גבר מבוגר לוחש באוזן של בחורה צעירה (צילום: caracterdesign, Istock)
אני רוצה לחיות איתך לנצח! | צילום: caracterdesign, Istock

על מה גבר טיפוסי בוהה כשהוא מביט בנו? ציצי? עיניים? ישבן? ובכן, כל התשובות נכונות. אם כי, לכל אחד מהאיברים יש את הזמן והמקום הנכונים לו. ונסביר. מחקר חדש מצא כי גבר מסתכל עלינו באופן שונה בהתאם לצרכיו: אם הוא מחפש אישה, רעייה ואם – הוא יבקש לנעוץ מבטים בפנינו. עם זאת, אם מטרתו היא רק לשגל אותנו, הוא יביט ישירות על גופנו. ומה לגבי נשים? אנחנו ישרות כמו סרגל, ונביט רק בפניו של הגבר, בין אם הוא חומר לחתונה ובין אם הוא גבר ללילה אחד. כך שבפעם הבאה, כשגבר בוחן לך את הישבן, דעי: הוא לא מתכוון לכרוע ברך.

מי שרוצה סקס, לא צריך פנים

אוניברסיטת טקסס לקחה לעצמה זמן לבדוק לאן העיניים שלנו מתרוצצות כשאנחנו מביטים בחצי השני האופציונאלי שלנו. 375 נשים וגברים התבקשו להביט בתמונות של המין השני, ולבחור אם הם ירצו באובייקט לקשר ארוך טווח או לרומן קיץ קצרצר. הטריק: בתמונות ניתן היה לראות רק פנים או לחלופין רק גוף.

התוצאות הראו כי גברים שהביעו עניין בחתונה, ביקשו להביט בפניה של האישה המיועדת. בעוד שאלה שחשקו בסיפוק מיידי וחד פעמי, לא ביקשו ואף הצצה מעל צווארה של הדמות בתמונה, ורק ריירו על הגוף. ועוד איזה גוף. לגברים במחקר היו דרישות לא צנועות כלל, המדברות על פרופורציות גוף כשל ג'סיקה אלבה או ויקטוריה בקהאם. בהצלחה לכם.

פנים מצולקות? יופי של סטוץ

ומה לגבינו? ובכן, בבחירה שבין גוף לפנים, כל הנשים, בלי יוצאת מן הכלל, ביקשו לראות רק את הפנים. אבל לפני שנטפח לעצמנו על השכם, יש להודות שגם לנו יש שריטות בכל הנוגע לגבר לסטוץ או למערכת יחסים רצינית. כך למשל, גבר שפניו מחוספסות או מצולקות הוא ללא ספק אחד שהיה יכול להיות יופי במיטה. כך לפחות לפי המחקר. איזה יופי שאפשר להאשים את המדע ברצון המטופש שלנו בילד רע.

ג'סיקה אלבה (צילום: Andreas Rentz, GettyImages IL)
בעלת הפרופורציות המושלמות לסטוץ. כן, היו מתים. ג'סיקה אלבה | צילום: Andreas Rentz, GettyImages IL

וכמו בכל מחקר מעמיק, גם כאן יש מסקנות והסברים לממצאים. או לפחות תיאוריה שמנסה להצדיק את גישתם של הנסיינים. לדברי החוקרים, כשמדובר בסקס, גופה של אישה מעניין יותר כי הוא מעניק אינדיקציה לפוריותה, בניגוד לפניה שאינן חושפות דבר בתחום הזה. יה רייט, זה לא שהציצי העומד או הבטן ההדוקה עושה להם את זה. הם פשוט רוצים לדעת שהביצית שלנו מספיק חזקה להתרבות, כי הרי ידוע שכל גבר שרוצה למצוא פרטנרית ללילה משתוקק שתעשה לו לילדים.

>> והנה עוד ניסוי שאת מוזמנת לעשות: האם הוא מגרד באף? כך תדעי שהגבר שלך משקר