זה לא סוד שאנחנו מקבלות למערכת לא מעט צעצועי מין שאנחנו נאלצות לבחון באופן מדוקדק בכדי לספק לכן את הסקירות והביקורות הטובות ביותר. אכן קשים חיינו. אבל לצערינו, לא תמיד הצעצועים קולעים. למעשה, לפעמים אנחנו מקבלות דברים 

הנה שלושה צעצועים שפחות התחברנו אליהם - אבל היי! אולי אתן דווקא תאהבו.

הביצה שהתחפשה

דמיינו לעצמכן שאתן נכנסות למיטה, בן זוגכן בסלון ואתם נהנים מפור פליי על שלט רחוק, נשמע מופרך? הכירו את ביצת ההייטק המחוספספת, צעצוע מין קומפקטי וחדש שעובד בין היתר על שלט - וניתן להפעילו גם מרחוק. מדובר בגאדג'ט סיליקון עם בליטות קטנטנות בעל 12 מקצבי רטט שונים ומענגים המיועד לכל האזורים בגוף וגם לחדירה. הוא מגיע בצבע סגול ונעים למגע. השלט מופעל באמצעות סוללות ויש כמובן אפשרות להפעילו בלעדיו.


לחובבי הז'אנר, אין בשורה ברמת העיצוב והגימור (תרתי משמע) אבל השלט הוא בהחלט טויסט משעשע ומקורי לסיפור.

הביצה שלא התחפשה
לא נושא בשורה חדשה, אבל בהחלט מספר טוויסט נחמד

מחיר: 380 שקלים, להשיג ברשת חנויות "סקס סטייל"

הצלה טובה אם שכחת להטעין את הצעצועים האחרים

הוא נראה כמו צמיד כושר (מה שכבר מכניס אותי למוטיבציית אוננות), מגיע עם שלט ומבטיח לספק אותך באמעות גירוי דגדגני וואגינלי. האם הוא גם מקיים? קומסי קומסה. 

מבחינת נוחות שימוש, האביזר לא יושב בינגו על הגוף (אחרי הכל, אין דבר כזה גוף נשי ממוצע. לכל אחת נקודות הגירוי שלה). כדי להפיק על המקסימום ממנו צריך להזיז אותו, לשחק איתו; ואני מודה שאני אוהבת את עצמי סטטית ושהצעצועים שלי יעבדו. דרגות הרטט ברורות וטובות (והשלט נוח ועובד ביעילות רבה), אבל הרטט עצמו מעודן מדי לטעמי האישי: רטט שהוא יותר "חשמלי" מאשר משהו שמשחק עם הרגשות שלי.

בזוג הוא דורש תקופת הסתגלות, והעיסוקים בצד הטכני לוקחים קצת את הראש מהרומנטיקה. בן זוגי לא התרגש אבל גם לא התבאס יותר מדי. אמר שאם לי טוב - לו טוב. לי היה ממש בסדר.

ניכר שהוויברטור עצמו איכותי מאוד, החומרים טובים, הוא עובד במים, קל לניכוי, סוללתו מחזיקה היטב אבל הוא לא כוכב המגירה. יותר כמו הצלה טובה אם שכחת להטעין את כל השאר.

מחיר: 425 ש"ח, להשיג ברשת חנויות "סיסטרס"

דייט ראשון ואחרון

השמועות על הצעצועים החדשים שמדמים מין אוראלי, שלא לומר הפרצופים מחוייכים של כמה מבנות המשרד גרמו לרמת ציפייה גבוהה מהרגיל. בתור מי שמיומנת בשלל צעצועים שמיועדים לגירוי פנימי והתברכו ברמות רטט גבוהות, התרגשתי לנסות משהו אחר. הרי אם לפצח מין אוראלי לבד, אאוריקה, זכיתי בכל הקופה. 

כבר ברמת פתיחה הקופסא ההתרגשות התחילה לדעוך. ריח פלסטיק חריף שעלה מהמכשיר די דיכא את  הליבידו אבל עדיין הייתי נחושה לנסות את הפלא שבעונג יניקת האוויר. כשהפעלתי אותו, הופתעתי לגלות שהוא משמיע רעשים חזקים במיוחד - לא אידאלי למי שחולקת את דירתה (אפילו החתולה נבהלה) ובעיקר הכל הרגיש פשוט זול.  

בסופו של גבר לא גמרתי. ותאמינו לי שניסיתי הרבה. אמנם דרך הפעולה מבטיחה הצלחות כמו שראינו בעבר אבל במקרה הספציפי הזה משהו שם פשוט לא עבד. אם הוא היה גבר סביר להניח שלא היה דייט נוסף. עד שיגיע יונק מיומן יותר, אני חוזרת לפאלוסים. 

 

צעצועים שפחות התחברנו
לא הצליח לעשות את העבודה

מחיר: 380 שקלים, להשיג ברשת חנויות "סקס סטייל"