אישה מבוגרת מדברת לאוזנו של איש מבוגר (צילום: Joris van Caspel, Istock)
אתה שומע? יש משהו שרציתי להגיד לך ואף פעם לא העזתי | צילום: Joris van Caspel, Istock
"יכולה לקחת לי שנה"

לוקח לי המון זמן. אני אדם קצת סגור, אז קשה לי להגיד את המילים האלו ספציפית. מה שכן, אם אני מרגישה שאני אוהבת את הבן אדם, אני אעשה כל מיני דברים קטנים שיראו את זה. אבל עד שאני אוכל להוציא את זה מהפה יכולה לעבור אפילו שנה, אם לא יותר.
(shmanmonet)

"אני מפחדת להגיד"

זו דילמת חיי‬. הבחור מקסים ומרגישים שיש אהבה באוויר - אבל שנינו פחדנים ומפחדים להגיד, וכבר עברו כמעט ארבעה חודשים. בהזדמנות אחת שאלתי אותו אם הוא אהב פעם, וחצי בצחוק לחצתי והוספתי "אהבה שגם הבחורה ידעה ממנה". הוא גמגם ש"נראה לו שלא", אז אולי הוא לא יודע מה זו אהבה בכלל. אני כן מרגישה אבל לא יכולה להגיד. מפחדת.
(La la la 20)

"אחרי ארבעה דייטים הוא אמר שהוא מתאהב בי"

במבט אחד שטחי אני מזהה אצלי התאהבות בפוטנציה‬. ברגע הראשון בו הצטלבו מבטינו הרגשנו משיכה. הוא היה אדם זר שעבר לידי במקרה, ואני ביקשתי ממנו עזרה במשהו פיזי. הוא מצא חן בעיני באותו רגע (ואולי בגלל זה פניתי אליו), אבל הודיתי לו יפה והמשכתי בדרכי.
אחרי כחצי שעה הוא הגיע למקום ששהיתי בו, ואני הרגשתי איך הבטן שלי מתהפכת. הוא התחיל איתי בשיחה שנמשכה ונמשכת עד היום.
אחרי ארבעה מפגשים (שעבורי היו דייטים) הוא הציע לי חברות (!?) וביקש לנשק אותי. באותו היום הוא גם אמר לי שהוא מתאהב בי. מאוחר יותר גם התוודענו זו לזה על הרגשות הגועשים בנו מאז אותו הבוקר בו נפגשנו לראשונה.
(אופיליה27)

"לא יכלתי שלא להגיד"

בגיל 15 לקח לי חודש וחצי, בגיל 20 לקח לי שמונה-תשעה חודשים. בקשר הנוכחי אמרתי אחרי כמעט שנה. כבר לא יכולתי שלא לומר את זה, זה התפרץ מכל נקבובית בעור. כמובן שלקחתי בחשבון שאולי הוא לא מרגיש אותו הדבר.
(too addictive)

"זה הלך טוב, אז זה היה צפוי"

האמת שבפעמים שזה קרה לי, זה קרה די מהר.‬ פשוט ידעתי תוך זמן מאוד קצר, שבוע-שבועיים. הדברים הלכו כל-כך טוב שזה היה צפוי. תוך כמה זמן להגיד - זה כבר קצת יותר מסובך. אני יכולה להגיד "אני אוהבת אותך" אחרי חודש כבר.
(ממי)

זוג נבוך (צילום: RyanJLane, Istock)
זה לא מה שאתה חושב | צילום: RyanJLane, Istock
"כשכבר לא נעים לי להתחמק, אני אומרת"

אני מתקשה להאמין באהבה מהירה. גם בן זוגי הנוכחי וגם חלק גדול מהקודמים זרקו לי "אני אוהב אותך" בשלב די התחלתי, ואני העדפתי לתרגם את זה ל"את מאוד מוצאת חן בעיני". אני לוקחת בעירבון מוגבל הצהרות כאלה, כי לדעתי עוד לא היה מספיק מקום לבסס רגש כזה.
לי לוקח זמן, לפעמים המון זמן. בכל הקשרים הארוכים שלי התלהבתי כבר מההתחלה והקשר היה לי משמעותי, אבל "אהבה" - התחושה הודאית והטוטאלית הזאת - הגיעה רק לאחר כשמונה חודשים בערך.
לכן אני אומרת כשאני מרגישה שזה שם, אבל אני מודה שאם זה כבר נאמר מספר פעמים מהצד השני, אני נאלצת להקדים את המאוחר כי לא נעים לי להתחמק, ובסך הכל מדובר בשלוש מילים. אם הצד השני באמת מוצא חן בעיני ואני בעניין, אז נראה לי קצת לא במקום להתחיל להסביר מה אני מרגישה עכשיו ומה זו אהבה מבחינתי.
(lllMangalll)

"אני זוכרת בדיוק איך הוא אמר לי"

אני בזוגיות כבר שנתיים וחצי, ובן זוגי אמר לי שהוא אוהב אותי בשלב יחסית מוקדם של הקשר. אני זוכרת מה לבשנו, איפה היינו ובדיוק איך הוא אמר את זה, וגם את זה שהייתי בשוק ופשוט שתקתי. כבר לפני הרגשתי שאני בשלה לומר לו שאני אוהבת אותו, אבל לא היה לי אומץ כי פחדתי להבריח אותו.
(מתקמבקת)

זוג במיטה 2 (צילום: istockphoto)
אני כבר יודעת שאני אוהבת, אבל אני לא יכולה לגלות לו בשום אופן | צילום: istockphoto
"שהצד השני יגיד קודם"

בשני הקשרים האחרונים שלי הייתי אני הראשונה שאמרה, וזה היה משהו בסגנון "אני חושבת שהתאהבתי". פעם אחת לא זכיתי לפידבק, כי הבן אדם לא היה מסוגל להוציא את זה מעצמו. מסתבר הוא לא אמר לאף בחורה שהוא אוהב אותה, אף פעם. היו לו קשרים ארוכים ורציניים, אבל בגלל שהוא גדל עם אמא קרה היה קשה לו להגיד.
אולי זה תינוקי, אבל בקשר הבא שלי אני לא מתכוונת להכריז על שום דבר לפני שהצד השני יכריז.
(עוגיפלצת83)

הבנות התוודו בפורום בינו ובינה של תפוז

ולנטיין דיי בערוץ הנשים:

>> מדריך ההלבשה התחתונה הסקסית

>>  איך להתאפר לולנטיין דיי

>> הנשיקות שעשו לנו את זה