הרבה מאוד גברים מנצלים את הרשתות החברתיות כאתר היכרויות לכל דבר. נתקלתי בהמון אנשים מיוחדים, והיום אני אחלוק כמה מהשיחות ההזויות ביותר שאפשר למצוא באינבוקס שלי.

"הגוף שלך נחמד, לא יותר מזה", כתב לי מישהו, "ובעיניי את לא יפה וגם לא מושכת, גם אם מאוד תרצי אותי לא תוכלי להשיג כי את לא ברמה שלי. הדבר היחיד שתוכלי להשיג הוא שיחה חמודה, כי אני לא יוצא עם רוסיות". אחרי שלושה ימים הוא כתב לי: "מתי אני חוטף אותך לאי בקנדה?". אני יודעת מה הוא ניסה לעשות: להוריד לי את הבטחון כדי שאני ארוץ אליו. פחות עבד.

גבר אחר דאג לשלומי, שחס וחלילה לא אסתובב עם מחשוף: "אני לא מבין למה את מצטלמת ככה?", הוא כתב לי, "את חייבת בעל, גבר טוב כזה, מכה, שיכה אותך אם תצטלמי ככה, יחנך אותך. ובשמחה אהיה הבעל הזה". איזה כיף, זוגיות עם גבר מכה!

גבר נוסף כתב לי שחלם עליי חלום: "חלמתי שאת שוכבת עם אנשים באוטובוס ציבורי. כולם גמרו תוך שניה כי היית פצצה, אני הייתי מחזיק. זו בטח ההודעה הכי מוזרה שתראי בחיים – אבל אלו הן תופעות לוואי של כוסיות". וואו, מה זה תופעות לוואי של כוסיות? שגברים יחלמו עליך עושה סקס באוטובוס ציבורי?

והיה גם גבר ששלח לי דיק פיק – תמונה של איבר מין, אבל כזו שמצא בגוגל. זה דוחה לשלוח למישהי שלא ביקשה תמונה של איבר המין שלך - אבל לשלוח תמונות של איברי מין של גברים אחרים? זה ממש מוזר.

ויש לי מסר חשוב לסיום: איך שבחורה בוחרת להתלבש או להצטלם זה העניין שלה. בן אדם נמדד לפי איך שהוא מתנהג לאחרים, לא לפי מה שהוא לובש. אני מתה שזה ייכנס למוח של החברה הישראלית - אבל עד שזה יקרה אני פה בשביל להזכיר לכם את זה.

בואו לעמוד האינסטגרם שלי