המדע החליט לחקור סוף סוף את ה"מיתוס" ולנסות להתחבר למיניות הנשית ולמה שאנחנו הנשים כבר יודעות הרבה זמן. או אולי לא כל כך הרבה? לפני שפתחנו הייתי בטוחה שמולטי-אורגזמות זה עוד אחד מהמיתוסים הללו. כמו נקודת הג'י המסתורית שאף אחד לא מצליח באמת לגלות או כמו שפיכה נשית שבכלל לא שמעתי עליה עד כמה חודשים אחרי הפתיחה.

ואני רוצה להגיד שאם אני הגעתי לזה אז לדעתי כל אחת יכולה. זה מאוד פשוט. אני לא גמרתי ולו פעם אחת עד גיל 24. הייתי עם כמה וכמה גברים, ממש לא מעט, עד אז. נהניתי למדי מסקס והייתי בטוחה שאם אני נהנית אני גומרת. תארו לכם שלו הייתי מתחתנת עם אחד מהם שעוד היה סוגר אותי במונוגמיה, כנראה עד היום לא היתי מתנסה באורגזמה אחת אפילו והייתי מהמספר המטורף הזה של כשליש מהנשים שלא גמרו מעולם ומניחה מתישהו שאני פשוט לא אוהבת סקס ולא נהנית ממנו.

כשכן גמרתי לראשונה זה בא לי מאוד מאוד בהפתעה מאוראלי של חבר חדש וסובלני שפשוט נהנה ממה שהוא עשה ופתאום הרגשתי את הגל הזה מגיע והו...עכשיו לא היה לי ספק. אז זו אורגזמה! ואו. 

ואז התחתנתי והמשכתי לגמור אורגזמה אחת בכל מפגש מיני. בדרך אחת בלבד. וחשבתי שזה מה שיש.

אני חושבת שהפתיחה והפתיחות שהגיעו איתה, יחד עם המחשבה הזו שמגיע לי ואני רוצה להתמקד בעצמי ובעונג שלי, כפול התנסות שלי עם אישה שהזימה לי אמונה עמוקה שהיתה טבועה בי שלרדת לאישה זה מגעיל וכולם סובלים מזה ורק עושים את עצמם נהנים כדי שהאישה תהנה. לא האמנתי לאף גבר שאמר לי שהוא נהנה מזה. הכרתי את כל הבדיחות על ריח של דגים והיתי בטוחה שזה סבל. מה שגרם לי להיות מאוד במודעות לכמה זמן כבר עבר ועדיין לא גמרתי ומה יהיה הוא בטח סובל...מי יכול לגמור ככה? ההתנסות הזו היתה מאוד חשובה כי גיליתי כמה זה כיף לרדת לאישה ואיזו תחושת שליטה מהממת זו להגמיר אותה. בנוסף לראשונה ראיתי אישה שגומרת עשרות פעמים. גם ההבנה הזו שזה קיים והנה הרגע ראיתי את זה נרשמה לי בראש. אם היא יכולה גם אני יכולה. 

גם להיות עם גבר שהעונג שלי היה לגמרי שלו והוא אפילו לא צריך לגמור בעצמו, משהו בבשלות הזו של להיות אמא, אחרי לידות, ואישה בוגרת ובשלה שפחות אכפת לה איך היא נראית ומה חושבים עלי שיכולה להיות שם בשבילי ולא בשביל לרצות אותו.

כל אלו סללו את הדרך לגילוי המיני האורגזמתי שלי. זה התחיל מזה שהגעתי ל-3 אורגזמות בסשן. ואז ל-10. זוכרת שאחרי העשר הללו ישבתי המומה והלומה בבית קפה מותשת לחלוטין ולא מאמינה למה שקרה הרגע. אחר כך גיליתי גם את האורגזמות הוגינליות (כן נו נקודת הג'י קיימת) אבל החוויה המולטיאורגזמית הבאמת ראשונה שלי היתה כל כך נפלאה וקסומה שאני לא מפסיקה להיזכר בה. פעם ראשונה שבה חוויתי עשרות אורגזמות הולכות ומתחזקות אחת אחרי השנייה. שישים אולי שבעים. ולא ידעתי אם זה משהו חד פעמי או אולי יחזור. אבל מסתבר שכשהגוף שלי לומד משהו הוא יודע לחזור עליו.

אחר כך גיליתי שאני יכולה לגמור ממגע בכל מיני אזורים שלא נחשבים ארוגניים. מחיבוק. ממחשבה. ואפילו ממשהו שלא ידעתי שקיים: אורגזמות אנרגטיות שמייצרות אורגזמה בכל הגוף. לבסוף הגעתי גם לשפיכה הנשית שגם היא הלכה והתגברה וגילינו נקודות שונות בגוף שלי שמהן מגיעות אורגזמות שונות. וכל זה בגילוי מתמשך של חמש שנים. ואני מסוקרנת מה עוד אגלה שם בעולם הבלתי נגמר הזה של מיניות?

אז לאור הסיפור שלי כמישהי שלא גמרה ולו פעם אחת עד גיל 24 למרות שהיתה עם לא מעט גברים אני חושבת שכל אחת יכולה. צריך בשביל זה לנתק אמונות מגבילות על הגוף שלנו ועל מה שמגיע לנו מינית, להיות סקרניות ופתוחות ומוכנות להתמסר לעונג, וכמובן גם פרטנרים שיודעים מה הם עושים ועושים אותו בחדווה לא מזיקים ואולי אף הכרחיים. אל תוותרו על עצמכן. הגוף שלנו, הנשים, מהמם. בנוי לעונג. אנחנו רק צריכות לאפשר לגלות אותו.

פורסם במקור בפוליטיקלי קוראת

עוד בפוליטיקלי קוראת:

מאחורי הבחירות

לדוש ששכב איתי לפני כמה ימים. רציתי לשאול. למה התנהגת ככה?

מה שטוב במואנה, ואיך זה בסרטים אחרים