אפתח בווידוי: בעלי משתייך לאותו סוג גברים מיושן שחש מאויים מצעצועי מין. הוא מכנה אותם האויבים שלו, מתחלחל כשהוא פוגש אחד מהם ברחבי הבית, מעוות פרצוף כשאני מזכירה אותם לידו ונחרד רק מהמחשבה על לצרף אחד מהם למיטה איתנו. ואני, כמו מאמא תרזה מכלכותה, בטוב ליבי ואורך רוחי מרגיעה אותו פעם אחר פעם ששום צעצוע לא יהווה לו תחליף לעולם.

ואז הגיע המיני מג'יק

המיני מג'יק, כשמו כן הוא – קסם. מדובר בגרסה קטנה וניידת של המג'יק וונד הקלאסי והאהוב שהוא, למי שלא מכירות, מהויברטורים הטובים בעולם לגירוי חיצוני. מקל עצמתי רוטט עם ראש סיליקוני עגול ונעים וצוואר גמיש שמתאים לכל זוית.

גרסאת המיני של המג'יק ניראית קצת כמו מקציף ביצים שהייתי קונה ברשת כלי בית מפונפנת שקורצת לקהל עם עיצובים צעירים וצבעוניים. הוא מגיע בכחול, ורוד או שחור, עם תיק בד קטן לאכסון, במשקל קליל ופועל על 2 סוללות AAA – בקיצור, אידיאלי לא רק לטיולים ונסיעות, אלא גם למי מאיתנו שפשוט מעדיפות את הצעצועים שלנו קטנים, יפים ונוחים לאחיזה.

ואכן, מדובר באחד הצעצועים המוצלחים שניסיתי. יש לו שישה מצבי רטט – שלושה מהם רטט יציב, אבל עצמתי במיוחד, ושלושה מהם משתנים ומשחקים איתך בשלל צורות. שכל אחד מהם הצליח להוציא ממני אנחות וקולות בשלל אוקטבות ומנעדים.

הרטט שלו מדוייק והמגע שלו נעים, כך שכבר בנגיעה הראשונה, למרות שלא הייתי בשיא חרמנותי באותו רגע, הוא הקפיץ אותי מאפס למאה ומשם לאורגזמה בלי בכלל להתאמץ. לראשונה מזה עשר שנים לבעלי אשכרה קם אויב.

אין תמונה
שלום עושים עם אוייבים

וועידת השלום

אני מגיעה מבית שמלאני ואותי לימדו ששלום עושים עם אויבים. כך שבאופן טבעי, אחרי שבועיים בהם המיני מג'יק ואני פיתחנו לנו מערכת יחסים אינטימית, הגיע הזמן לעשות את הבלתי אפשרי ולכונן שלום בינו ובין בעלי. זה לקח קצת שכנועים והרבה סנקציות, אבל לבסוף כשהוא נאות להתנסות הוא הפך למעריץ נלהב לא פחות ממני.

המיני מג'יק, ממש כמו אחיו הגדול, משתלב באופן מאוד מאוד טבעי גם באקט הזוגי - בין אם במשחק מקדים, משחקי שליטה, גירוי של נקודות שונות בגוף - מהפטמות ועד הרטום (רק תזכרו לשטוף אותו טוב טוב אם אתן הולכות לשם), וגם תוך כדי החדירה. הגודל הקטן והצוואר הגמיש מאפשרים למצוא את הזווית הנכונה בשבילו כמעט בכל תנוחה. 

הדבר היחיד שנשאר הוא לקבוע חופשה כדי שיהיה תירוץ לקחת אותו איתנו.

מחיר: 440 ש"ח, להשיג ברשת חנויות "סיסטרס"