לא משנה אם אתם יוצאים שבועיים או לקראת יום נישואין עשירי - יש דברים שהוא לא מספר לך, ויש, כנראה, אפילו עוד יותר דברים שאת לא מספרת לו; פנטזיות, שקרים, כמה טוב החברות שלך באמת מכירות אותו - ועוד לא מעט סודות כמוסים. לא שאנחנו רוצים להתערב לכם באידיליה הזוגית, אבל החלטנו להרכיב את הרשימה הגדולה של כל הדברים שכולנו מסתירות מבני הזוג שלנו.

פרטים אינטימיים על האקסים שלנו

למי מהם היה יותר, למי מהם היה פחות, מה בדיוק גרם לנו להיפרד מכל אחד מהם - ועל מי מהם אנחנו עדיין חושבות בחיבה לפעמים. 

כמה אקסים בדיוק יש לנו

מעבר למידע פרטני על כל אקס, אחד הפרטים הכי מוסתרים במערכות יחסים, לפחות מהצד הנשי, הוא מספר האקסים. וכן, ההגדרה "אקס" כוללת כל דבר - מבעלך לשעבר ועד טמבל שפגשת בטינדר ו"יצאת" איתו פעם אחת. 

בעיות בריאותיות

אנחנו לא מדברות על דברים רציניים באמת, חלילה, אבל "פצעי החום" שיוצאים לה מדי פעם? לא חום ולא קור, מותק. מדובר בשם מעודן להרפס. 

מה אנחנו באמת רוצות

הוא אומר שהוא לא מחפש משהו רציני? אה, זה בטח סימן שגם הוא מפנטז על שלושה וחצי ילדים בקוטג' דו משפחתי בגדרה! אבל כדי לא להבהיל אותו, את תזרמי עם ה"למה להגדיר" שלו. הגיוני, בסך הכל. 

כמה פעמים זייפנו

נכון, זה טפשי, אף אחד לא מרוויח מזה - ועדיין, מדי פעם נשים פשוט עושות את זה. ולא מספרות, כמובן. 

מה אנחנו חושבות על החברים שלהם

אוקיי, אז יש את מסריחולי, משעממון ודבילצ'יק, שבאים אליכם לפחות פעמיים בשבוע, אוכלים לכם את המקרר ומרעישים כמו חבורה של טינאייג'רים. זה אומר שאת שונאת אותם? ממש לא! את מתה על החברים שלו! 

מה אנחנו חושבות על בנות הזוג של החברים האלה

למעשה, השאלה כאן פשוטה מאוד. הן נראות פחות טוב ממך? מדובר בבחורות חביבות ולא מזיקות. הן - חלילה - נראות טוב יותר? מדובר בכלבות מרושעות ומניפולטיביות, מהסוג הדוחה במיוחד. טפי. 

שאנחנו חושבות לפעמים שמגיע לנו משהו טוב יותר

זה בכלל לא משנה אם הוא טייס קרב עם דוקטורט בפיזיקת קוונטים, או מנגן לפרנסתו ברחוב. בכל זוגיות ישנן נקודות משבר, שבהן את תוהה אם לא יכולת למצוא לך מישהו טוב יותר, מעניין יותר, חתיך יותר. התשובה, אגב, היא לא כן או לא - והשאלה היא בכלל האם את רוצה להמשיך להיות איתו. אם כן - כמובן שאין מקום לחלוק את התהיות הללו איתו, ולכן יש לתייק אותן, כמו את יתר הסעיפים בכתבה, במדור "סודי בהחלט". 

שאנחנו מפחדות שיעזבו אותנו

ובדיוק כמו שאנחנו חושבות לפעמים שהם לא מספיק טובים בשבילנו, לפעמים מתגנבת המחשבה שאולי אנחנו לא מספיק טובות בשבילם ותכף הם יגלו את זה ויחתכו. אבל האגו, הפחד לתת להם רעיונות ועוד מיליון מרכיבים אישיותיים סבוכים מונעים מאיתנו לחלוק איתם את הפחד הזה, ומשאירות אותנו להתבשל בו חזור ובשול.

שאנחנו לא באמת אוכלות כל כך מעט

גם אם פתחת את הבוקר עם לאפה שווארמה, כשהוא ישאל אם אכלת היום תצחקקי ותגידי שאת לא זוכרת, אולי פרי בבוקר.  

או כל כך הרבה

אם את כבר נותנת דרור לקיבה שלך ותוקעת לידו מנה נאה של משהו, הוא לעולם לא יידע שבימים הבאים תקזזי את פיגוע הבליסה הזה ותבססי את התפריט שלך על מים ואוויר. 

כמה אנחנו באמת משקיעות במריטות וגילוחים

כשהוא מתעסק לך בטלפון, את לא חוששת שיראה איזו תמונה שובבה עם אקס או התכתבות חושפנית עם אחת החברות שלך, אלא את המספרים של "טניה גבות", "ז'נט שעווה" או "גלית שפם". 

מה אנחנו מספרות לחברות שלנו עליהם

שם החיבה המטופש שהוא המציא לנו, הסטייה החביבה עליו, הסיפורים הכי מביכים ופרטיים - אם הוא היה זבוב על הקיר בשיחה שלכן, רוב הסיכויים שהוא היה מעדיף לקפוץ ראש למיכל של חומר הדברה.

מה אנחנו לא מספרות לחברות שלנו עליהם

ובמילים אחרות - במה אנחנו מתביישות, מה בהם, בקשר שלנו איתם או באיך שאנחנו מרגישות איתם גורם לנו לא לרצות או לא להיות מסוגלות לחלוק את העניין עם החברות שלנו. 

מה אנחנו חושבות על אמא שלהם

ואם הם מגלים - תכחישו, תכחישו ותכחישו. 

 

>> לא שאתם תמימים: הנה 10 דברים שגברים חייבים להפסיק לומר לנשים במיטה