ברשותכן אתעלם מהקונספט של חימום או הכנת השטח ואגש ישר לשורש העצבים (משחק המילים מפותל אך מכוון): מי אתן, נשים שמעוניינות בויברטור עם שבעה מצבי רטט שכל אחד מהם יותר טרקטור מהשני? ואולי השאלה שבאמת צריכה להישאל כאן היא מי אתם, גברים שחושבים שזה מה שנשים רוצות, כי אני ממש מתקשה להאמין שלמי שעיצב את הדבר הזה שבדקתי עכשיו יש דגדגן?

בתור נסיינית נלהבת של אביזרי מין, שתמיד מוכנה להקריב את גופה למען המטרה המקודשת של סיקור ויברטורים חדשים בשוק, יוצא לי להיתקל יותר מדי במכשירים שגורמים לי להרגיש את הדבר האחרון שאביזר מין אמור לגרום לך להרגיש - כאילו משהו לא בסדר בי. אני נוטה לבטוח בבעלי מקצוע, ולכן אני מניחה שאם הם שקדו על עיצוב ותכנון המוצר הזה שגורם לי לגלגל עיניים ולא מהסיבות הנכונות - כנראה שהבעיה היא אצלי.

כך לפחות חשבתי, עד שהגיע האחד ששבר אותי - ולא בקטע טוב. זו בהחלט לא הייתה אהבה ממבט ראשון כשקיבלתי לידיי את Rockit של נלונה - מוט קשיח, בקצהו מעין כיפה מעוגלת, שגורמת לו להיראות יותר כמו מיקרופון קריוקי ופחות כמו הרפרנס המתבקש יותר. למעשה, אומדן מהיר של המונומנט הזה הבהיר כי הוא ממש לא מיועד לחדירה, אלא רק לגירוי חיצוני. טוב, אז חייב להיות פה איזה טריק מטורף, חשבתי לעצמי ומיהרתי לצרף אותו למיטתי בסקרנות.

מעטות המשימות המתסכלות יותר מהניסיון לגלות סוד שלא קיים, ומתסכל אף יותר הניסיון לתפעל גזע סיליקון אימתני שמשתולל לך על הסדינים כמו פעוט בטנטרום, רוטט כל כך חזק עד שהוא מזנק לך מהיד ורק אז את מבינה שבעצם עדיף ככה, כשהתחושה מתחילה לחזור אט-אט למקדש העדין שאיכשהו הפך בינתיים לאתר בנייה רועש.

Rockit של נלונה  (צילום: Nalone)
אמהלה אמהלה די תפסיק | צילום: Nalone

"זה כאילו מעצבים את המוצרים האלה גברים שלא פיצחו את החידה שהיא האורגזמה הנשית", אישרה בפני בהתלהבות זועמת חברה ששאלתי אם החוויה מוכרת לה, "בזמן שאנחנו יודעות שזה לא כזה מסובך ובטח שלא דורש את כל העוצמות ומקצבי הרטט בשלל האפשרויות שמגיעות עם כל ויברטור".

כי ברצינות, מה מחרמן פחות מהצורך לדפדף בקטלוג הוויברציות האינסופי הזה (אולי היו שם ארבע אופציות ואולי ארבע-מאות, באמת שמאוד קשה לעקוב וכל הדבר מרגיש כמו משחק סיימון מתיש)? ומילא, אם העיצוב היה מעט יותר מתוחכם ומודולרי, כך שיאפשר גיוון מרחבי ודרגות שונות של חיכוך - אבל הוויברטור הזה באמת מתנהג כמו גבר לא מנוסה שחושב שהדגדגן הוא כפתור הפעלה וכל מה שצריך זה רק ללחוץ עליו מספיק בנחישות.

שאלנו את לורה האדוק, בעלת חברת אביזרי המין האמריקאית לורה דיקארלו, איך היא מסבירה שעוצמת הרטט של הויברטור הממוצע חזקה כל כך עבור הבחורה הממוצעת. "ויברטורים, במקור, לא הומצאו למען ההנאה הנשית אלא דווקא כדי לדכא את המיניות הנשית", היא מסבירה, "אביזרי מין רוטטים הומצאו במאה ה-19 כדי לטפל ב'היסטריה' אצל נשים, כאשר לפני כן הרופאים השתמשו בידיהם כדי לעורר אורגזמות. אכן, בעבר רק גברים עיצבו את המוצרים, ולכן הפער הוא גדול לא רק בידע אלא רק במטרה. ואכן, צריך כמה שיותר נשים עם נרתיק שיעצבו מוצרים לשימוש נשי".

אז הנה עצת זהב בחינם לגברים שרוצים לענג נשים - בין אם ישירות או באמצעות עיצוב ויברטורים - ורסטיליות היא קריטית, אבל זה ממש לא אומר להתחיל הכי חזק שלכם ואז להגביר. תורת היחסות והיחסים מלמדת אותנו שקיומה של עוצמה נגזר מקיומה של עדינות, ובהיעדר אחת מהן, השניה מאבדת משמעות. 

למי שאוהבת חזק ממש. רוקאיט, 220 שקל, להשיג בפטישדיל