בניגוד מוחלט לגולשת שחשה מושפלת כאשר קיימה יחסי מין אוראליים עם בעלה, חגית, צעירה בת 28, חשפה ברשת שהיא דווקא אוהבת במיוחד את טעמו של נוזל הזרע של בן הזוג שלה. היא העלתה  שאלה למדור "אינטימיות ומיניות" באתר AskPeople, ותהתה האם חיבה לבליעת התוצרת הגברית נחשבת למשונה. 

"אני וחבר שלי בזוגיות טובה, הוא תמיד מפנק ומענג וגורם לי להרגיש אישה בכל פעם מחדש", כתבה. "אני אוהבת לבלוע את הזרע שלו: אף פעם לא התביישתי בזה או הרגשתי נבוכה או מושפלת מזה. יש לציין שחבר שלי לא דורש ממני את זה ואפילו מרגיש לפעמים לא נעים. אני מניחה שהרבה אנשים חושבים שטעם הזרע מר וחמוץ, אבל בעלי לעתיד תמיד שומר על תזונה נכונה וכושר, וטעם הזרע שלו 'איכותי'. לפעמים אני מרגישה קצת יוצאת מן הכלל, כי כל החברות שלי די שגרתיות וצנועות ביחסי המין שלהן עם בני זוגן, ואני מניחה שכך גם רוב הזוגות בארץ ישראל".

עוד בערוץ הנשים:

איזה כיף לחבר שלך

לא באמת הצלחנו להבין מה רצתה מאיתנו חגית – האם סתם ביקשה לחשוף את החיבה החריגה שלה בתחום הנוזלים, או אולי חיפשה לשמוע שהיא לא לבד? התגובות שקיבלה, ברובן המכריע, היו מפרגנות ואוהדות: בין אם מתוך אהדה לשחרור המיני שלה - ובין אם מתוך קנאה בבן זוגה. "מה הבעיה?", כתבה SWEET GIRL )17), "אם זה עושה לך את זה, כיף לך וטעים לך אז תבלעי את הזרע שלו בכיף. זה גם בריא, אז למה לא?". "איזה כיף לחבר שלך, אשתי לא רוצה לרדת לי בכלל", הוסיף "חתיך גבוה" (31), ו"לנור" (20) הוסיפה: "את רוצה אישור לבלוע את הזרע של בעלך לעתיד? טעים לך - תבלעי, למה לחפש בעיות איפה שאין. צאו מהנורמות החברתיות המרובעות והסגורות האלה". 

באופן מפתיע למדי, התגובה השלילית היחידה הגיעה דווקא מגולש ממין זכר, "סיילס" (19). הבחור הצעיר הזדעזע עד עמקי נשמתו מהפרקטיקה המינית שעליה דיווחה חגית, וכתב: "אין לי שום עצה חוץ מלומר איכס. ואני בחיים לא הייתי אפילו מאפשר לחברה שלי לבלוע את הזרע, שלא לדבר על לגמור לה בפה".

אז האם יש לחגית ממה לדאוג? "למעט מקרים שבהם הגבר חולה במחלות כמו איידס, צהבת, עגבת, זיבה, או וירוס הפפילומה, אין כל סכנה בריאותית בבליעת זרע", מבהיר לנו ד"ר בני שכטר, גינקולוג ומטפל מיני. בפליטה ממוצעת של גבר יש בין 2 ל-8 סמ"ק של נוזל, ובניגוד למיתוס - הוא אינו עשיר בחלבון, ואף שאינו מזיק, אין בו יתרון בריאותי משמעותי. בנוסף, לדברי ד"ר שכטר נוזל הזרע אינו משמין, והוא מכיל קלוריות ספורות לפליטה.  

>> "אני אוכלת 8 חבילות שוקולד ביום"