מתביישת במיטה (צילום: Jess Wiberg, Istock)
מי ישמע, בסך הכל התאפרת קצת לפני השינה | צילום: Jess Wiberg, Istock

את עולה על האוטובוס, פותחת את התיק לשלוף את הסלולרי, ופתאם – אויה, התיק נשמט מידיך וכל תכולתו מתפזרת על רצפת האוטובוס לעיני כל הנוסעים. בסדר, אז הם ראו שיש לך טמפונים בלי מוליך, מילא, וגם מהקונדום לשעת חירום שלך אף אחד כבר לא מתרגש. אבל כשהם יבחינו בוויברטור המחמד שמתגלגל מתחת לאחד הכיסאות, מה גם שאולי החבטה תפעיל אותו והוא יפצח ברטט עדין – אז כבר יהיה לא נעים. מה היית אומרת אם היינו מספרות לך שאת יכולה עכשיו לשמור על דיסקרטיות מוחלטת גם בזמן תאונת-תיק-בציבור, בעזרתם של צעצועי מין שהתחפשו לתכשירי איפור?

טוב נו, אנחנו לא באמת כאלה אהבלות, ואנחנו לא ממש מאמינות במיתוס הנשים שמסתובבות עם רוקט פוקט בארנק ומענגות את עצמן מתחת לשולחן בבית הקפה או בהמתנה בפקק. ובכל זאת, הרעיון של ויברטור שבכלל לא נראה כמו ויברטור עשה לנו משהו, עוד לפני שניסינו אותו שם למטה. הסדרה החדשה "STUDIO COLLECTIO" של חברת SCREAMING O היא לכל הפחות חמודה, ולו רק בזכות הקטע שלה: ארבעה מוצרים מענגים בתחפושות תמימות ומהוגנות לחלוטין, שלא יביכו אותך לפחות כל עוד הם לא במצב רטט.

אין תמונה
אנחנו רק נראים תמימים. סדרת STUDIO COLLECTIO

בסדרה מיני-ויברטור ליפסטיק, מברשת איפור ומסקרה, שכל אחד מהם יעלה לך 226 שקלים. נודה על האמת: הם לא ממש נראים כמו ליפסטיק, מברשת איפור ומסקרה, לפחות לא אם מסתכלים ממש מקרוב. אבל בואי נגיד שאם שכחת לארוז את הפינוק שלך ונרדמת איתו במיטה, והשותף שלך לדירה נכנס בבוקר להעיר אותך ומבחין באלמנט הזר שרוע לצדך – נואו פאדיחה. בעיקר כי בנים לא באמת יודעים איך מסקרה אמיתית נראית.

ובקיצור, גימיק או לא, אנחנו אהבנו. הרי בינינו, גם איפור טוב עושה לנו קצת נעים בגוף - אז למה לא לערבב? הסדרה הגיעה לישראל ממש בחודש האחרון, ואת יכולה למצוא אותה בסיסטרס ובחנויות סקס נוספות.

>> המדריך לדיבור מלוכלך במיטה