיון, על אף הנוקשות של העץ והקרבה המסוכנת לכיריים ולתנור.

במקום החמישי: יער

היה זה אך טבעי שאחרי הפארק תגיע החלופה המסתורית יותר – היער. 49 אחוז מוצאים ביער סבוך, עמוס ג'וקים, ברחשים ועוד כל מיני דברים שחורים שדוקרים אותך ונכנסים לך לאף - מקום סקסי להפליא. עצה שלנו: אל תלכי לשם עם אנשים שאת לא מכירה, והכי חשוב: מרחי על עצמך אל-תוש, רק לא במקומות אסטרטגיים שניתן לנשק כמו צוואר, לחי וכפות רגליים.

במקום הרביעי: בריכה או ים

54 אחוז אוהבים לעשות את זה במקומות נוזליים ומימיים. אנחנו יכולות להבין את הסקס אפיל של התפאורה, אם כי היא מעט מקשה על התפעול: את עלולה להחליק, להזיק לעצמך וולעקם איברים הכרחיים אצל הבחור. אז מה את אומרת שנסגור על ג'קוזי או בריכת תינוקות בגובה הקרסול?

מחיר הבגידה? (צילום: MIRROR)
מפתיע, אבל סקס במגדל לא הצליח להעפיל לעשירייה הפותחת. מוזר | צילום: MIRROR
במקום השלישי: החדר שבו גדלת

65 אחוז מוצאים את החדר שבו גדלו לוקיישן מחרמן. אנחנו יכולות להבין. קודם כל, כי כיף לחזור לשנים הטובות, שבהן כל מה שהטריד אותנו היה תוצאה של מבחן במתמטיקה ואיך מבריזים מריצת 4 ק"מ מסביב לתיכון. דבר שני, המיטה הקטנה יוצרת יופי של תחושת קרבה. והכי חשוב: הרעיון שאבא ואמא בחדר הסמוך מחייב את הסקס להיות שקט אך תקיף, עדין אך סמכותי, ובקיצור – כמו סקס בגיל 16. אנחנו רק מקוות שלא מדובר בחדר ששייך גם לאחיך הקטן, והוא עדיין גר שם.

במקום השני: מכונית

80 אחוז אוהבים את המושב האחורי. לכי תביני. יש לנו תחושה שזאת לא החיבה לרכב כמו העובדה שמדובר במקום הכי זמין ונגיש לאנשים שגרים עם ההורים ואין להם שקל לשעה בבית מלון.

במקום הראשון: אמבטיה או מקלחת

זוכרים את המקום החמישי, של הבריכה? השיקולים הם זהים, רק שכאן אפשר ממש להתפרע ולא לחשוש שילד בן 5 ירוץ לאמא שלו ביבבות שטימאנו את נשמתו הרכה. מסתבר שבשורה התחתונה, כולנו עדיין ילדים טובים שאוהבים לעשות את זה בפרטיות בין קירות ביתנו. ובינינו, ברור שבסוף כולנו רצים חזרה למיטה, לתנוחה המיסיונרית ולשינה הטובה שאחרי.

>> בים, ביבשה או באוויר: האם את מזייפת? סקר מגלה כי רובנו מעמידות פנים