כל זוג שנמצא ביחד כבר תקופה ארוכה רוצה להצליח לשמור על האש במערכת היחסים שלו. זה מתחיל בסמסים שובבים, שיחות אירוטיות, משחקים שובבים במקומות ציבוריים. אבל מסתבר שנמצאה הדרך לקחת את כל המשחקים האלה לשלב הבא. ביצת הרטט LUSH כאילו הגיעה ישירות מהעתיד - מדובר בויברטור לחדירה וגינאלית עם מנוע רטט עוצמתי במיוחד שנשלטת מרחוק על ידי אפליקציה לטלפון הסלולארי? כמה מרחוק? בואו נגיד שיש מצב שכשהטור הזה יעלה הבוס ייקח אותי לשיחת בירור.

ה-LUSH מגיעה בקופסא קטנה ביחד עם כבל טעינה וחוברת הפעלה לא מספיק מפורטת – עדיף לחפש באינטרנט ובאתר החברה כדי להבין בדיוק איך מתפעלים את הצעצוע הזה. היא מעוצבת בצורה ביצתיתי ויפה, עם עיקול קטן שמיועד לגרות את נקודת הג'י ואנטנת בלו-תות' שנשארת מחוץ לגוף בזמן שהביצה יושבת בתוך הנרתיק. זה קצת מוזר והזכיר לי צורה של זרע, אבל באופן מפתיע האנטנה לא מפריעה כמו שחששתי בהתחלה. הסיליקון הרפואי עצמו ורוד ונעים, אפילו קטיפתי, ואחרי ההחדרה הביצה יושבת באופן נעים ונח מאוד בתוך הנרתיק.

החיסרון העיקרי שלה הוא בהסתגלות להפעלה – מאחר והיא פועלת באמצעות אפליקציה, לוקח קצת זמן עד שקולטים איך לסנכרן את כל הגורמים המעורבים כדי להפיק ממנה את המירב. יש ל-LUSH גם אפשרות הפעלה באמצעות כפתורים, אבל הם יושבים בתוך הווגינה, אז זה פחות מתאים למשחקים פנימיים ובאופן כללי מבטל את הייחוד שלה.

בשביל להתחיל ליהנות ממנה כמו שצריך, כדי ששני הצדדים המעורבים יורידו את האפליקציה מאתר החברה לסמארטפון ויסנכרנו חשבונות. זה טיפה מסובך ומצריך חוש טכנולוגי, אבל מרגש שהצלחתם, הטלפון משמש כמו שלט רחוק של הביצה הרוטטת ואז האפשרויות אינסופיות: אפשר להזין לאפליקציה תבניות רטט ספציפיות, אפשר לשלוט בזמן אמת ולשחק עם עצמת הרטט, אפשר להפעיל פונקציה של רטט מבוסס קול, אפשר להפעיל שעון מעורר שיתחיל הרטטה בשעה ספציפית ואפילו אפשר לסנכרן את האפליקציה עם המוסיקה בטלפון ולרטוט לפי השיר האהוב עליכם. כן כן, כמובן שגם אנחנו הלכנו ישר על Sex is on fire, כאלה סחים אנחנו.

 על האריזה של הLUSH מוצעות שלוש אפשרויות עיקריות לשימוש: לבד, כמשחק מקדים וכמשחקי שליטה פומביים. נסיינית טובה ואחראית שכמוני בדקה את כל השלוש.

בשימוש לבד אני מודה שלא עפתי. אני לא גומרת מגירוי פנימי (כמו 75% מהנשים) וחיצונית היא לא נותנת ערך מוסף שצעצועים חיצוניים אחרים נותנים. הקיק האמיתי שלה הוא במשחק הזוגי.

ניסינו אותו במשחק מקדים, מה שכניס לאקט אלמנטים מהנים של שליטה. וניסינו את זה מתחת לשולחן בזמן ארוחת ערב באחת ממסעדות השף היוקרתיות בתל אביב – ופה טמון עוד ייתרון משמעותי של הLUSH, היא מאוד מאוד מאוד שקטה בשביל צעצוע רוטט – והיא רוטטת חזק. את ממש מרגישה את כל הגוף שלך רוטט בעצמות הגבוהות כך שמדובר באחד הויברטורים העצמתיים ביותר שהרגשתי.

אין תמונה

אבל השוס הגדול בעיני הוא בשליטה מרחוק. האפליקציה מאפשרת לשלוט ב-LUSH דרך האינטרנט וסינכרון של האפליקציות מכל מקום. כך שלפתע האופציה לחדיר את הביצה בבוקר וללכת איתה לעבודה כבר לא נשמעת מוזרה מדי, ואת יכולה למצוא את עצמך מורטטת באמצע היום כשאת ברמת החייל ובן הזוג שלך בכלל באיירפורט סיטי.  

אז נכון, בסופו של דבר לא גמרתי מה-LUSH עצמה, אבל אני כן יכולה לזקוף לזכותה אורגזמות עצמתיות וסקס מהנה במיוחד בזכות משחקים מקדימים ומשחקי שליטה ארוכים ומגרים. החיסרון העיקרי, בעיני לפחות, הוא שה-LUSH לא מותאמת לשימוש אנאלי, אבל לא נורא, לפי האתר של החברה יש להם מוצר מקביל במיוחד בשביל זה.  

מחיר: 879 שקלים, להשיג בררשת חנויות "סיסטרס"