אולי את בזוגיות ארוכה וכבר מיצית כל תנוחה, אולי קראת את "50 גוונים של אפור" ומאז את חושבת רק על BDSM, ואולי פשוט אתם תקועים ביחד בבית, אסור לכם לצאת לשום מקום, ומה נותר לעשות חוץ מלשכלל את חיי המיטה שלכם ולקחת אותם לקצה. בכל מקרה, אם את מרגישה שהגיע הזמן להוסיף קצת פלפל לחיי המין, זה אומר שגם הגיע הזמן לדבר על זה עם הפרטנר שלך. זכרי שאף אחד מאתנו לא יודע לקרוא מחשבות, וגם אם את מפנטזת כל לילה על סקס פרוע עם משיכות בשיער והפלקות בטוסיק - הוא לא יגיע אם לא תבקשי. 

שיחה על ההעדפות שלנו במיטה, אפילו עם בן זוג קבוע, יכולה להיות קצת מביכה בהתחלה. אבל תקשורת בנושא תתרום גם ליחסים שלכם וגם לסקס עצמו, בגלל שהידיעה שדיברתם על הגבולות שלכם וששניכם מכבדים אותם תעזור לך להשתחרר ולהתמקד בדברים החשובים כמו האורגזמה שלך. 

שיחה על הדברים שאתם רוצים לנסות ביחד תעזור לכם גם לתאם ציפיות וליצור חוויה מספקת יותר עבור שני הצדדים. השיחה צריכה להיות כמה שיותר מפורטת, בגלל שלבקשה כללית כמו "אני רוצה סקס יותר קשוח" עשויה להיות משמעות שונה מאוד עבור אנשים שונים, ולכן חשוב לנסות לתקשר את הרצונות הספציפיים של כל אחד מכם. אתר קוסמופליטן התייעץ עם מומחית לקינק וחזר עם עשרת הכללים שכל קינקית מתחילה צריכה להכיר:

 1. דברו על הגבולות שלכם מראש – ולא ברגע האמת

  כדאי גם להחליט על מילה "בטוחה" מראש כדי ששניכם תוכלו להפסיק את הסיטואציה אם היא מתלהטת מדי עבור אחד מכם. אפשר למשל להשתמש בצבעי רמזור, זאת אומרת "ירוק" אם הכל טוב ואפשר להמשיך, "צהוב" כאזהרה שיש להתחיל להאט, ו"אדום" שמשמעותו לעצור מיד.
 2. צרו משוב סקסי משלכם

  בקשי מבן הזוג שלך להתחיל אקט כלשהו (למשל, אם אתם מנסים הצלפות או נשיכות) ודרגי את ההרגשה מ-1 עד 5 כדי שהוא יבין אם להגדיל או להקטין את הלחץ. השימוש במספרים עוזר ליצור מדרג אובייקטיבי יותר ממילים כמו "חזק יותר" או "חלש יותר" שהמשמעות שלהן אישית, ובאמצעותו תוכלו לכמת ולזהות את הנקודה שעושה לכם טוב.
  בדסמ
  אם לא תגידי לו איך הוא יידע? | צילום: Shutterstock
 3. אל תשכחו להצטייד בחומר סיכה

  רק בגלל שמדובר בסקס "קשה" יותר זה לא אומר שהוא צריך להיות קשה גם עבור איבר המין שלך. סקס אגרסיבי יכול רק להשתפר עם חומר סיכה (ואם אתם משתמשים בצעצועים או בקונדום כדאי לוודא מראש שחומר הסיכה תואם אליהם). 
 4. תגידי "אני רוצה שתקשור אותי ותצליף לי"

  בשיחה שלפני הסקס חשוב מאד להגיד בדיוק מה את מצפה שיקרה, ולוודא שגם בן הזוג שלך מבין את הגבולות שלך. כדי לוודא שהוא מבין אותך אתם יכולים אפילו לעשות מזה משחק סקסי – ללחוש לו בדיוק מה את רוצה שיקרה כשהוא חוזר על דברייך, או להראות לו בדיוק על איזו תנוחה, או על איזה סוג קשירה, את מדברת. 
 5. תדאגי לאקססוריז

  אם הפנטזיה שלך היא למשל לעשות סקס עם עיניים מכוסות, כדאי לוודא שיהיו לכם את העזרים הנחוצים (במקרה הזה, כיסוי עיניים) כשאתם ניגשים לממש את הפנטזיה כדי לא ליצור הפסקה מבאסת בה תתחילו לחפש אביזר לקשירה. הכיני את כל האביזרים מראש לצד המיטה כדי שיהיו נגישים לו ברגע שתתני את ההוראה (אגב, עניבה או צעיף יכולים להוות כיסוי עיניים מאולתר מוצלח). 
  בדס
  החבל הזה? שלי מהבית | צילום: Wisky, GettyImages IL
 6. אם את לא יודעת איפה להתחיל, הנה כמה רעיונות

  אקטים פופולאריים שכדאי להתחיל מהם הם משיכת שיער, ספנקינג, קשירת ידיים וכיסוי עיניים. למשל, תבקשי מבן הזוג לקשור לך את פרקי הידיים מעל הראש בזמן שאתם בתנוחה המיסיונרית (או אם זה יותר מדי עבורך, הוא יכול  להחזיק את ידייך עם ידיו), לקשור לך משהו רך מעל העיניים כשהוא יורד לך, או למשוך לך בעדינות בשיער בזמן שאתם בדוגי סטייל. 
 7. אל תפחדי להגיד "לא" 

  דיברתם ותכננתם והגעתם לשלב הביצוע, ופתאום את קולטת שזה ממש לא עושה לך את זה? זה הזמן לעצור את הסיטואציה ולהגיד את זה. אל תרגישי לא נעים גם אם את יזמת את הניסוי – אין שום טעם לעשות סקס שלא נעים לך. 
 8. ואל תתביישי להגיש "עוד"

  סביר שגם אם תחליטו לנסות אקטים אגרסיביים בן הזוג שלך יתחיל אותם בעדינות בגלל שהוא חושש לפגוע בך. אל תחששי "להרוס" את הסיטואציה ולהגיד לו שזה לא מה שאת רוצה. פשוט תגידי "זה בסדר, אתה יכול לעשות קצת יותר חזק". אין לו דרך לדעת לבד איך את מרגישה, ואם תזייפי הנאה הוא יחשוב בדיוק את זה - שאת נהנית - ויחזור על מה שהוא חושב שעבד הפעם גם בפעם הבאה. ברגע שהוא יידע שאת רוצה יותר הוא ישמח לזרום אתך – וגם יידע בדיוק מה לעשות בסשן הבא.
 9. תהיי מוכנה להחזיר את הטובה

  כשמתחילים לדבר על בקשות יותר קינקיות במיטה פותחים בעצם דיאלוג מיני-זוגי חדש, שיש סיכוי טוב שידליק גם את בן הזוג שלך. תהיי מוכנה מראש לאפשרות שגם הוא יבקש ממך לקשור אותו, ונסי להיות עם ראש פתוח - מי יודע, אולי תגלי שאת דווקא נהנית להיות בצד השולט. 
 10. אף אחד לא מחלק לך ציונים

  אין דרך נכונה או לא נכונה להיות קינקית במיטה (או בכלל, לעשות סקס). את לא כאן כדי להופיע ולא צריכה לעמוד בדרישות של אף מבחן BDSM. אם בפעם הראשונה שהוא מפליק לך את רוצה לצחוק – תצחקי. אם האזיקים נתקעים ולא נסגרים עד הסוף – בקטנה. זה לא צריך להיות מושלם, זה רק צריך להיות נעים לשניכם.