קונדומים בטעמים הפכו עם השנים לאחת הבדיחות הגדולות של התרבות הפופולארית, אינספור מערכונים וסצנות כבר הגחיכו אותם והקבילו אותם למסטיקים לא מוצלחום והרבה אנשים, בעיקר נשים, תוהות בינן לבין עצמן "בשביל מה אני בכלל צריכה את זה?". 

אלא שלא מדובר במוצר מיותר או בסתם טקטיקת מכירות, למעשה, לא רק שיש סיבה חשובה וגדולה ללמה הם בכלל קיימים - אלא אם את נמצאת במערכת יחסים יציבה וקבועה בה שניכם נבדקתם ונמצאתם נקיים ממחלות מין, כדאי לך מאוד לשקול להשתמש בהם. 

כן, אנחנו יודעות שזה נתפס מוזר או לא מקובל, אבל קונדומים בטעמים נועדו למעשה לשימוש במהלך מין אוראלי. הטעם שמוסיפים לקונדום מסייע להסוות את הטעם הנוראי של הלטקס והופך את פעילות מתן המין האוראלי המוגן למהנה יותר.

חשוב שתביני: שימוש קונדומים במהלך מין אוראלי היא הדרך היחידה להגן על עצמך מפני זיהומים ומחלות המועברים באמצעות מגע מיני. נכון שזו לא המחשבה הראשונה שלנו, אבל מחלות מין מועברות בכל מני סוגים של מגע מיני: מחדירה נרתיקית, דרך מין אנאלי וכמובן - מין אוראלי לא מוגן. 

בין מחלות המין שאת יכולה להידבק בהן רק כי נראה לך מוזר למצוץ עם קונדום (או כי הוא ממש ממש לא רוצה כי הוא מפחד שהוא ירגיש פחות) תוכלי למצוא: כלמידיה, זאבת, עגבת, פפילומה ואפילו איידס. ולכן אלא אם אתם נמצאים במערכת יחסים קבוצה, יציבה וארוכה ושניכם ביצעתם בדיקות דם ושתן לשלילת קיום כל מחלת מין שהיא - חשוב מאוד להשתמש בקונדום גם בזמן מין אוראלי. 

נכון שזה אולי קצת מוזר בהתחלה וקצת פחות כיף לגבר - אבל תאמיני לנו שמחלות מין זה הרבה פחות כיף (ולא, זה שהוא הבטיח שהוא נקי לא מבטיח אותך בשום צורה). משמעות הדבר היא שקונדומים בטעמים הם דרך מצוינת ליהנות ממין אוראלי כדי להישאר בטוחות.

אחרי הכל, סקס הוא דבר נפלא. מחקרים אפילו מראים שמין ומין מגוון מסייע לך להאריך את חייך. אבל כדי שזה יקרה, חשוב מאוד שתקפידי על מין מוגן וזה אומר להשתמש בקונדומים גם כשאת מעניקה מין אוראלי. 

כמה טיפים לשימוש נכון, נח ומענג בקונדומים בטעמים

אם אתם מתכננים לרכוש קונדומים בטעמים, הצעד הראשון הוא לוודא שאתם קונים כאלה שיתאימו לאיברו של הגבר. אם הקונדום גדול מדי או קטן מדי, הוא עלול להחליק או להיקרע. קונדום מתאים הוא הדרך הטובה ביותר לוודא ששני בני הזוג נהנים מהמין האוראלי המוגן. 

רוב הקונדומים בטעמים עשויים מלטקס. לכן אם יש לך אלרגיה ללטקס, את צריכה לחפש מותג אחר.

כמו כן חשוב לזכור כי קונדומים בטעם נועדו בעיקר לשימוש במהלך מין אוראלי - את לא צריכה להשתמש בהם עבור מין נרתיקי או אנאלי אלא אם כן ההוראות על החבילה מורות אחרת. למעשה, הציפויים הסוכריים שמסייעים בטעם עלולים לגרום לזיהום נרתיקי ולכן לפני שעוברים ממין אוראלי לחדירה (אם בכלל) עדיף להחליף לקונדום רגיל.

בדקי את תאריך התפוגה על הקונדום. אין להשתמש בקונדום אם העטיפה פגומה או קרועה. חשוב תמיד לבדוק את הקונדום ויזואלית ולוודא שאין עליו חורים זעירים או חלקים נוקשים.

בכי אקט מיני השתמשי בקונדום חדש. גם אם אתם מחליפים באמצע האקט את סוג החדירה כמה וכמה פעמים ועוברים ממין אוראלי לסוג אחר של מין - צריך להחליף קונדום.

אם את משתמשת בחומרי סיכה - השתמשי רק בחומרי סיכה על בסיס מים או סיליקון בלבד. 

אם לא הצלחת למצוא קונדום בטעם שאת מתחברת אליו, את יכולה לנסות להשתמש בחומרי סיכה מבוססי מים או סיליקון בטעמים - הם הטובים ביותר לשימוש עם קונדומים וחלקם מגיעים עם טעמים שאולי יהיו נסבלים יותר עבורך. 

אל תפחדי ואל תתביישי לקחת אחריות על הבריאות המינית שלך.