קשירות והצלפות, הן בכל מקום. הסרט של "50 גוונים של אפור" החזיר לכותרות את הסקס הבדס"מי (סאדו-מאזוכיזם), והפעם החלטנו שכבר אי אפשר רק לקרוא על זה או לצפות בזה, חייבים גם לנסות את זה. לא הלכנו רחוק, כי אנחנו לא עד כדי כך אמיצות. ביקשנו מהמומחות של "סיסטרס", החנות לאביזרי המין, שיכתיבו לנו כמה מהלכים סופר בסיסיים בבדס"מ למתחילים (יותר נכון, מתחילות), ושלחנו את הנסיינית שלנו למיטה עם הפרטנר הקבוע שלה, שתנסה ותחזור לספר לנו מה מדליק בזה. להלן רשמיה.

אישה עם כיסוי עיניים (צילום: Bob Thomas, GettyImages IL)
מביך ומוזר. כיסוי עיניים | צילום: Bob Thomas, GettyImages IL

כיסוי עיניים

הבנות של סיסטרס המליצו: "צאו משליטה והתמסרו לגמרי לפרטנר שלכן. הפעילו את החושים הנוספים שלכן לקליטת הריח, המגע, החום/קור, הקול - בעוד הפרטנר שלכן דואגת לשלהב אתכן בכל דרך מקורית שעולה על הדמיון. נטרול חוש הראייה מאפשר ליהנות יותר מכל השאר והיעדר השליטה משחרר ריגוש מיוחד"

הנסיינית שלנו סיפרה: "הרגשתי חשופה ולא בנוח. בגלל שמדובר בפרטנר קבוע מאוד, ולא בכזה שנכנסים איתו למיטה בסערת התשוקה אלא יותר קובעים מראש שהיום עושים את זה אחרי שהילדים יירדמו, הרגשתי מבוכה. העובדה שעיניי היו מכוסות אילצה אותו לצאת במופע של משחק מקדים שגרמה לי להרגיש מוזר, וזה גם דגדג אותי. רציתי שנעשה את זה כמו שאנחנו תמיד עושים, מכירים ואוהבים, בלי שהוא ינסה פתאם להמציא לי מובים של בן 16".

עוד בערוץ הנשים:

בדס"מ (צילום: Wisky, GettyImages IL)
יעלו ויופיעו בפנינו. קשירה | צילום: Wisky, GettyImages IL
קשירות

הבנות של סיסטרס המליצו: "שימוש באזיקים או חבלי קשירה יכול לשלול מכן את החופש ולתת שליטה מלאה לפרטנר לבצע בכן מעללים מפתים. ניתן לאזוק את ידיכן לדלת החדר, המיטה, הכסא ואז לצפות בפרטנר מענג עצמו מול עיניכן או מבצע משהו קינקי עליכן"

הנסיינית שלנו סיפרה: "החוויה של ויתור על שליטה לא הייתה לי מאוד נעימה, למרות שיכול להיות שעוד כמה ניסיונות ישפרו אותה ודווקא יהפכו אותה למעניינת, כיוון שהיא נוגעת גם בכל מיני נקודות תורפה פסיכולוגיות (למשל, המודעות לאיך שאת נראית - שהשליטה בה נלקחת ממך בסיטואציה כזו).   

"בתור הקושרת זה היה די מעייף. זה נפל תחת הקטגוריה של 'הופעה' - סיטואציות שבהן את אמורה לתת שואו לבן זוג שלך (לעשות סטריפטיז או לרדת לו בלי להפסיק להסתכל לו בעיניים, למשל). מצאתי את זה מלחיץ וקצת מצחיק, ובעיקר לא מעורר מינית. יכול להיות שבחורות עם חיידק במה יראו את זה כסיטואציה מרגשת.

"הצד השני, לעומת זאת, דווקא היה מאוד בעד הניסוי, ובעיקר נהנה להיות בצד הקשור והפסיבי. הוא אמר שהיה לו מעניין לראות מה אני עושה כשהשליטה בידיים שלי, ושהוא יכול ללמוד ככה יותר על הדברים שבאמת עושים לי את זה. בעיניי, בגלל שזה כאמור הרגיש לי כמו סיטואציה מלאכותית, הוא יכול רק ללמוד על מהם הדברים שאני חושבת שירגשו אותו".

משחק מקדים - דברים שאסור לעשות בסקס הראשון (צילום: istockphoto)
אררררר תכאיב לי | צילום: istockphoto

שימוש בכוח

הבנות של סיסטרס המליצו: "אחיזה חזקה בידיים מאחורי הגב, מעל הראש על הקיר, פיסוק רגליים רחב המהודק ע"י גוף הפרטנר/ית, חסימת הפה בכף היד - אלה ועוד יכולים להסעיר רגשית ולעורר מינית בעת קיום יחסי המין"

הנסיינית שלנו סיפרה: "בפעם הזו היוצרות התהפכו - אני התלהבתי ואילו הצד השני ממש התנגד. דווקא בזוגיות ארוכה, שבה את סומכת על בן הזוג שלך ועל כוונותיו הטובות, יש משהו מסעיר בלהעמיד פנים שאולי את בעצם לא מכירה אותו כל כך ואת לא יודעת מה בדיוק הוא עומד לעשות לך. דווקא האמון בבן הזוג מאפשר לשחק טיפה עם רגשות של פחד.

"אלא שהצד השני די סבל כשהוא התבקש להפעיל קצת יותר כוח. גברים לומדים מגיל צעיר שהם צריכים להיזהר ולא לפגוע בנשים, בטח ובטח כשזה נוגע להפעלת כוח בתחום המיני, ולכן גם כאן נראה לי שיידרשו עוד כמה ניסיונות כדי שהוא ירגיש נוח, פסיכולוגית, בסיטואציה (אם הוא בכלל יסכים לנסות שוב)". 

חצי לבוש

הבנות של סיסטרס המליצו: "הוספה של בגד לטקס או דמוי לטקס עם פתחים במקומות הרלוונטיים בגוף יכולה להוסיף המון לביטחון העצמי והסקס אפיל, ולעורר מינית את הצד השני. נסו לאפשר מגע קרוב רק באזורים הרגישים ובידוד כל שאר הגוף. השארת פריט לבוש אחד כמו מחוך בלבד יכולה להיות יותר סקסית מעירום מלא"

הנסיינית שלנו סיפרה: "אני בעד. לעשות סקס כשאת עוד עם הגופיית סבתא מהספונג'ה של הבוקר זה קצת פחות לוהט, אבל כשכן עושים מאמץ ולובשים משהו סקסי במיוחד, יש משהו מבאס בלשרוף את ההופעה על כמה דקות שאחריהן הבגדים יורדים. כשאת נשארת עם חלק מבגד שאת מרגישה בו סופר סקסית, את ממשיכה להיות בראש יותר פאם פטאלי, וכשאת מרגישה אחרת גם הסקס מרגיש כמו סקס קצת אחר מזה שאת רגילה אליו (ובזוגיות ארוכה - זה דבר מאוד רצוי)". 

>> איך נראית תספורת במאה שקל? ניסינו