אם אתם פותחים את הטינדר איך שאתם נכנסים לחדר הכושר או אם אתן מפנטזות בסתר על סקס לוהט על המכשירים עם המאמן הכי חתיך, אתם יכולים להיות לגמרי רגועים כי אתם לא לבד. סקר שנערך בין אלפיים מבוגרים באנגליה על ידי רשת חנויות הסקס הבריטית אן סאמרס חושף את האמת העירומה של חדרי הכושר.

לפי נתוני הסקר שפורסמו ב-Independent הבריטי, רבע מהנשאלים הודו שקיימו יחסי מין בחדר הכושר לפחות פעם אחת בשנה האחרונה, וחמישית מהנשאלים אף העידו ששכבו עם המאמן האישי שלהם.

52% מהמתאמנים שנשאלו רואים בחדר הכושר מקום ראוי להיכרויות ו-82% הודו שהשתמשו באפליקציות היכרויות במכון. 10% מהנשאלים אף אופטימיים מספיק בשביל לשים קונדום בתיק עם המגבת והטרנינג שהם מביאים איתם לאימון, כדי שחלילה לא יתקעו בלי בשעת הצורך.

לכאורה ניתן היה לחשוב שההתעסקות במין ובהיכרויות תפגע בטיב האימון, אבל מסתבר שההיפך הוא הנכון - 66% מהנשאלים הודו שהמחשבה על סקס בעת האימון דווקא ממריצה להם את הדם ואת הרגליים. מאמני הכושר אולי ישמחו לשמוע ש- 70% מהנשים שנשאלו הודו שפנטזו על מאמן הכושר שלהן בעת קיום יחסי מין.

מתאמנת עושה ספורט עם אוזניות (צילום: אימג'בנק / Thinkstock)
שומעת מוזיקה או מאשרת בטינדר? | צילום: אימג'בנק / Thinkstock

בונוס: אורגזמה באימון

נתונים נוספים שפורסמו בהאפינגטון פוסט חושפים כי 45% מהנשים חושבות שמכשיר הסקי הוא הטוב ביותר לפלירטוטים בחדר הכושר משום שגורם לעכוז שלהם להיראות מוצק וחטוב יותר. גברים, לעומת זאת, מעדיפים להשוויץ בשרירי הידיים: 56% מהגברים שנשאלו העידו שהמקום האהוב עליהם לפלרטוטים הוא מכשיר בו הם עובדים על שרירי הידיים והגב.

ויש כאלו שחוות אורגזמות בעת האימון גם אם לא קפצו בין הסטים לקוויקי בשירותים עם המדריך התורן. אחת מכל עשר נשים העידו שחוו אורגזמה בעת האימון: ל- 5% זה קרה אחרי שימוש במכשיר החתירה, ל- 3% אחרי אימון יוגה של שעתיים ו2% במהלך אימון סקוואטים מאסיבי.

ואם ביתרונות הסקוואטים עסקינן, 67% מהמתאמנות טענו ש-30 סקוואטים ביום עוזרים להן לשפר ביצועים במיטה, במיוחד כשמדובר במין בעמידה או בדוגי המצריכים את השרירים הללו. 45% אמרו שהרמת משקולות של 5 ק"ג במשך רבע שעה ביום משפרת את האורגזמות שלהן משום שהן מסוגלות לשלוט טוב יותר בגוף שלהן במהלך הסקס.

אישה מתאמנת (צילום: אימג'בנק / Thinkstock)
איפה את מרגישה הכי סקסית? | צילום: אימג'בנק / Thinkstock

גם בארץ: זוגיות בעקבות האימון

ואם חשבתם שרק האנגלים המוזרים האלה מתחרמנים מאימונים, נספר לכם שגם פה בארץ לא חסרים סיפורים מעניינים מחדרי הכושר. פבל וקסלר, מאמן לאימונים אישיים ויועץ כושר במתחם הכושר אנרג'ים ספורט הרצליה מסביר: "הכושר מחייה את האדם וגורם לו באופן טבעי לאהוב את הגוף שלו יותר ולהרגיש יותר מיני ונחשק. אפשר לראות את זה על כל מי שמתאמן שפתאום הופך לטווס, מתקשט ומשקיע בעצמו. לא פעם מתאמנים שלי שהיו רווקים, נכנסו למערכת יחסים זמן קצר אחרי שהתחילו תהליך כניסה לכושר. הרבה מתאמנים גם הכירו דרכי ואפילו יצא ששני זוגות שהתאמנו אצלי והכירו דרכי התחתנו. אצל זוג אחד אפילו אני הייתי בתפקיד השדכן - המתאמנת ביקשה שאקבע לה אימונים מיד אחרי מי שהיום בעלה, ותוך זמן קצר הגיעו אלי לאימונים זוגיים. משם הכל היסטוריה וכמובן שהוזמנתי לחתונה".

"גם אני בעצמי לפני כמה שנים הכרתי בחורה שהתאמנה אצלי", הוא מוסיף. "היא עברה תהליך מאוד רציני של הכנה לריצת עשרת אלפים, היינו מתאמנים יחד ברמה יומיומית והיה בנינו חיבור, הפכנו לחברים ואחר כמה זמן לזוג. מעבר לזה, יש הצעות לפעמים אבל אני מעדיף לשמור על מקצועיות נטו ולא לערב פאן אישי ומקצועי".

פבל וקסלר, מאמן כושר (צילום: באדיבות אנרג'ים ספורט)
פבל וקסלר, מאמן כושר | צילום: באדיבות אנרג'ים ספורט

נתפס על חם

יניב, בן 35 מתל אביב, היה עד למקרה של סקס על ההליכון במכון בו עבד: "לפני כארבע שנים עבדתי בחדר כושר בבית מלון בתל אביב. הייתי עושה משמרות ערב והמדריך השני היה עושה משמרות בוקר באופן קבוע. יום אחד הוא צלצל ואמר שהוא רוצה להכניס למלון בחורה שהכיר בפייסבוק מבלי שיידעו וביקש שאשאיר את המפתח למכון מתחת לשטיח באיזו פינה שסיכמנו בינינו. סיימתי משמרת בתשע בערב והוא הגיע בעשר בטוענה ש'שכח משהו במכון', פתח את הדלת עם המפתח שהשארתי לו והם התנו אהבים על ההליכון, עד שיצאו מהמלון בשתיים בלילה. מה שהוא שכח זה שיש מצלמה במסדרון שדרכה רואים את הפתח השקוף במכון כושר. הוא עשה את זה 3-4 פעמים מבלי שישימו לב עד שפעם אחד המאבטחים קלט, ראו הכל והוא פוטר מהמכון. היום, אגב, השניים נשואים".

לדף הפייסבוק של עדי רם.