שלושה בפחות ממאה
צילום: רשת סיסטרס
89 שקל: ארנבון שובב

מה זה קטן, חמוד, זול ובעל 3 מהירויות? נכון, זה יכול להיות אוגר חמוד שהילד משחק איתו, אבל זה גם יכול להיות ארנב ורדרד שאמא משחקת אתו. השאלה האם אמא נהנתה לשחק איתו? ובכן, במילה אחת: כן, ובכמה מילים: Le reve 3 speed bunny הוא מעסה חיצוני לדגדגן, לפטמות ועוד. הוא רך במיוחד ומעוטר בזיזים מוארכים לחיכוך וגירוי מרטיט בשתי דרגות עוצמה ובמצב של מקצבים (מה שנקרא: להרים ולחדול, קצת כמו צירים שמגיעים כל כמה שניות, רק ממש לא). המוצר עמיד לרחצה במים ושקט למדי.

עושה את העבודה?
לגמרי. הנאה מבורכת ברגע וכמה דקות של סיפוק, רטט והתרגשות. היה נחמד אם "אוזני" הארנב היו זזות יותר, אבל השגנו את מה שרצינו גם עם הקיים. המוצר מגיע עם 2 בטריות N שזה גודל שלא הכרתי ואני מווה שקל להשיג.

89 שקל | Le reve 3 speed bunny | להשיג בסיסטרס

49 שקל: שפתון שעושה נעים

יש שיאמרו שלהכניס את הליפסטיק לתחתונים זו הגשמת פנטזיה. הוא ממש נראה כמו שפתון, הוא רוטט חזק מאוד אבל בשקט חרישי שאשכרה מאפשר לך לקחת אותו איתך לשירותים במשרד, לא שהיינו חולמות לעשות דבר כזה אי פעם.

עושה את העבודה?
עושה וטוב. הוא עדין-עדין אבל מהיר ויעיל; אין צורך בפרטנטר או בזמן או במרחב, שלפי אותו בכל מקום ואת שם.

49 שקל | Mini Lipstick vibe | להשיג בסיסטרס

50 שקל: טבעת רוטטת

תמיד מוזר לענוד טבעות על הזין, וזו הפעם לחצה במיוחד. אבל יאללה, זרמנו; כמה דקות לתוך האקט, אני הרגשתי את הלשונית הקטנה היוצאת מהטבעת רוטטת עליי בדיוק במקום הנכון, אבל פחות התרגשתי מזה. הוא, באופן מפתיע, התרגש מאוד.

עושה את העבודה?
מסתבר שהטבעת מענגת לא רק את האישה, אלא גם את הגבר שעונד אותה.

C RING | 50.00 שקל. להשיג בסיסטרס