אי אפשר להתחיל שנה חדשה בלי לוח שנה חדש שיקשט לך את הקיר. ואם כבר להשקיע, בחרנו לך כמה מהאפשרויות הלוהטות (והלוהטות פחות) לשנת 2014 שמגיעות אלינו בצעדי ענק: אם את בעניין של אירופאים - ודאי תתענגי על הריבועים של הגברבר הצרפתי; אם את עמוק במדים - יש לנו עבורך שוטר, חייל ואיך לא, כבאי; ואם את בכלל רוצה יהודי טוב להביא לאמא - יש גם את זה - רק שאלה נופלים תחת הקטיגוריה של "פחות לוהט. הרבה פחות לוהט". קבלי אותם במלוא תפארתם. 

לוח שנה לגברים - תינוקות וחיות מחמד
איזה חמוד! הגבר עם הפאפי

גברים נובחים בירוק. אם את רוצה להציץ לצד הרגשי של הגבר שלך, ודאי תשמחי לרכוש את לוח השנה  של גברים וחיות מחמד קטנות ומתוקות, וזה יעלה לך רק 15 דולר ואינספור אנחות של אושר. 

לוח שנה לגברים - בן זוג החודשי
הלוואי עלינו כזה חבר חודשי

גברים עם בליטות מיוחדות. לטובת מי שרוצה את זה גברי יותר, שעיר יותר וערום יותר, תוכל ליהנות מלוח השנה של הבויפרנד החודשי, בתמורה ל-15 דולר גם כן. רק תדאגי להפעיל את המזגן בטרם השימוש. 

לוח שנה לגברים - גברים ומכונות
זה מה שנקרא גבר עם מנוע

גברים עם מנוע. אין כמו גבר עם וואחד מכונה לצדו. תהני מלוח השנה  של גברים ומכוניות וזה יעלה לך 14 דולר. 

לוח שנה לגברים - נהגי מוניות
מי פנוי בקרליבך? גם לנהגי מוניות מגיע

גברים עם מעט מאוד סבלנות. מכירה את המוניות הצהובות של ניו יורק? אז יש בתוכן הרבה מאוד גברים, לרוב מהגרים, שמדברים אנגלית קלוקלת - אבל היי, הם אלה שיביאו אותך לכל חור בעיר הכי מגניבה בעיר, ולכן גם יש להם לוח שנה משלהם. המחיר הוא 15 דולר. 

לוח שנה לגברים - גברים במדים
או שלום איש במדים

גברים עם מדים. מה עוד יש לומר? עשרות סצנות התחילו בשוטר שפשט את מדיו והפך לחשפן; הכבאי שבא לכבות שריפה וסיים במסיבת חשק מטורפת. אז הנה, יש גם לוח שנה שמגשים לך את כל החלומות בתמורה ל-15 דולר.

לוח שנה לגברים - בן השכן
לחובבות ג'סטין ביבר

גברים בלי שיער גוף. אם ג'סטין ביבר הוא כוס השוקו שלך, את תהני במיוחד מלוח השנה של בן השכן האמריקאי. הרעיון הוא פשוט: קטין, נטול שיער, עירום ומלא בעצמו. ומכיוון שכך, הוא גם עולה יותר. 20 דולר עבור הגרופית הממוצעת.

גברים אוסטרלים. גברים בג'ינס, נטולי חולצה, חגורה עם אבזם גדולה ומבטא שמפיל לסתות. קבלי את לוח השנה הגברי שמגיע אלינו היישר מאוסטרליה. המחיר צנוע יחסית - רק 9 דולר וזה שלך. 

לוח שנה לגברים - אוסטרליה
אוסטרליה, הנה אנחנו באות

גברים עם חתיכת תלת ראשי. לא עושה כושר? עזבי אותך, פשוט תקני את לוח השנה של מאמני הכושר האקזוטיים חשופי החזה וחושפי השרירים. אולי זה יעשה לך חשק. למשהו.  המחיר 15 דולר. הרבה יותר זול ממנוי חודשי. 

לוח שנה לגברים - מאמני כושר
מעלים לך את הדופק

גברים נימולים. גם ליהודים מגיע, השאלה היא האם היהודיות רוצות אחד כזה? הנה לוח השנה שמוכיח שאולי אין לגברים היהודים בחו"ל סקס אפיל, אבל הם מה זה חמודים. המחיר? 16 דולר. 

לוח שנה לגברים - בחור יהודי
יהודי נטול סקס אפיל מבית טוב

גברים ערומים לעילא. לוח השנה הזה מיועד לנשים שכבר לא גרות בבית, וכנראה שאין להן חבר. אלא אם כן יש להן אבא ובן זוג ליברליים לחלוטין. קבלי את לוח השנה הפורנוגרפי משהו. המחיר, באופן מפתיע, הוא כמו זה של היהודים.  

לוח שנה לגברים - גברים ערומים
החשפן כבר כאן

גברים אירופאים. מלוקקים, מרוטשים ולבושים היטב. אלו הם הגברים האירופאים ולפי הבחור שפותח את לוח השנה, הם ללא ספק השווים ברשימה. המחיר 15 דולר. 

לוח שנה לגברים - אירופאים
ובמקום הראשון: אירופאים שולטים

>> חמים אש: ככה אנחנו אוהבות את הגברים שלנו
>> הצטלם בחצאית טוטו כדי לשמח את אשתו שחלתה בסרטן
>> כך התאהבתי באסיר