זמן לא רב לפני שקיבלתי לנסות את Baci, ויברטור בעיצובה של לורה דיקארלו, התלוננתי באוזניה של חברה שהגעתי למסקנה המאכזבת: כל הויברטורים אותו דבר. חלק אולי יגיעו לנקודה יותר מדויקת, חלק אולי יגרו גם מבחוץ וגם מבפנים, אבל בשורה התחתונה כולם עושים את אותה פעולה - לרטוט. מזל שבדיוק אז הגיע לידיי באצ'י ושינה את התמונה.

מדובר בויברטור מבית היוצר של לורה דיקארלו, חברה אמריקאית שזכתה בשנת 2018 בפרס החדשנות בתערוכת הענק השנתית בתחום האלקטרוניקה ומוצרי הצריכה CES. באצ'י הוא ויברטור מהז'אנר החדש (והממכר) של ויברטורים יונקים, שמדמים מין אוראלי באמצעות תנודות עדינות של אוויר. הויברטור, שמגיע באריזה מעוצבת עם מטען USB וקייס בד צהוב, מעוצב כמו מכשיר שלגמרי יכול להיות מונח על השידה שלך, בלי צורות פאליות מוגזמות או רמיזות מיניות כאלו ואחרות.

 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Lora DiCarlo (@loradicarlo_hq)

 

הוא נראה כמו ביצה אליפטית ו"המוקד" אותו מניחים על הדגדגן הוא למעשה גומחה קטנה. לבאצ'י עשרה מצבי יניקה שונים - מנמוך ועדין לגבוה ועוצמתי, שמזכיר את התחושה של ויברטורים סטנדרטיים. ניתן לאחוז בו בצורה נוחה ונגישה, ומיקום כפתורי השליטה בעוצמת היניקה מאפשר לשנות את העוצמה גם בזמן האוננות - אופציה יעילה ומגרה במיוחד.

באצ'י נכנס לאותה קטגוריה של הסטיספייר, שפתח לנו את הדלת לעלמות הויברטורים היונקים כבר לפני כמה שנים. יחד עם זאת, יש ביניהם כמה הבדלים מהותיים: בנראות הבאצ'י שונה לחלוטין מהסטיספייר, ואווירת "מכשיר ניקוי הפנים" פינתה את מקומה לעיצוב נקי ואלגנטי אך לא מפליל. גם הרעש שהוא מפיק לא דומה לרעש של הסטיספייר, והקדיחות הוחלפו בסאונד של פולסים עדינים במקצבים הנמוכים, ורטט מוכר במקצבים הגבוהים.

>> צעצוע המין שהביא אותי לשפיכה נשית

בשורה התחתונה: הגעתי לאורגזמה הכי חזקה והכי נעימה שחוויתי לאחרונה מוויברטור - כזו שלא מתישה אותך, לא מתישה את הדגדגן, וללא ספק גרמה לי לגנוח ולהיאנח כשאני לבד לגמרי בבית.

889 שקלים, להשיג באתר fizzz