1. ג'רי מקגוויר

יצא בשנת: 1996.

מה זה, למקרה ונולדתם אחרי 1996: תומר קמרלינג, מבקר הקולנוע שלנו, כתב עליו "לגברים זה תמיד יהיה הסרט עם "שואו מי דה מאני" ולנשים זה תמיד יהיה הסרט עם "יו הד מי אט הלו". לכולנו, זה שיעור טוב בקולנוע ושיעור מאלף במגדר". תודו שלא ידעתם שהשורות האלמותיות האלה נאמרו על ידי טום קרוז ורנה זלווגר כשעוד היו נטולי חומצות הילארוניות, באחד הסרטים המקסימים של הניינטיז. העובדה שהסרט הזה נוגע גם בגברים וגם בנשים, וכולל סצנת סקס נפלאה וחתרנית יחסית לאותם ימים, צריכה לשכנע אתכם כבר עכשיו שכדאי לכם לנסות את זה בבית. או שכבר הייתם שלנו ב"תומר קמרלינג".

הסצנה: הסנה המדוברת בכלל לא כוללת את ברידג'יט ג'ונס (מצטערים), אלא את טום קרוז וקלי פרסטון, עוד לפני שג'רי עבר את טלטלות הקריירה שלו. השניים מציגים סקס פראי, רועש ועוצמתי בעמידה. הם עושים את זה בלי בושה ובאופן שמשחרר גם את הצופה. החלק האהוב עלינו בסצנה, היא שכמו כל אימון טוב, גם כאן גומרים עם אוכל.

הוראות הכנה: מעמעמים את האורות, סוגרים את החלונות כדי לא להפריע לשכנים, מחפשים קיר להישען עליו (לא ספרייה, בואו) ומתחילים בעניינים. שחררו את כל הנהמות, הגניחות, הקללות והקולות שאתם רוצים להוציא במהלך סקס, את האנחות מהמאמץ הגופני ומההנאה. תנו לזיעה הניגרת לזרום על שניכם, זה לא סקס סטרילי של פורנו, אל תהפכו אותו לכזה. לא לשכוח לסיים באכילה משותפת בעירום של תותים, עכשיו זו העונה אז אין לכם תירוצים.

גרסת הבמאי: אפשר להוסיף צלע שלישית (וזו לא חייבת להיות אישה).

 

2. טיטאניק

יצא בשנת: 1997

מה זה, למקרה ונולדתם אחרי 1997: סרטו הבלתי נשכח של ג'יימס קמרון, שזכה ב-11 אוסקרים וגם בליבנו, מספר את סיפורם של רוז וג'ק, רומיאו ויוליה של הניינטיז, שזכו לסוף טראגי כמעט באותה המידה. רוז וג'ק, בגילומם של קייט ווינסלט וליאונרדו דיקפריו, מתאהבים על ספינת התענוגות שהתנגשה בקרחון ושקעה למצולות, כאשר ההתאהבות הזו אסורה, כיוון שרוז מאורסת לדוש אלים ורודף בצע. לפני שג'ק קופא למוות, הם מספיקים להתעלס באחת המכוניות שאוחסנה בבטן הספינה, לפני הטביעה כמובן, למרות שזה יכול היה להיות מעניין אם זה היה קורה בחלקים המאוחרים יותר של הסרט.

הסצנה: הזוג הצעיר והפוחז מתגנב לבטן האונייה, שם רוז גוררת את ג'ק למושב האחורי והם מתנים אהבה עם הרבה אדים, רעידות, זיעה וידיים שאוהבות לעשות סימנים על החלון. הסצנה הרומנטית והאסורה הזו, הפכה לבלתי נשכחת – ובצדק. אפילו כתבנו בעבר על כל הדרכים שתוכלו לעשות סקס בהשראת טיטאניק.   

הוראות הכנה: אם אתם בוגדים, זה כנראה יהיה יותר אותנטי ומסעיר, אבל גם זוגות "רגילים" מוזמנים להתנסות בקיום יחסים במכונית, עדיף במושב האחורי, והכי טוב בגשם. בפעם הבאה שמתחילה סערה ישראלית (טפטוף של שלוש דקות) רוצו לאוטו עם שמיכה, סעו למקום מבודד ועשו אהבה. האוטו החם שלא לומר הלוהט, בשילוב מזג האוויר הקפוא בחוץ, יאפשרו לכם להצמיד את הידיים בתשוקה לחלונות, לצחוק ולהנות. זה באמת כייף.

גרסת הבמאי: שימו את "מיי הארט וויל גו און" של סלין דיון ברקע.

 

3. חמישים גוונים של אפור

יצא בשנת: 2015

מה זה, למקרה ונולדתם אחרי 2015: סיפור אהבתם האלים של כריסטיאן גריי, איש עסקים עשיר חובב בדס"מ ואנסטסיה סטיל, בעלת עיני העגל החובבת כיסויי עיניים. איזה מזל.

הסצנה: הסרט הראשון והבאים אחריו מכילים לא מעט סצנות סקסיות שכוללות בעיקר שליטה ואובדן שליטה. צד אחד כנוע ומסור, הצד השני מוביל ומחליט. אמנם טרילוגיית חמישים גוונים היא לא כוס התה הקולנועית או הספרותית שלנו, אבל יש בסאדו-מאזו להמונים הזה, משהו מחרמן ומדליק, שעשה לנו חשק לנסות. 

הוראות הכנה: לכו ביחד לחנות סקס או הזמינו באיביי 2-3 אביזרים כייפים למתחילים. פרגנו לעצמכם ערב ביתי של התנסויות חדשות ובחינת גבולות, דאגו שיש לכם מספיק זמן כי לחץ זמן לא טוב לסוג כזה של סקס. נציין שאת הבדס"מ שלנו אנחנו אוהבים בין ארבע קירות ובין שני אנשים בלבד, אז לא נמליץ לכם לרוץ למועדוני הסאדו בארץ, כי בינינו, מה שקורה בבית בכלל לא מתקרב למה שקורה מול קהל שאתם לא מכירים. הכלל הכי חשוב במין קינקי, הוא לעשות הכל בהסכמה והקשבה. אם נדמה לכם שהפרטנרים לא בנוח עם מה שקורה, הפסיקו מיד. זה אמור להיות כייפי, לא טראומתי. עשו את זה לפי הכללים שלכם – תמיד!

גרסת הבמאי: תחליפו בתפקידים ותקנו סטרפאון.

 

סקס מהסרטים (צילום: מיתר הופמן, סטודיו מאקו)
סקס מהסרטים | צילום: מיתר הופמן, סטודיו מאקו

4. עיניים עצומות לרווחה

יצא בשנת: 1999.

מה זה, למקרה ונולדתם אחרי 1999: טום קרוז מבקר אותנו שוב, בעוד תפקיד אלמותי טרום-טירלול. הזוג קרוז את קידמן, שהיו הדבר הכי לוהט בניינטיז וגם קצת אחרי, מופיעים ביחד ביצירה הנפלאה והאחרונה של הבמאי סטנלי קיובריק. הסרט מספר את סיפורם של זוג ניו-יורקי אמיד, שנותן דרור לפנטזיות המיניות שלו, במיוחד לאלו של ביל (קרוז). הסרט היה סנסציוני בזמנו וחלקים ממנו נאסרו להקרנה בחלק מבתי הקולנוע בארצות הברית. עכשיו כבר אפשר לראות הכל, אל תדאגו.

הסצנה: אנחנו אהבנו את סצנת המין המרומזת מול המראה. לא נראה בה אקט מלא או ברור, אלא מבטים בוחנים, סקרנים ותשוקתיים של קידמן, המביטה עליה ועל קרוז כשהם מתגפפים מול המראה. הנשיקות האמיתיות ביניהם, הקרבה, האינטימיות והפתיחות אחד מול השנייה, הם מה שעושים את הסצנה הזו לבלתי נשכחת.

הוראות הכנה: מתי בפעם האחרונה הסתכלתם על עצמכם מול המראה, ערומים, ולא חיפשתם פגמים? השלב הראשון במימוש הסצנה מול המראה, הוא לעמוד לבד עם חליפת יום ההולדת שלכם, באור מלא, מול הראי בבית. בחנו את עצמכם, לא מה שרע, אלא מה שאתם אוהבים. לאחר מכן צרפו את הפרטנרים להתבוננות משותפת. התקרבו התנשקו והתחבקו מול המראה, כשמידי פעם אתם מגניבים מבט לראות איך אתם נראים. התקדמו עם האקט אבל אל תסירו את העיניים מהמראה. משחרר בטירוף, אתם באמת חייבים לנסות.

גרסת הבמאי: לכו למסיבת חילופי זוגות או צלמו את עצמכם בווידאו