1. תגמרי לבד 

"את האורגזמה הראשונה שלך כנראה תחווי עם עצמך. מעטות המזליסטיות שהתחילו את חייהן המיניים עם מאהב כל כך סבלני ומוכשר, שיכל ללמד אותן להכיר את הגוף שלהן", קוקס מסבירה. טוב, זה לא ממש מפתיע אם נתחשב בעובדה שאיבוד הבתולין קורה בסביבות התיכון, ולכי תסמכי על תיכונסט בתול וחרמן בן 16 שיהיה רגיש לגוף הנשי וידע ללחוץ על המקומות הנכונים.

המומחית גם מוסיפה: הדרך המהירה והקלה ביותר להגיע לאורגזמה היא באמצעות ויברטור שמגרה את הדגדגן. אם עדיין לא רכשת לעצמך אחד, כדי שתזדרזי. ואל תדאגי, אין שום סכנה שתתמכרי לצעצועי המין. 

2. האקסית כנראה זייפה

"רק 20% מהנשים גומרות מחדירה בלבד. האקסית שלו שהייתה גומרת כל פעם בקלות אחרי דקות ספורות של חדירה, שיקרה”. אגב, גם זאתי שהוא מספר לך שגמרה בשרשרת מאנאלי כל פעם.

3. ביום שלישי דווקא בא לי

"נשים מאוד רוצות סקס בימים מסויימים במהלך החודש ובימים אחרים עלולות ממש לא לרצות ואף להיגעל מהמחשבה וזה נורמלי. הליבידו הנשי משתנה מאוד במהלך המחזור החודשי". קוקס ממליצה: "תשתפו את בן הזוג שלכן במידע הזה כדי שלא יקח את זה אישית, ותעדכנו אותו איך אתן מרגישות בכל שלב". תחסכו את כאב הראש המזויף שלכן ואת התסכול המיותר שלו.

4. חרמן בערך כמוך

ואם בליבידו עסקינן, המומחית ממליצה: "יהיו לך חיי מין הרבה יותר טובים אם תמצאי בן זוג עם חשק מיני דומה לשלך. אמנם החשק המיני של כולם גבוה יותר בתחילת הקשר, אבל בערך אחרי שמונה חודשים תתחילו לקבל מושג כמה סקס שניכם רוצים באופן טבעי. חוסר התאמה בליבידו היא הסיבה העיקרית למריבות של זוגות על סקס. אם את יכולה לשלוט בזה, תמצאי מישהו עם ליבידו זהה לשלך". בהצלחה עם זה.

5. שלישיות

אם את רוצה לעשות שלישיה, עדיף שלא יהיה בה מעורב מישהו שאת מאוהבת בו. 

6. שחררי את הבטן

“תפסיקי להיות מודאגת מהמשקל שלך. גברים הרבה יותר סלחניים לגבי הגוף שלך ממך. כשהוא מסתכל על הירכיים שלך הוא לא חושב "איכס, צלוליטיס", הוא חושב "איך בא לי לגעת בה". סקסי זה עניין של גישה ולא של מידה”. קל להגיד, אבל בהחלט מומלץ ליישם.

7. סקס זה גם מגעיל

לדבריה של טרייסי, השחרור שלנו במיטה לא צריך להיות רק מהמראה שלנו: "סקס הוא אקט מסריח, רועש, מיוזע ולא מחמיא. תשאירי את האגו מחוץ למיטה ותחליפי אותו בחוש בהומור. אם עדיין לא יצא לך להפליץ ברגע הכי גרוע שאפשר, את כנראה זהירה מדי", אפרופו לשחרר.

8. בלי אשמה

"אם את מרגישה רע אחרי הסקס, את כנראה שוכבת עם האדם הלא נכון”. אומרת קוקס וצודקת. אתן לא צריכות להרגיש רע משום דבר, בטח שלא ממשהו שאמור להיות מהנה ומענג.

9. תענוג אוראלי אבל גם ידני

"לרדת לגבר בלי להשתמש בידיים יעיל בערך כמו לנסות לתפוס תפוחים מדלי מלא במים כשהידיים קשורות מאחורי הגב”. רצתה המשוררת להגיד – תוסיפו ידיים בנות!

10. אל תתביישי לתפוס

"גברים לרוב אוהבים שנוגעים בהם פי שניים יותר חזק ממה שנשים אוהבות. העור שלהם יותר עבה. אבל זה לא אומר שאת צריכה להיות אגרסיבית מדי".

11. זאת לא הפעם הראשונה שזה קורה לו

"לגברים אמיתיים לא עומד תמיד. לחץ, גיל, אלכוהול, תרופות ועוד יכולים להשפיע עליהם לרעה. אבל למזלנו, את לא חייבת זקפה בשביל ליהנות במיטה. רוב הנשים חוות את האורגזמות הכי חזקות שלהן ממין אוראלי". שמעתם, גברים?

12. תכירי דרכים חדשות לגמור

"ככל שיש יותר דרכים ותנוחות בהן תדעי להגיע לאורגזמה, כך תחווי יותר אורגזמות. זה אומר שאם את מכירה רק דרך אחת, תכריחי את עצמך לנסות גם דרכים חדשות". כמובן, במסגרת מה שמרגיש לך נוח ונכון.

13. סימן שאי אפשר להתעלם ממנו

"אם הוא לא יכול לנשק, הוא לא יהיה טוב במיטה. זה נכון במיוחד לגבי הגברים שתוקעים את הלשון הקשה שלהם ישר לתוך הגרון שלך". איכסוש!

14. אל תסתפקי ברמזים

"הוא לא קורא מחשבות. אף אחד לא ידע איך את מרגישה בכל רגע נתון חוץ ממך". העצה הזאת אולי נשמעת טריוויאלית, אבל נשים רבות מצפות שבני הזוג שלהן פשוט ידעו מה לעשות ואיך הן מרגישות. אז לא. שתפו אותם, הם ישמחו לדעת.


15. תיזמי גם את

"אם אף פעם לא תיזמי סקס, בן הזוג שלך ירגיש שאת שוכבת איתו רק כדי לרצות אותו. חוץ מזה, ליזום יחסי מין יגרום לך להרגיש חזקה וגם זה יעורר אותך מינית".

16. תעשי יותר - תרצי יותר

"ככל שתעשי סקס, כך תרצי יותר ממנו. אם תפסיקי לעשות סקס תשכחי כמה טוב זה מרגיש". בדיוק כמו עם שוקולד.

17. לא להרגיש אשמה אם אין חשק

מצד שני, לדבריה זה בסדר ואף טבעי לרצות לקחת פסק זמן: "זה בסדר לעשות הפסקות מסקס לפעמים. לפעמים החיים פשוט לחוצים מדי (לחץ בעבודה, ילדים תובעניים וכו'). הפסקה מסקס יכולה דווקא להוריד לחץ, כל עוד שניכם יודעים שמדובר בעניין זמני בלבד".

18. אל דאגה, הילדים יגדלו

ולפעמים, ההפסקה לא באמת תהיה מבחירה. לדבריה של טרייסי: "ילדים הורגים את חיי המין, אבל כשהם מגיעים לגיל שנתיים יש סיכוי לחזור לזה". לא סיכמנו על הפסקה קצרה? מאיפה הגיעו שנתיים שלמות של התנזרות פתאום?

19. כל הפנזטיות לגיטימיות

"לעולם אל תרגישי אשמה על הפנטזיות שלך. הדימיון שלך הוא עניינך האישי בלבד". בהמשך היא מוסיפה: "היזהרי לפני שאת משתפת את הפנטזיות שלך והיי ברורה לגביהן, שלא תגיעי הבייתה ותמצאי הפתעות שאינך מעוניינת בהן".

20. תהי אקטיבית

"מין זה עניין של לתת ולקבל. אם את כל הזמן רק שוכבת אחורה ורק לוקחת ולא מעניקה כלום, את מאהבת אנוכית, וזה לא סקסי". צודקת, וזה לגמרי נכון גם לגבי גברים.

יש לכן עצות נוספות? ספרו לעדי רם בפייסבוק.