כולנו מכירות את התרחיש הזה: את מפלרטטת עם בחור נאה וחמוד כל הערב רק בשביל שבסוף הערב תלכו כל אחד לדרכו (או יותר גרוע - הוא יחזור הביתה עם מספר טלפון של בחורה אחרת, או עם הבחורה האחרת עצמה) ואת חוזרת הביתה כדי לנסות ולהבין מה בדיוק התפספס שם בתקשורת ביניכם.

בדיוק בשביל למנוע את התרחישים המבלבלים והמתסכלים האללו התכנסו הגברים של אתר הפורומים Reddit כדי לפרט בפנינו, הנשים, בנדיבות רבה את כל הרמזים הדקים שהם מפזרים לנו ואנחנו לא תמיד מבינות. כי מי שקבעו את המיתוס המטופש שקשה להבין נשים כנראה שמעולם לא ניסה לפלרטט עם גבר-סטרייט. איף! 

כאשר אנחנו מחייכים, עצבניים או שואלים הרבה שאלות, אנחנו מנסים לפלרטט בלי לפלרטט

אם לבחור שמעוניין בך אין ביטחון עצמי גבוה מספיק בשביל להתחיל איתך באופן ישיר, להוסיף אותך בפייסבוק או לשלוח לך הודעה הוא עשוי לנסות גישה קצת פחות אלגנטית של חיזור. יכול להיות שזה ירגיש טיפה מתאמץ מדי ואולי לא לגמרי חינני, אבל כדאי שתביני שזה, בהרבה מקרים, פשוט רמז קצת מגושם לזה שהוא מעוניין ואם את בקטע, אל תהססי להרים את הכפפה. 

אנחנו לא אדישים - פשוט לא מודעים

"הרבה פעמים נשים מקבלות את התחושה שאנחנו אדישים כלפיהן או כלפי הרגשות שלהן כשבפועל אנחנו פשוט לא מודעים" מסבירים הגולשים, "הכי טוב זה כבר מההתחלה לעבוד על תקשורת פתוחה, ברורה וישירה. נכון, גם אנחנו צריכים ללמוד להיות רגישים ואינטואטיבים יותר, אבל עד שכולנו נלמד הכל כמו שצריך, נסי לדבר איתנו באופן ישיר וברור". 

אם לא כתבת על עצמך שום דבר בטינדר - לא נדע איך לפנות אלייך

נכון, אין דבר יותר מעצבן ממישהו שפשוט כותב לך "היי" ומצפה שככה תזרום שיחה, אז נסי להשאיר כמה שיותר רמזים לגבי מי את ומה את בפרופיל שלך באתר ההיכרויות בכדי להקל עליו את משימת פתיחת השיחה (או שפשוט תפתחי בשיחה בעצמך). 

אם את רוצה משהו - תגידי את זה או תעשי את זה אחרת זה מבלבל

"כשהייתי באוניברסיטה הייתה לי ידידה שכל הזמן הייתה באה לשבת אצלי בחדר והייתה בוהה בי לומד או משחק במחשב עד אמצע הלילה. היא הייתה יושבת של משהו כמו 5 או 6 שעות רצוף" סיפר אחד הגולשים, "ברור שאני רציתי לעשות איתה סטוץ ומסתבר שגם היא רצתה. אבל בגלל שלא הייתי בטוח אם היא רצתה או לא אז לא ניסיתי אפילו. בסופו של דבר לא קרה בינינו כלום וחבל, כי זה היה פספסוס של שנינו". 

זה מאוד מרגיז כשאתן מניחות שאנחנו לא רגישים

"גם אנחנו אוהבים להתכרבל, גם אנחנו רוצים אינטימיות ולא! לא כל מי שמזמין אותך אליו לדירה רוצה רק דבר אחד" מרגישים הגולשים צורך להבהיר, "למרות מה שחינכו אותנו ולמרות התדמית, גם אנחנו רוצים חום ואהבה ולא רק סקס ולזרוק". 

אנחנו אוהבים כשאתן מתחילות איתנו ורודפות אחרינו

אז אל תפחדו לעשות את הצעד הראשון, זה מאוד מוערך וסקסי.