אזיקי עור (צילום: Dmitri Mihhailov, Istock)
אל תקשור אותי במיטה | צילום: Dmitri Mihhailov, Istock
"בלי כאפות באמצע סקס"

"מסתבר שיש תופעה אצל לא מעט בחורים. הם חושבים שבאמצע האקט יהיה נורא נחמד לבחורה אם יורידו לה כאפה מצלצלת לפנים, אבל מצלצלת שתעיף לה את הלחי השמאלית לתוך הימנית. אז הבחור האחרון שהיה איתי במיטה בהחליט לעשות את זה, ואני כבר כבר ימים מסתובבת עם סימן של יד מרוחה לי על הפרצוף. זה נשמע מצחיק, אבל זה כל כך לא. ובקיצור – אם לרגע חשבתי שאין לי גבולות בין הסדינים, אני לומדת שאני לא מוכנה שיורידו לי כאפות במיטה".
(רינת, 28, תל אביב)

"לא תמצאו אצלי שוט של מלכת סאדו"

"חשוב לי שבמיטה נהיה הכי אמיתיים אחד עם השני. יש משהו מאוד מרגש ויפה בהתפשטות הפיזית והנפשית של שנינו. זאת הסיבה שלמרות כל העצות לרענון הסקס שקשורות בתחפושות, משחקי תפקידים ולנז'רי סקסי – אני לא מוצאת בהם שום דבר מועיל. לא במיטה שלי. בפעם היחידה שהעזתי ללבוש חזיית תחרה סמי-סקסית, בעלי צחק עליי ושאל למה התחפשתי. אז גם הבנתי שאנחנו באותו ראש. בקיצור, אצלי לא תמצאו כובע של שוטרת ושוט של מלכת סאדו מאזו. זה נראה לי מזויף, מלאכותי ומטופש. אני מציעה שאת ההצגות נשאיר להבימה".
(אלין, 32, יבנה)

"אני לא מוכנה לבלוע"

"אני מאוד לא פתוחה במיטה, אפילו שמרנית למדי. אני יודעת לעשות את התנוחות הידועות והסטנדרטיות, יודעת לפנק את הבחור בדרכים המוכרות, ובגדול זה לגמרי עושה את העבודה עבור שנינו. אבל יש משהו אחד שאני לא מסוגלת לשאת את המחשבה שבן זוגי יעשה, וזה להגיע לאורגזמה על הפנים שלי. זה אולי לא הדבר הכי נוראי בספר החוקים של המיטה, אבל עבורי אין נורא ומשפיל מזה ואין סיכוי שאסכים לכך, גם לא באירועים מיוחדים. וכן, אני גם לא בולעת".
(נעמה, 25, קרית אונו)

שמלה אדומה (צילום: אימג'בנק / Thinkstock)
לא משנה כמה אני חרמנית, אין מצב לאקשן כשיש דגל אדום. באסה | צילום: אימג'בנק / Thinkstock
"אין מצב לסקס בזמן מחזור"

לא משנה כמה חרמנית אהיה (ואלוהים יודע שבתקופה המדוברת בחודש, אני כזאת), אין מצב שאני אעשה את זה בימי מחזור. גם אם הגענו כמעט לסופם וגם אם לבחור לא ממש אכפת, אני לא מסוגלת. רק המחשבה על מה קורה שם מעסיקה אותי והורסת לי את כל הפאן".
(יסמין, 24, חולון)

"שלא יענג את עצמו בנוכחותי"

"זה לא מה שאני לא מסוגלת לעשות במיטה, זה מה שאני מסרבת לראות במיטה: את הבחור שלצידי מענג את עצמו. אני יודעת שמדובר באקט מקרב, אינטימי וטבעי להפליא. אבל כשזה מגיע אליי למיטה, אני נגעלת מזה, ונעלבת ולא מסוגלת לשאת את המראה, הקולות והרעיון כולו. ולא משנה כמה אנסה לפעול לפי ההיגיון, אני לא מצליחה להתגבר על תחושת העלבון. אני כאן לידו, למה הוא צריך את היד שלו אם יש לו אותי?".
(לימור, 26, גבעתיים)

"לא תהיה אצלי בחורה במיטה"

"תהרגו אותי, אבל מעולם לא הייתה בי הסקרנות לגלות איך זה יהיה לעשות סקס עם בחורה. יסלחו לי כל אוהבות הנשים, אבל אין לי שום רצון לממש ציצים. זה לא מפתה, מגרה או מאתגר. וזאת גם הסיבה שלעולם לא אסכים שבן הזוג שלי יביא בחורה נוספת למיטהץ לא כי אני עושה לו דווקא או חוששת שהוא יידלק עליה ויזנח אותי, אלא כי אני חסרת עניין בעליל".
(נועה, 35, רמת השרון)

תחפושת סקסית לפורים3 (צילום: getty images)
מצטערת ממי, לא בקטע של שוטרת. תצטרך לקבל אותי טבעית: מנהלת חשבונות. סבבה?? | צילום: getty images
"לא אעשה את זה ביחד עם עוד אנשים בחדר"

עד הטיסה לתאילנד בשנה שעברה, חשבתי שאני באמת בחורה משוחררת ומגניבה. עד שהכרתי תייר אמריקאי שווה לאללה. הוא הזמין אותי לחדר שלו וידעתי לאן הערב הזה חותר. ישבנו עם חבר שלו ובת הזוג של החבר, שתינו, צחקנו וידענו לאן זה זורם. פתאום משום מקום, הוא התחיל להתעסק איתי מול הזוג. הם עשו את אותו הדבר ולא שמו עלינו. זה ממש לא הזיז לו, אבל לא הייתי מסוגלת לעשות את זה מולם. מבחינתי, סקס יכול להיות הכל: עם אביזרים נלווים, בכל מיני תנוחות ובפתיחות מלאה, בתנאי שהיא נעשה רק עם בן אדם אחד ויחיד. זה שהזוג השני בכלל לא ספר אותנו ולא הסתכל, לא גרם לי להתייחס לזה אחרת".
(אלמוג, 24, רמת גן)

סקס כוחני (צילום: istockphoto)
לא מוכנה לאבד שליטה על הידיים, רגליים, פה וכל דבר אחר. אם מישהו מפעיל כאן סקס כוחני זאת אני. תודה | צילום: istockphoto

"אני לא מסוגלת להיות קשורה או אזוקה"

"תמיד הייתה לי פנטזיה שיאזקו אותי וישתלטו על גופי. עד שאחד האקסים שלי ניסה, וגיליתי שאני לא מסוגלת לסבול את זה - אני קונטרול פריק שמוכרחה להיות בשליטה במיטה. הידיעה שהידיים שלי כבולות ואין לי אפשרות לזוז פשוט שיגעה אותי. הייתי כמו חיה בכלוב, התחלתי להזיז את הרגליים ודרשתי ממנו שישחרר אותי. מאז הבנתי שבמיטה אני לא מסוגלת לשחק את הקלה להשגה. ואין מצב שאסכים שום שייקחו ממני את הידיים, את הרגליים ובטח שלא יסתמו לי את הפה".
(אושרת, 25, ראשון לציון)

>> ולמשהו יותר נקי: מה הגברים שלנו מגדירים מחווה רומנטית?