תקראו לי שמרנית, אבל אף אישה לא צריכה יותר מרוקט פוקט. אני מודעת לעובדה שהמשפט הזה נשמע קצת כמו טרוניות של זקנים שמתלוננים שמאז הביטלס לא נעשתה מוזיקה טובה, אבל בכל הנוגע לצעצועי מין קשה שלא להגיע בכל פעם מחדש למסקנה שהז'אנר כבר הגיע לשיאו עם מעסה הדגדגן הרוטט והאהוב מסוף הניינטיז.

גם הוויברטור "דזיירבל פלירט", נראה בדיוק כמו כולם. וזה כולל את אותו גוון ורוד מג'נטה מעיק וחסר השראה שמתבסס על האקסיומה לפיה נשים לא יכולות לעמוד בפנים דברים ורודים. חשוב לי לציין שההנחה הזאת אולי נכונה בגיל חמש מול קטלוג שושי זוהר, אבל לא בגיל שלושים וחמש עם פלטת צבעים סטרילית בארון ואישיות מבז'.

בגדול, חשוב שתדעו שוויברטור יכול להיות גם סתם לבן. פחות זה יותר. והאובססיה הורודה מזלזלת בנו כמין ומעלה אסוציאציות ילדותיות, שהן לא האסוציאציות בהן אנחנו חושקות בבואנו לדחוף לעצמנו משהו לכוס. 

הוויברטור עצמו, כולל (מלבד בטריות) גם מטען USB, למי שרוצה להשלים קצת עבודה על הלפטופ תוך כדי אוננות ומספק מספר מצבי רטט שמתחילים בחזק עם הפוגות, חזק בלי הפוגות, חזק ממש בלי הפוגות ועוד כל מיני עוצמות ושילובים. 

דזיירבל פלירט (צילום: יחסי ציבור)
נאהב אותו גם בלבן | צילום: יחסי ציבור

אבל הזיירבל פלירט, מתגאה בפיצ'ר מיוחד עם שם כמעט מפחיד – "השואב". שהוא בעצם ענף קטן שמחובר לויברטור וכולל צינור סיליקון דק שפוצח, בלחיצת כפתור, בפעולת יניקה קלה שאמורה לשאוב לך את הדגדגן במקביל לשימוש בצעצוע. 

בתום שני נסיונות ביחידות ועם בן הזוג (למרות שבואו נודה, אחד מהם מיותר בסיטואציה). האינפוט שלו על הצעצוע היה: "זה מרעיש יותר ממכונת הגילוח שלי". ואכן המוצר נעדר את החרישיות הראויה לויברטורים, בעיקר כאלה הבאים בשימוש בחופשת פסח כשהילד בחדר השני צופה במפרץ ההרפתקאות.  

כרוקט פוקט מוגדל, כלומר כצעצוע מין ללא חדירה שמרטיט דגדגן ומוביל לגמירה מהירה, הוא מעולה. הוא חזק נורא, ככה שאפשר לגמור נורא מהר ואז להגביר מהירות ולגמור שוב. כי זה העניין עם מרטיטים למיניהם – הם מגיעים בעוצמות חזקות יותר ויותר שאליהן אנחנו מתרגלות עד שבסוף נצטרך מאה וולט בשביל לגמור וכל אורגזמה תגיע עם פרפור חדרים.

אבל אנחנו עדיין לא זקוקים לדפיברילטור ביתי, העניין הוא שגם לא ממש לדזיירבל פלירט. למרות שהוא מוצלח מאוד ברטט אורגזמי לדגדגן, השואב המיניאטורי די מיותר. נתחיל בכך שהשימוש בו מחייב את החדרת הוויברטור עצמו, שזה מנג'ס. רובנו לא גומרות מחדירה, אבל אין אפשרות נוחה להצמיד את השואב לדגדגן בלעדיה. 

דזיירבל פלירט (צילום: יחסי ציבור)
למי שנהנית מחדירה | צילום: יחסי ציבור

כשהוא בפנים, היניקה פשוט לא מספקת את העניין הדרוש, שלפי הגבר שבטח עיצב את המוצר הזה כולל כנראה גבר שיורד לך חלש. יכול להיות שעבור ברות המזל מביניכן שגומרות וגינלית יהיה קצת יותר ערך לשימוש הכפול הזה, לי בעיקר התחשק לשלוף אותו, לעבור למצב רטט ולתת עבודה. וזאת עשיתי, הפעם על מצב הרטט הראשון שכולל הפוגות קטנות וטיזריות, היה לא רע בכלל.

בשורה התחתונה, הדבר הזה תופס חצי מגירת תחתונים. בהתחשב בכך שאינני מעוניינת בהחדרתו, בטח שלא בשביל שאיבת דגדגן אנמית, השימוש יוגבל לאחד ממצבי הרטט העוצמתיים. שזה יופי והכל, אבל באמת שהייתי מסתדרת עם המינימליזם הנוסטלגי של הרוקט פוקט, מוצר צריכה בסיסי. כל היתר, מותרות.

 

מחיר השקה: 700 שקל.

ניתן להשיג ברשת חנויות סקס סטייל.