הכירו את הספרייה היחידה בעולם בה לא יבקשו מכן להיות בשקט . להיפך, כל מה שצריך לעשות בשביל להיות חלק מהספרייה הזאת זה להרעיש. ככה זה כשמדובר בספרייה שמאגדת קבצי קול של נשים בעת אורגזמה. רגע, מה? כן, קראתן נכון. חברת צעצועי המין Bijoux Indiscrets בשיתוף עם חברת הפרסום הספרדית Proximity Madrid, הקימה ספריית אורגזמות מקוונת שבה תוכלו לשמוע הקלטות של נשים גומרות.

לפי הכתוב באתר, החברה ביצעה מחקר בין למעלה מ- 1,400 מבוגרים בגילאי 18-55 ומצאה שכ- 66% מהנשאלים חשבו שחיי המין במציאות אמורים להידמות למה שהם רואים בסרטוני הפורנו. בהתאם, מטרת הפרויקט הוא להעלות את המודעות הציבורית לפער שבין המציאות לסרטי הפורנו, ולנפץ את המיתוסים לא רק לגבי איך נשים אמורות להיראות או מה הן אמורות לעשות בסקס, אלא גם לגבי איך שהן נשמעות.

אורגזמת "אני אוהבת את עצמי"

האתר מזמין כל אישה להעלות באופן אנונימי קטע קול מקורי שלה באורך של 15-45 שניות בעת אורגזמה. עוד הם מזכירים לנשים לא לשכוח לקרוא לאורגזמה שהן מעלות בשם ייחודי שלא ישכחו - כדי שיוכלו לזהות אותה בהמשך. בין השמות המשעשעים שאפשר למצוא בספרייה כעת: "יום הולדת שמח", "אני אוהבת את עצמי".

פיצ'ר מגניב נוסף הוא שברגע שקטע הקול עולה לאתר, מצטרף אליו ויז'ואל מגניב שמסונכרן עם הקולות. ישנה גם אופציה לחפש בספרייה את האורגזמה שתרצו לשמוע לפי פופולאריות, מספר צפיות או שיתופים, משך זמן ההקלטה או לפי חיפוש חופשי.

זה אולי נשמע הזוי אבל הסקפטיות שביניכן יופתעו לשמוע את הנתונים הבאים: לפי דיווח באתר אד-וויק, בשבוע הראשון שאחרי ההשקה יותר מ-100 נשים העלו קטעי קול שלהן למאגר, ו-100 ההקלטות הראשונות שהועלו הושמעו יותר מ-110,000 פעמים. עוד מדווח כי בהמשך המותג וחברת הפרסום מתכוונים להשיק סרט תיעודי שחוקר לעומק את השפעת הסרטים על ההתנהגות שלנו במיטה.

לספריות מעניינות נוספות אפשר לפנות לעדי רם בפייסבוק