השכנה גונחת בלילה, מה תעשי? תסתמי את האוזניים או תקשיבי בשקיקה? את השאלה הזו נשאלו הנשים של "שיחת כרית עם קארן" - סדרת רשת בהפקת אתר אביזרי המין החדש פיזזז. "זה קרה לי וזה שעשע אותי, וזה גם עשה לי חשק ואפילו חרמן קצת", אומרת הילי (30), שחקנית ורווקה, "אם זה כל לילה ויש לה גניחות מעצבנות אז אולי באיזשהו שלב זה יעייף אותי, אבל בסך הכל – תהני".

גם לי (41), מאמנת לחיים בריאים ותודעת אושר שנמצאת בזוגיות, מפרגנת: "אני אשמח בשבילה. אם זה בשעות שזה לא מפריע לי בשגרה של היום יום, בכיף שתהנה. נשים גונחות עושות לי טוב".

לעומתן, ג'ודי (65), מלבישה באופרה וגרושה, פחות מתלהבת מהרעיון. "היה לי כזה לא מזמן", היא מספרת, "זה היה נורא. אמרתי לעצמי: היא רוצה עוד ואני - אין לי כלום". גם ליאור (29), מנהלת מוצר ורווקה, חוותה את אותה הסיטואציה: "יש לי שכנה כזו, זה כל היום וכל הלילה ואני שואלת את עצמי מה ההאישה הזו לקחה? אפשר גם?". שרון (50) נוקטת לעומתן בשיטה הפרקטית: "אני שמה שמיכה על הראש ואז שולחת משטרה כי לא מפריעים לי בין שתיים לארבע, וגם לא מעשר בלילה. יש אנשים שרוצים לישון".

לשאלה אם אחת מהן הייתה בעצמה השכנה הגונחת, מספרת לי שכן: "זה היה באיטליה ואפילו התלוננו עלינו", היא מספרת, ועידית (56), מנטורית לחיים טובים, גרושה בזוגיות, מסכמת: "אני מרעישה. בחרתי מישהו שיש לו שני דונם במושב כדי שלא ישמעו אותנו השכנים".