"כשאני רוצה שתהיה לי אורגזמה ממש חזקה אני מגרה את הדגדגן שלי עד שאני מרגישה שאני ממש קרובה לשיא ואז – אני מפסיקה ולא נוגעת בעצמי בכלל לכמה שניות. אחרי זה אחזור ואפסיק שוב עוד כפעמיים-שלוש וככל שאני בונה אותה לאורך יותר זמן ויותר פעמים, כך האורגזמה שלי בסוף תהיה ארוכה וחזקה יותר. בדרך כלל אני יכולה לעשות את זה רק פעמיים שלוש כי מעבר לזה, אאבד את הגמירה לגמרי או שתיתפס לי התעלה הקרפלית (אזור בפרק כף היד, ע"ר)". אומרת אמבר וצוחקת בסרטון בו היא מסבירה על שיטת ה"Edging" – שיטה להשגת אורגזמה ארוכה וחזקה יותר.

השיטה מחולקת לשלושה סוגים:

1. עצירה מוחלטת: בשיטה זו ממש לפני הגמירה יש להפסיק את המגע לחלוטין. פרק הזמן של העצירה משתנה מאישה לאישה ויכול להיות כמה שניות, דקה או אפילו כמה שעות.

2. הסחה: בשיטה זו, רגע לפני האורגזמה עוברים למגע באזור אחר לגמרי בגוף, מה שמסיח לגמרי את הריכוז, מונע את הגמירה הראשונה ומאפשר בנייה של האורגזמה החזקה יותר.

3. המשכיות: בשיטה זו ממש לפני הגמירה לא מפסיקים את המגע לגמרי, אלא נשארים ממש באזור המגורה אך עוברים לגעת אזורים קרובים לדגדגן. מדובר באזורים שעדיין נעימים ורגישים למגע ונעימים אבל לא מספיק בשביל להגיע לאורגזמה.

לפי המחקר שנערך למציאת השיטה, 66.5% מהנשים במחקר העידו שהשיטה העצימה להן את האורגזמה. לנשים שגומרות מהר מדי, מומלץ לנסות את אחת משתי השיטות הראשונות ולנשים שנוטות "לאבד" אורגזמות, מומלץ לנסות את השיטה השלישית. צריך להיזהר לא להגיע קרוב מדי כדי לא לאבד שליטה ולגמור, ולמי שזה קורה לה מומלץ לנסות להפסיק מוקדם יותר.

השיטה להעצמת אורגזמה (צילום: צילום מסך מהאתר)
יש גרף, אז זה בטוח מדעי | צילום: צילום מסך מהאתר

יותר מדרך אחת לגמור

השיטה מפורטת היטב בטקסט ובסרטוני הדרכה אינטראקטיביים באתר omgyes.com, שמקימיו שמו למטרה לחקור ולהפיץ את סודות ההנאה הנשית בצורה מדויקת ומפורטת. השאיפה שלהם היא לשבור את הטאבו סביב סוגיית האורגזמה הנשית, ולעודד נשים לעסוק בכך בצורה משוחררת. 

כדי לבנות את השיטה, המקימים שיתפו פעולה עם חוקרים מאוניברסיטת אינדיאנה ומרכז קינסי למיניות, וראיינו למעלה מאלפיים נשים בגילאי 18-95 על האורגזמות שלהן. אחרי שלב המחקר, חלק מהנשים צולמו מסבירות ומדגימות בפירוט איך בדיוק הן מיישמות כל שיטה ואיך הן מגיעות לסיפוק.

באתר מוצגות 12 שיטות שונות המתועדות בחמישים סרטונים של קצרים עד כ4 דקות. הסרטונים מפורטים מאוד ומיניים - ממש לא מזכירים את השיעורים המיושנים בחינוך מיני. שיטה נוספת למשל, היא "הקפה" – שיטה המתארת סיבובים מעגליים מסביב לדגדגן, שלפי המצוין באתר עוזרת לענג כ-6 מתוך 10 נשים שנשאלו. שיטה נוספת נקראת "רמיזה", והיא מתייחסת לגירוי סמוך לאזור הרגיש אבל מגע באזור עצמו רק מדי פעם, שיטה שהעידו 7 מתוך 10 נשים שעושה להן את זה במיטה. שיטות אחרות מתייחסות לקצב אחיד ומשתנה, לאורגזמות בשרשרת ולשאר טכניקות מענגות ומפנקות. התוכן המוצג כרגע מתמקד בשיטות לאוננות נשית, ולפי המצוין באתר, בעתיד הקרוב יוצגו גם טכניקות וזוויות של חדירה, שינויים במין אחרי לידה ואחרי גיל המעבר.

תמורת תשלום סמלי וחד פעמי של 29 דולר ניתן לצפות בכל השיטות הנוגעות לאוננות נשית, ולמי שרוצה לפנק את אחת מחברותיה, ניתן להעניק את התשלום כמתנה למישהי אחרת. למי שמעוניינת לעשות כדאי להזדרז, כי לפי המצוין באתר מדובר במחיר "היכרות" שיהיה בתוקף רק עד ל-1 בינואר בלבד.

שמעתם על פיתוחים נוספים בתחום הסקס? ספרו לעדי רם בפייסבוק