אין לי שום טענות כלפי הפרטנר שלי בכל הקשור לחיי המין שלנו, אבל כמו כל זוג - גם אנחנו אוהבים מדי פעם לנסות דברים חדשים. הפעם צירפנו למיטה שלנו שני צעצועי מין דומים, שלמזלי נועדו לעונג שלי. מדובר בצעצועים קטנים בצורת C, שמטרתם לענג בו זמנית גם את אזור הדגדגן וגם את נקודת הג'י (על ידי החדרה של אחד הצדדים כמובן), ושניהם נשלטים מרחוק.

הצעצוע הראשון שניסיתי הוא גם היקר יותר, ה-VIBE ME 9 SMART. הצעצוע עובד כך שמניחים צד אחד מעוקל על הדגדגן ואת הצד השני מחדירים. תוך כדי כך, גם הפרטנר יכול לחדור בזמן שהצעצוע נמצא בפנים. ה-Vine me מגיע באריזה ממש יפה, בתוך קטיפה שחורה, שממש עושה חשק להתחיל לפלפל פה את העניינים. יש לה 12 פונקציות של רטט שאפשר לשחק בהן, אם כי חלקן ממש דומות מבחינת עוצמת הרטט והפולסים. כמובן שזה תלוי בהעדפות אישיות, אבל כעיקרון הרטט אמור להיות נעים גם עבור הבן זוג.

הצעצוע הזה מרגיש כמו שיא הטכנולוגיה, גם בגלל איך שהוא נראה, גם בגלל איך שהוא מרגיש (100% סיליקון רפואי סגול בוהק) וגם בגלל צורת השימוש. אבל דווקא בזה נמצא גם החיסרון שלו: מה שאמור להיות מיוחד באמת ומתקדם בצעצוע הזה, הוא שניתן לשלוט בו מרחוק על ידי שימוש באפליקציה. אותנו, כזוג, זה קצת הלחיץ. לא נראה לנו הכי סביר להעביר דיגיטלית את ההעדפות שלנו ישירות לתוך הטלפון ולמערכת של אנשים זרים. משהו בזה פוגם באינטימיות. וגם איך עושים את זה בתכל'ס? משתמשים בטלפון תוך כדי שאנחנו במיטה חשופים לעיני המצלמה? לא תודה.

VIBE ME 9 SMART (צילום: יח"צ)
ה-VIBE ME 9 SMART. מגיעה באריזה יפה וניתן להפעלה על ידי אפליקציה | צילום: יח"צ

כמובן שברור שהרעיון הוא שגם אם הפרטנר בחו"ל, יהיה מגניב ממש, למשל, שתהיה לו את האופציה לשלוט בצעצוע מרחוק. אבל זה מתאים רק לזוגות שהם לא חננות כמוני ומרגישים מספיק בנוח לעשות את זה. אני באופן אישי פחות רציתי שאחיין קטן ישחק לי בטלפון ואז ישאל אותי "ומה זה עושה?". אז על החלק הזה ויתרתי אבל על השאר לא - וצריך לומר שחוץ מזה, מדובר בצעצוע נעים, עם רטט טוב שבהחלט עושה את העבודה. מה גם שגם אפשר כמובן לתפעל אותו לבד, זה פשוט קצת יותר מגושם. עם זאת, הוא קצת פחות נוח להחדרה במקביל לחדירה, פשוט כי הוא תופס יותר מדי מקום בצורה העגולה שלו. אם נאמר אחרת - היו לי ויברטורים זולים יותר ויהירים פחות, שעשו את אותה עבודה.

מחיר: 690 שקלים, להשיג ברשת חנויות Sex Style

כמה לילות אחר כך ניסינו את הצעצוע השני, ה-PARTNER PLUS REMOTE, שעולה כמעט חצי מהסכום של הראשון. גם הוא בנוי בדיוק באותה צורה, רק שהחלקים העבים שלו, אלה שנוגעים בדגדגן ובנקודת הג'י, שטוחים יותר ולא עגולים. הצורה הזו הייתה נוחה יותר עבור החדירה. בנוסף, למרות שיש לו "רק" 10 דרגות רטט עם מקצבים שונים, הם היו הרבה יותר שונים האחד מהשני ברמות שלהם מהצעצוע הראשון, מה שבהחלט מספק מימד נוסף לחוויה ולהתרגשות. אבל למוצר הזה יש שוס אחר שלגמרי משלים את החוויה ולוקח אותה לשלב הבא - השלט.

VIBE ME 9 SMART (צילום: יח"צ)
PARTNER PLUS REMOTE. זול יותר ומגיע עם שלט | צילום: יח"צ

השלט שמגיע עם הצעצוע הוא קטן יחסית והכי פשוט לתפעול. אפשר לעבור דרכו בין רמות הרטט השונות והמקצבים, והבן זוג יכול לקבל את השליטה המלאה על המהלכים. זה אומנם לא יעבוד מכל מרחק בעולם כמו עם האפליקציה, אבל זה מרגיש הרבה יותר אינטימי והגיוני, לפחות לנו.

שני הצעצועים עשו בסך הכל עבודה טובה שהוסיפה עוד גוון לחיי המין שלנו, אבל אם לבחור רק אחד מבין השניים - למרות שהרבה יותר אהבתי את הצורה של הוייב מי ואת השימוש בו לבד, הפרטנר פלוס הוא המנצח שלי בשביל צעצוע שנועד לשניים. וכשלוקחים בחשבון את העובדה שהוא גם זול יותר משמעותית - נשארים עם המסקנה שפשוט אין סיבה לסרב לו.

מחיר: 385 שקלים, להשיג דרך האתר של סטיספייר