"לפעמים אנשים שלא מכירים אותי מופתעים מאוד לגלות שיש לי חיי מין פעילים וטובים. הם לא תמיד אמיצים מספיק כדי לשאול את מה שמעניין אותם באמת - אבל לי אין שום בעיה לדבר על זה. אני בטוחה שהם היו רוצים לדעת איך אני "משיגה" גברים, או איך מישהו רוצה אותי בכלל. אם הם רק היו שואלים, הייתי מספרת להם איך שכבתי עם חייל מארינס שהיה בחופשה, או איך רקדתי בפסטיבל חוף בלי חולצה וסיימתי את הערב עם כמה גברים שהיו שם. אני בטוחה שאם הייתי מספרת, אנשים היו נבוכים מאוד.

"פעם לא הבנתי למה אנשים נבוכים לשמוע על חיי המין שלי, עד שקלטתי - זה לא בגלל המין, אלא בגלל שזו אני. ואני שמנה. לא מלאונת במקומות הנכונים עם בטן שטוחה - שמנה ממש, מהסוג שלא תראו במגזינים למידות גדולות, מהסוג שגורם לילדים להצביע עליו ברחוב, מהסוג שלא ברור לאנשים איך מישהו יכול להימשך אליו. אבל עובדה - זה קורה.

עוד בערוץ הנשים:

"למרות ההקדמה המעצימה הזו, אני לא יכולה להגיד שסקס במידות גדולות הוא עסק פשוט - לא רק בגלל המגבלות הפיזיות, אלא גם בגלל מגבלות רגשיות. כשהחברה מלמדת אותך שאת מביכה ולא ראויה לאהבה, קשה להשתחרר מזה ולהרגיש רצויה וסקסית - גם כשאת עם פרטנר שחושב אחרת. את מודעת לכל רטט ורפיסות, וכשאת מחשבת זוויות תאורה כשאת בדוגי, או תוהה כמה סנטרים הוא רואה כשהוא מביט בך מזוויות מסוימת - קשה להשתחרר וליהנות באמת.

אני גם מוצאת את עצמי תוהה לפעמים למה גברים רוצים לשכב איתי: הם חושבים שאני נואשת ובטוח אסכים? יש להם פטיש לשמנות? אולי הם עושים את זה מתוך רחמים? והמחשבות האלו מענות, עד שלפעמים אני פורצת בבכי באמצע סקס, והפרטנר נאלץ להרגיע אותי ולשכנע אותי שאני בסדר, שהוא בסדר, שאף אחד לא עושה משהו שהוא לא רוצה.

כשאת לא אוהבת את עצמך, את מזמינה אנשים הרסניים

"הבעיה שלי באינטימיות תמיד הייתה חוסר אהבה עצמית עמוק ובסיסי. כשאת לא אוהבת את עצמך, את לא מושכת אלייך אנשים טובים - ואכן, מצאתי את עצמי בכמה מערכות יחסים הרסניות, מרעילות. עשו עליי מניפולציות רגשיות, ניצלו אותי כספית וריסקו לי את הלב כמה וכמה פעמים, עד שהבנתי שאולי האנשים ההם לא טובים, אבל זו אשמתי שנתתי להם להתייחס אליי ככה. אף אחד לא מקבל יחס שהוא לא מסכים לקבל. הלוואי שיכולתי לסיים את הסיפור כאן, ולהגיד שלמדתי לאהוב את עצמי ולתת רק לאנשים ראויים להתקרב אליי, אבל זה לא כך.

"אפילו עכשיו, כשאני במערכת יחסים רצינית ומחייבת עם גבר שאני עומדת להינשא לו, אני עדיין לא בטוחה לחלוטין בעצמי ובמיניות שלי, ושנינו צריכים תועפות של סבלנות, קבלה ויצירתיות כדי שנוכל להגיע למצבים אינטימיים. אני מלאת הערכה אליו ולסבלנות שלו, וגם לעצמי, לאומץ שלי ולנחישות שלי, שמאפשרים לי לקיים מערכת יחסים עמוקה ויציבה, לא להיכנע לשדים שמנסים לשכנע אותי שנידונתי לחיי בדידות ואומללות. אם גם אתם בטוחים שתמיד תהיו לבד, תזכרו - יש אנשים שראויים לאהוב אתכם, אם רק תתנו להם".

>> "כלי לסיפוק של גבר": למה בובות המין מזיקות לנשים?