כן, אנחנו יודעות. הולנטיין דיי הזה עוד לא הגיע והוא כבר יוצא לנו מכל החורים. בכל שנה מחדש מאחדים אנשי המערכת כוחות, ומתחילים להפעיל את הגלגלים בניסיון להמציא את הכתבה שתמציא את יום האהבה הזה מכיוון שטרם נולד. ובכן, הבשורות העצובות הן שמדובר בגלגל שלא ניתן ללידה מחודשת - הוא שחוק, שרוט ועייף - אבל זה לא אומר שאי אפשר לעשות אותו שמח וחייכני. איך עושים את זה? מעלים לו את המוראל על ידי כתבת נשיקות שתעשה לנו חשק להראות קצת אהבה רומנטית, עסיסית ומלאת תשוקה לחצי השני שלנו. ואם בסילבסטר כולנו יודעים לספור לאחור ולהמתין לנשיקה המיוחלת, אין שום סיבה שלא ניישם את המנטרה הזאת גם ביום ראשון הקרוב. קבלו את סצנות האוהבים שעלו בגורל.

סער שיינפיין,איילה רשף (תמונת AVI: האח הגדול)
מתגופפים ומתקוטטים. סער ואיילה | תמונת AVI: האח הגדול
הנשיקה המפתיעה - האח הגדול

המתח המיני של סער ואיילה נוצר כבר בימים הראשונים. היא יפה, ענוגה ורווקה, הוא גבר מנוסה, מצודד ופחות רווק. אט אט שניהם החלו בשיחות נפש, עברו לחיבוקים תמימים שהובילו לנגיעות עם אג'נדה. אחרי שלושה חודשים של ציפייה, הם התנשקו, סוף סוף, עם לשון והכול. תאהבו אותם או לא, אי אפשר היה להימנע מתחושת ההשתאות נוכח הנשיקה ששברה את הקרח. מאז הם לא מפסיקים להתגופף, כמו גם להתקוטט, אבל לעד נזכור להם את הנשיקה הראשונה.
קווים לדמותה: מדובר בסוג של נשיקה אסורה, אחת שאסור לעשות, מה שהופך אותה לכל כך רצויה. קצת כמו צחוק כבוש שמאיים להתפרץ באמצע הלוויה. כשהיא יוצאת לפועל סוף סוף, היא גדולה, סוחפת וחסרת מעצורים.
עושה לנו חשק: לנשק את המרצה, הבוס, החבר הכי טוב או החבר של החברה הכי טובה.

הנשיקה המלוכלכת – רוח רפאים

בימים בהם דמי מור הייתה קצוצת שיער ופטריק סוויזי היה חי, השניים אחזו בנשיקה המטונפת והרומנטית ביותר. מלבד העובדה שמדובר בסרט מקסים שעומד במבחן הזמן, אי אפשר להתעלם מהסצנה בה השניים מנסים ליצור ואזה מחימר, וכשברקע שיר שמאלץ בלתי יתואר מקרבים השניים שפתיים, והופכים את הואזה למאפרה שאף מעשן לא היה משתמש בה. זה מלוכלך אך עדיין מצליח להישמר עדין ומגרה.
קווים לדמותה: נשיקה של זוג שמחפש ריגושים ולא מפחד ללכלך קצת את הידיים, הרגליים והבית.
עושה לנו חשק: לנשק את הצמוד בזמן הכנת פסטה. כשהוא יושב על הסיר.

הנשיקה של ספיידרמן (צילום: האתר הרשמי)
הנשיקה של ספיידרמן | צילום: האתר הרשמי
הנשיקה ההפוכה - ספיידרמן

הוא - גבר בטייטץ ובגד גוף. היא - אדמונית לוהטת. וביחד הם מספקים לנו את הנשיקה הסודית שמתבצעת בהפוכה: היא יורד אליה מהשמיים כשהוא מוחזק באוויר בעזרת קורי עכביש בלבד, היא מסירה את מסיכת הלטקס מחלקו התחתון של פניו ומדביקה לו נשיקה רטובה. לאחר מכן, היא עוצרת את סקרנותה ומשיבה את המסכה לפניו מבלי להביט בעיניו. מדובר בנשיקה בלתי נשכחת, אם כי מאוד לא נוחה למשתמש.
קווים לדמותה: הפוכה, מוזרה ולא מי יודע כמה מגרה.
עושה לנו חשק: לתלות את הבן זוג למאוורר התקרה ולהשאיר אותו שם.

>> לנשיקה ההפוכה

הנשיקה המסעירה – היומן

הוא נער פרברים מופרע ועני, והיא בחורה מבית טוב ויהיר. באופן כל כך לא מפתיע, הם מתאהבים קשות. אבל הוא יוצא למלחמה לשבע שנים, והיא ממתינה לו אבל לא מתאפקת ומתארסת לאחר. הוא שב מהמלחמה, מסוקס, שעיר ועדיין מאוהב. היא גם. וכך, בסצנה מלודרמטית וגשומה במיוחד, השניים מתגבשים לידי נשיקה היסטרית, מסעירה וחושנית שממשיכה להתפוצצות, מהסוג שקורה רק אחרי שבע שנים של התנזרות האחד מהשני.
קווים לדמותה: נשיקה מהולה בהיסטוריה של כאב, אהבה עצומה ומשיכה עצבנית, והיא מגיעה תמיד אחרי משבר נוראי ונגמרת תמיד באורגזמה שלא מהעולם הזה.
עושה לנו חשק: להתאחד עם החבר הראשון שעזב אותנו לטובת טיול לדרום אמריקה.

הנשיקה המתוקה – מעולם לא התנשקה

דרו ברימור מריצה סרט שלם בתוך דמות עגלגלה בעלת פריזורה כעורה ומלתחה נוראית. היא עיתונאית חוקרת שמחליטה להתחזות לתלמידת תיכון, לצורך כתבה עסיסית שתקדם אותה בקריירה. בדרך, היא מתאהבת במורה המצודד בהחלט שהיינו שמחות להיתקל בו בסמטה חשוכה, מוארת ומה לא. אחרי 90 ומשהו דקות של קומדיה דמיקולו, אחרי מתח מיני לא מי יודע כמה סוער, היא ממתינה לו במגרש בייסבול ענק. רגע לפני שהיא משפילה את עצמה בפני כולם, המורה השווה רץ אליה ולראשונה, הגברת מתנשקת נשיקה מתוקה, רומנטית וורודה, ממש כמו הבגד שהיא לובשת והפרסונה התמימה שהיא מציגה.
קווים לדמותה: ראשונית, בתולית, מתוקה. הידיים לא מתרוצצות לאף מקום ומחפשות נקודות אחיזה נוספות. כזאת שעושה לנו פרפרים וגורמת לנו לרצות להתנשק שעות, מבלי הצורך לעבור לשלב הבא.
עושה לנו חשק: לנשק את החבר שלנו מכיתה ו'.

נשיקת הפסיב אגרסיב – עשרה דברים שאני שונא אצלך

מדובר בקומדיית נעורים משנת 1999, מה שאומר שהיא דווקא לא הייתה כזו נוראית. חלק גדול מזה נקשר לעבודה שהית' לדג'ר המנוח והנפלא מככב בה. הבחור הסורר מתאהב בבחורה הסוררת שלא מתעניינת במין, עאלק. אלה מתחילים משחק של חתול ועכבר, עד שזה מחליט לדפוק לה בוסה. היא מתנגדת לרגע, הוא לא מוותר וראו זה פלא, היא נרתמת למעשה והשניים מתנשקים ארוכות ומגלגלים לשונות.
קווים לדמותה: מתחילה בהתנגדות וממשיכה בכניעה מלאה של שני הצדדים. רטובה ועשירה בניואנסים ובמשיכה אדירה.
עושה לנו חשק: לנשק את הקולגה השווה מהעבודה שמעיר לנו הערות שוביניסטיות, אבל אלוהים כמה שהוא מהמם.

ולנטיין דיי בערוץ הנשים:

>> מדריך ההלבשה התחתונה הסקסית

>> מראות איפור רומנטיים